Nákupy z wish - koľko je poštovné na SR?

evitka83
2. jan 2019

Kocky, ktore nakupujete na wish, kolko cca stoji dorucenie na slovensko/Ba?

bebecookies
2. jan 2019

@evitka83 Ahoj, záleží na veľkosti balíka a tiež predajcovi. Pod každým produktom nájdeš aj odhadovanú cenu doručenia. Ak sa jedna o malé veci, býva to 1-5€, väčšie balíky 6-10€ cca, výnimočne viac ale to by muselo byť niečo ozaj veľké.

ellca123
2. jan 2019

za kazdu jednu vec zaplatis uvedene postovne,

moze sa ti to pekne naratat,sleduj si to

57
2. jan 2019

Treba listovat, lebo aj cena aj poštovné je rôzna. Treba si dat pozor ked otvoríš košík a dá ti sumár, skontrolovat cenu aj poštovné. Rozdiel v cene je aj pri velkostiach.Hlásia, že je to akcia, ale niekedy je cena rozdielna vo velkosti, alebo farbe. Ale je to seriozny obchod ibaže doručenie trvá dlhšie. Takže, ak chceš niečo na jar, musíš objednat už teraz. Ja to kombinujem a porovnávam ceny s Aliexpresom. Tam si tiež dávan pozor na ceny a poštovné. Tovar taký istý a je ho viac. Aj oni sú seriozny a aj s Tebou komunikujú.

57
2. jan 2019

Ešte poznámka. Tovar nad 22 euro Ti preclia. Ale len jeden nad 22 euro. Ak objednáš trebárs 3 kusy jedného tovaru nad 22 euro tak každý preclia zvlášt. Poštovné sa do toho neráta.

michelle144
3. jan 2019

Objednávam z wishu keď to na AliExpress nenájdem alebo chcem aby to prišlo skôr poštovné si treba sledovať hlavne pri oblečení pretože pod obrázkom môže byt napísané napr 2€ a cena môže byt napr 5€ tak keď si nájdete svoju veľkosť a farbu tak už to nebude 7€ ale kľudne aj 15€ takze nato treba dávať pozor inak pri malých veciach je to približne 1-2€ . Inak z wishu chodia veci väčšinou do dvoch týždňov

57
4. jan 2019

Akurát som včera objednávala z wishu a ked som porovnala s ali tak to bolo lacnejšie. Preto som objednala na ali. Tie dodacie lehoty sa mi zdajú rovnako dlhé. Je to o tom, čo objednávaš.

michelle144
4. jan 2019

No z Alí my ešte nikdy nič neprišlo do dvoch týždňov a to objednávam často zatiaľ čo z wishu prichádzajú aj keď ešte neprešli dva týždne

57
5. jan 2019

Nerobím si štatistiku čo príde skôr, ale z wishu sa mi pár vecí stratilo a neprišlo vôbec, aj ked mi vrátili peniaze a napr. topánky mi nikdy neprišli do dvoch týždňov, skôr do dvoch mesiacov. Je to asi o tom, čo objednávaš. Možno majú na Slovensku nejaký medzisklad a tak ked tovar majú príde aj skôr.

mirulinulinka
14. feb 2020

Mne dnes prisiel balik s wisch ale ho vyhodim do smetiaka bojim sa otvorit

mirulinulinka
14. feb 2020

@57 dobry den nebojite sa teraz objednavat nieco s ciny ked je tam ten vyrus

57
14. feb 2020

Nemusíte vyhadzovat. Vírus prežíva len pri určitých teplotách. A šíri sa kvapôčkovou formou. Takže na balíkoch sa neudrží. Obal treba vyhodit a umyt si ruky.

mirulinulinka
14. feb 2020

@57 uz som to vyhodila istota je istota nevadi stalo to len 1e