Nákupy v Maďarsku

terezka1947
6. máj 2013

Ahojte,
potrebovala by som vasu radu..kazdy riesi nakupy vacsinou v PL,ale nedavno som pocula ake vyhodne je nakupovanie v Madarsku..vraj su pri hraniciach nejake trhy,kt.byvaju v nedelu...a zase by ma zaujimalo ci zvyknete chodievat do Madarska aj na nakup potravin,drogerie..atd...byvame blizsie k Madarsku ako k Polsku,tak mi poradte.....dakujem

katariang
27. aug 2016

Vyssie som to pisala.Niesu to uz celkom trhy je to v tej casti velkoskladov.Su tam aj znacky vecsinou fejky ale natrafis aj na originaly.Ale zas necakaj znackove butiky)je to proste trhovisko tovar bez blockou kesovka...je to pri MC donalde.Ja ulicu neviem nikdy som nesla s navigackou takze v tomto nepomozem.Viem len ze sa to volalo kedysi trh u styroch tigrov to ked das do googlu su o tom clanky myslim aj s presnou adresou

tigra440
27. aug 2016

dakujem za info a kedy to tam byva ??

katariang
28. aug 2016

@tigra440 Myslim ze denne okrem sviatkov.My chodievame hocikedy a nikdy nebolo zatvorene.V sobotu je vzdy plno,pondelky su poredsie tak poslednu dobu chodievame skor v tyzdni.

mariaconkova
30. aug 2016

@katariang prosím ťa môžeš my vysvetliť ako sa volá to mesto a trasu mi sme z popradu a potrebovala by som spoločenské šaty na svadbu aj svadobný oblek

klaudy444
31. aug 2016

@katariang ahoj, dala som to google a nenaslo mi nic:/

katariang
4. sep 2016

Baby ja adresu fakt netusim.Viem ze niekde to bolo v starsich forach pisane presne.Vola sa to nejako Josefvarosi piac ale adresu fakt netusim.ja som minule citala blog o tom na nete.co sa tyka siat a oblekov najdes urcite pekne ale je to trh tak netreba cakat luxus v kabinkach)))klasika vonku.

gabika2021987
4. sep 2016

Trhy boli na jednej strane a a veľkosklady na druhej teraz je to vraj uz vsetko spolu ked nájdem dám Vám adresu ja ju mam je zo v Budapešti

klaudy444
4. sep 2016

@katariang a prosim ta, maju tam aj take akoze znackove kabelky atd?vies, co predavaju napr na bazare za nehorazne ceny a su to len napodobeniny.... velmi sa mi paci jedna kabelka, nie peto, ze je znackova,ale celkovo na dizajn....no za original nedam tolko a za neoriginal na bazare chcu dost.... diky🙂

janett_fashion
12. sep 2016

@katariang Dobry den, je to teda ten jozef varosi piac ???? Lebo aj my sa tam chystame prvy krat o nejake dva tyzdne, nie je tam problem s parkovaním ? Dakujem

janett_fashion
12. sep 2016

Vie niekto este o nejakom inom trhu ako je jozer varosi piac ?? V madarsku ? Dakujem 🙂

katariang
19. sep 2016

@janett_fashion ano je to ono

katariang
19. sep 2016

@klaudy444 kabeliek tam máš neskutočne veľa.Kúpiš za dobrý peniaz to môžeš byť bez obáv.Bežne si odtiaľ donesiem nejakú a vždy za cca 10-15 Eur.

klaudy444
19. sep 2016

@janett_fashion prosim ta, to je nazov coho? tych trhov? ci je to nejaka lokalita?nevyznam sa:D

klaudy444
19. sep 2016

@katariang no supeeer, ale aj take napodobeniny?

katariang
19. sep 2016

Viac menej len napodobeniny)

klaudy444
19. sep 2016

@katariang dikes🙂

katariang
19. sep 2016

Za málo a dobre nakúpte)

janett_fashion
20. sep 2016

@klaudy444 to je nazov toho trhu jozsefvarosi piac --- tu ich nádjete https://www.facebook.com/Eurosquare-Bevásárló-N...

janett_fashion
20. sep 2016

a neviete o nejakých trhoch kde su také veci ako v Polsku ? Polsko je dost daleko, no maju tam pekne veci, nemam namysli napodobeniny

klaudy444
20. sep 2016

@janett_fashion dakujem...pozerala som to na fb a podla tych foto mi to pride ako keby to zatvorili....polisi tam, tie zamky atd....ci co to ma znamenat? madarcinu neviem, tak su to len moje dohady:D

lucia0203
20. sep 2016

Prosim vas chceli by sme istvdo miskolcu byvaju aj trhy tam a kedy? Dakujem za info

janett_fashion
20. sep 2016

@klaudy444 Nezatvorili to, len sa premiestnili na iné miesto 🙂 ti poliši sú tam normálni :D oni predávajú veľa napodobenín takže colníci im tam behajú na poriadku 🙂

klaudy444
21. sep 2016

@janett_fashion ahaaa:D cize nova adresa je Kőbányai út 29 - 35.
1083 Budapest? ci je to ta stara? a ti polisi nemozu zhabat kupeny tovar, ked uvidia nejaku napodobeninu? boze, aby som neprisla domov bez penazi a bez nakupu:D

janett_fashion
22. sep 2016

@klaudy444 ano to je aktuálna adresa 🙂 my sa tam tiez chystame, uz sa neviem dočkať :D..neboj sa to sa určite nestane, colnici kontroluju fake, co zvykli predavat pod pultom, ked pride kontrola, tak cinankovia utekaju a vsetko nahadzu do vreca :D

janett_fashion
22. sep 2016

Išla by som velmi aj do Polska a este viac do Ukrajiny do uzhorodu ci ako sa to vola, len je to daleko strasne :/

terezinek
28. sep 2016

Caute.chystam sa do Budapesti na tie trhy.Chcem sa opytat ci tam beru aj eura,a ci tam predavaju pekne veci.ci sa tam oplati ist dakujem

klaudy444
28. sep 2016

@terezinek prosim ta, ides na tu adresu, ktoru som pisala vyssie?diky🙂 lebo ja tiez strasne chcem ist, no neviem sa odhodlat ci t najdem a ako to dopadne celkovo🙂

funesana
31. okt 2016

baby chcem sa opytat ci tam je aj nabytok este som tam nebola chcela by som ist v sobotu dakujem

mimka1412
12. nov 2016

Dobrý deň,prosím Vás vedeli by ste mi povedať či tieto trhy - veľkosklady ešte fungujú a či v nich nájdem aj oblečenie typu "tommy hilfiger,gant atď"?ďakujem 🙂

klaudy444
2. jan 2017

zienky, ktore navstevujete tie trhy v Budapesti... ako zistim ci su otvorene? alebo ci sa tam predava?🙂 neviem si predstavit, ako to asi funguje, nikdy som nebola a teraz po sviatkoch ci nahodou nemaju volno alebo co... su tam aj cez tyzden?chceli by sme ist v sttredu konecne, ale netusime ani ako je to s parkovanim, kde sa da parkovat? je to platene parkovanie? bojime sa aj toho, ze by nam ukradli auto:/ to by teda bolo... a da sa platit aj eurami na trhoch? ci treba zamenit? co tam vlastne predavaju? a do celkoskladu sa asi neda dostat len tak, ze? treba na to zivnostensky list alebo nieco take? vo velkosklade sa to asi viac oplati, ako na trhoch, vsak? daju sa tam zohnat aj take kusky, ako predavaju baby na FB alebo na svojim vlastnych strankach? vela ludi tvrdi, ze to dovazaju z madarska... vela otazok, no nechcem ist len tak bez toho, aby sme nieco vedeli🙂 a adresa je teda ta, co je pisana vyssie?dakujem za kazdu odpoved🙂