Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

tictac
18. nov 2008

zanett, teda u me je to presne naopak, v Londyne se citim strasne bezpecne, v NY jsem se bala i za dne, tolik divnych lidi... 😀

WG me prekvapuje, uz jsem tam roky nebyla, tenkrat mi to nepripadlo nijak strasne....

ella1
18. nov 2008

zanett-pôvodne som chcela ísť v oktobri -rijen, ale nevyšlo to, tak asi až po novom roku.ved uvidím ešte kedy.či v zime alebo na jar.....

j.a.n.u.s.
18. nov 2008

Primark, Primark, Primark 🙂

dididi30
18. nov 2008

ble ja londyn neznasam, prilis roztiahnuti a vsetko nadaleko, ble 😝 bochody obrovske, to neznasam ja mam rada take mini a behat z jedneho do druheho 😀
primark nemusim 😝
fuj ale som hnusna coooo 😀

marika80
18. nov 2008

WG je v poho, ked sa ide na nakupy - myslim bezpecnost. Na tasky si treba davat aj tak vsade pozor. Ale obchody nic moc.

iwanka
19. nov 2008

ahojte,

ja primark na bezne veci, next a new look.

A este charitativne sekace, tam som maniak na kozene bundy a saka 🙂

iwanka
19. nov 2008

musim ist kuknut aj do toho riveru, ked ho tolko chvalite 😵

kingstonka
19. nov 2008

och och- nakupovanie v Londyne mi teda chyba..... mna sa dobre nakupovalo v Kingston-e (Londyn) - buduce leto sa tam urcite chystame....

yvetta
19. nov 2008

zanett tak ja mam Londyn tiez moc rada strassne mi chyba - asi si myslite,ze som vadna 😀 a o nakupoch ani nehovorim, ale uz buduci rok shoppingujem vo velkom 😀

zanett
19. nov 2008

yvetta - proc bys mela byt vadna? 🙂 Mne treba chybi New York - asi hlavne proto, ze si tam nemuzu zajet, kdykoliv se mi zachce, ale mam proste s NYC spojeny velmi intenzivni vzpominky a moc rada bych se tam zase vratila. Londyn je pro me skvely hlavne proto, ze se mi na nej vazou vzpominky a zazitky spojene a s mym osamostatnovanim (kdyz mi bylo 19) a je fajn, ze si tam muzu v podstate temer kdykoliv zajet (bydlime dve hodky od Londyna) a vsechno to jakoby znovu 'ozivit' 😎

danona
autor
22. nov 2008

kocky a kde /v akom obchode/ kupim detske oblecko zn. Girl2girl?? dakujem!!

dididi30
22. nov 2008

danona tusim v primarku 😉

danona
autor
22. nov 2008

dididi-dakujem!!!

zanett
28. nov 2008

Tak! Vcera jsme se vratili z vanocnich nakupu v Londyne 😵 😵 Bylo to naprosto uzasny 😵 Jeli jsme na tri dny a stihli jsme 'jen' jeden den v Bluewater (coz me mimochodem velmi prekvapilo, ze tam nebyly skoro zadne obchody s levnymi sunty, jen high street a designer shops 😵 ), druhy den jsme se presunili do Kingsbridge a treti den a Oxford street + Regent Street + Bond street (tam teda nakupoval hlavne MP, ja uz jsem ten treti den byla temer svorc 😀 )....Pokazde, kdyz jedu do Londyna, tak se do nej znovu a znovu zamilovavam 😵 Jenom me trochu zklamala nabidka vanocni vyzdoby hlavne v John Lewis, loni jsem nevedela, co vybrat driv a letos jsme teda vanocni vyzdobu poridili v Marks & Spencer 😅 a v Selfridges, kde meli nabidku asi nejlepsi. K memu udivu tam ani nebylo tolik lidi - teda, bylo jich tam porad dost, ale cekala jsem, ze to bude mnohem horsi (jak v obchodech, tak v restauracich - pamatuju, ze driv bylo docela umeni sehnat na vecer volny stul ve slusne restauraci, ale tentokrat to byla hracka 😵 ).

Jinak - vanocni vyzdoba v ulicich nezklamala (hlavne vyzdoba Debenhams na Oxford St. me fakt vzala 😵 )

...takze jsem vyshoppingovana (a hlavne temer bez penez 😀 ) na dlouhou dobu dopredu...

Jenom nas teda prekvapil krach Woolworths, kde vzdycky nakonec nakopime vanocni balici papir + stuzky a podobne veci velmi vyhodne 😒 Ale Sainsbury's to jisti (jen doufam, ze do te doby nezkrachuji dalsi a vydrzi alespon do povanocnich slev - uz si na ne brousim penezenku 😀 )

neila19
3. dec 2008

dievčatá a nechodí niektora pravidelne na nakupi?

nippa
4. dec 2008

Ak sa este niekto chysta na tie nakupy do UK tak my chodime do Watford shopping centra, pozri stranku ake su tam obchody(http://www.theharlequin.uk.com/). Obhcody su v shopping centre ale aj vonku na high street. Watford je vonku z Londyna, nie velmi daleko od Lutonu. Ak hladas znackove veci tak to by som poradila TK-Max(najdi si ich stranke kde maju predajne). Co je na tom ale odrazajuce je ze vsetko je na vesiakoch a musis prejst vela veci aby si nasla tu spravnu...no ale za take ceny co ponukaju sa to oplati. Dalsi obchod Next-Choice..je to zlacneny obchod s Nextovymi vecami(niekedy maju dobre vypredaje takze nakupite za par drobnych).
Inak moje oblubene pre mna su Zara, H&M, New Look, Gap(hlavne na rifle) no a samozrejme TK-Max a Primark... pre dcerku je to Zara(maju krasne veci pre deti), Next, Gap, Primark.
Prajem prijemne nakupovanie a nech vam nesnezi...uz tu strasia zo snehom, nastastie nie v Londyne..

zanett
4. dec 2008

Jeste bych se pripojila k nippa s temi znackovymi vecmi a kdo ma cestu dal od Londyna (konkretne do Oxfordshire tusim), tak v Bicester Village jsou zlevnene znackove obchody - Gucci, Calvin Klein, Dior, Versace, Lacoste atd atd atd - podotykam, ze to jsou originaly, ktere se neprodaly v origos obchodech vetsinou v Londyne (napr. ja si loni koupila Versace tricko zlevnene ze £150 na £45 😉 Je to teda porad strasna cena, ale treba vecerni saty od Diora ci Versace jsou naaadherne a i kdyz jsou po sleve porad dost drahe (kolem £200), tak zase vydrzi na spoustu let 😉 ...pokud to teda neni nejaky momentalni vykrik sezony 🙂

nippa
5. dec 2008

No tak na to som zabudla..niekto mi o tom hovoril a chceli sme sa tam vybrat s kamoskami len este sme nemali cas, je to odomna asi hodinka a pol cesty autom. No niekedy sa tam vyberiem..tento rok uz asi nie, o par dni letime do Afriky ... asi az na povianocne vypredaje ak nejake stihneme....

zanett
5. dec 2008

Nippa - nekdy je to tam uplnej s*it (uplne vykoupeny), ale nekdy (hlavne, kdyz dodaji nove zbozi), tak to nevim, kam driv skocit a necham tam strasnych penez (je tam teda spousta jinych obchodu, ja mam moc rada Virgin Cosmetics 😵 )...takze jak kdy..

ajka83
5. jan 2009

doporucuji TK maxx ( www.tkmaxx.co.uk) maji tam znackove veci se 70 % slevami .. jako napr jsem si tam koupila tricko ed hardy za 16 liber (= 64O kc) a spoustu dalsich veci .. jako jeans replay za 25 liber .. nemuzu si vynachvalit.. jezdime tam dvakrat rocne nakupovat 😀

danona
autor
13. jan 2009

kocky, v akych obchodoch kde sa daju kupit damske vecicky zn. STRADIVARIUS a ATMOSPHERE???
to tkmaxx vyzera doobre 🙂

nawal
13. jan 2009

atmosphere ma Primark

danona
autor
13. jan 2009

dakujem!!! 😉

katunka82
15. jan 2009

Ahojky holky, vypada to, ze budu mit moznost nakup oblecku z NEXTiku za dobrou cenu, cca 34,-/GBP..+ postovne po CR za balicek.
Budu to vedet behem tydne.. potom bych vas dal infomrovala.

Divala jsem se i na MMB, ale tam chteji za to 37,-/GPB.. ☹

lucaska
15. jan 2009

katunka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katunka82
15. jan 2009

Lucaska 🙂

caira
15. jan 2009

tak jak to jde, porad tu jeste jede posedlost NEXTackyma vecickama? 😀

Ja se tam zrovna chystam na tu novou kolekci, to zase bude penez 😖 uz ted mi to vychazi cca na 120 liber.. ale zase to jsou fakt pekny a kvalitni veci ( ale na tahacku na ven bude primark) 😀

monca301
15. jan 2009

Ahojte
ja ked som bola v UK som velmi rada kupovala v matalane.

caira
15. jan 2009

tak v matalan jsem jeste nebyla, nevim ani jestli ho tu u nas vubec mame.. ale rada nakupuju i v H&M, pro prcky tam maji fakt krasne hadriky 🙂

zanett
15. jan 2009

no matalan je neco jako primark...takovy lepsi primark 😀 Ale musim priznat, ze pred dvema lety jsem jela na parbu za druhou stranu Anglie a v aute si uvedomila, ze jsem doma zapomnela lodicky na vecer, tak jsem zastavila v nejblizsim shopping parku, kde byl zrovna Matalan a koupila jsem si je tam. Rikala jsem si, ze jsou levny a asi ne moc kvalitni, ze na jednu party mi to staci (nepredpokladala jsem, ze by vydrzely dyl)....no a dnes uz je mam dva roky a zrovna mi minuly mesic segra rikala, jaky mam krasny lodicky a pry kde ze jsem je koupila 😀 Kdyby vedela, ze mne staly sotva 10 liber v Matalanu 😀 ...a to jsem v nich prosim chodila na vsechny pracovni pohovory (tech bylo asi 20) a na kazdou 'lepsi' akci za posledni dva roky 😀 ...ale jinak si myslim, ze Matalan je stejnej 'rubbish' jako Primark.... 😎