Naozaj je vykasanie rukávov na košeli moderné obliekanie?

arcticcode
21. júl 2019

Dnes ideme so zenou za krstnych a presviedca ma, zevraj toto je moderne obliekanie (vykasane rukavy a nezaonacena kosela v nohaviciach). Je to tak, ci budem za debila? 😀 ja som jakziv nepocul o tom, ze by sa vykasavali rukavy na dlhej koseli

masenkamedvedova
21. júl 2019

Určite dat do nohavíc košeľu a rukávy pekne spustiť dole. Nejak takto vyzerá môj muž keď vypije 4 veľké piva 🐷

nikusiak9
21. júl 2019

No toto by som si dala urcite bez kravaty a vyzeralo by to dobre. Ked uz kravatu tak zakasat koselu.

123xyz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123xyz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sweetlife001
21. júl 2019

No za mňa nie, preboha, košeľu si zaonac, lebo to vyzerá strašne 😀 idete predpokladám do kostola tak si nechaj tu košeľu normálne ako má byť.. toto teda moderné nie je.

ivkazba
21. júl 2019

@arcticcode nezakasaná košeľa sa nosí na rifliach, nie na oblekových nohaviciach. A detto platí o rukávoch. Môj chlap nosieva na niektorých košeliach niekedy vyhrnute rukávy, ale sú to slimkove "neoblekové" košele a k rifliam. Toto skôr vyzerá na takú sedlač alebo že sa už dlho bavíš a čo to máš vypité.

zulumilo
21. júl 2019

to ke katastrofa 😁 na talyto styl musi byt ina kosela,ktora je strihana a sita tak aby pelne vyzerala nezapasana. toto co mas, tak urcite rukavy dole a koselu dnu. bude to elegantne aj bez saka.

arcticcode
autor
21. júl 2019

Takto lepsie? Celkom sa mi to uz paci. 😀

masenkamedvedova
21. júl 2019

@arcticcode rukávy dole 🥰 aspoň v kostole

sweetlife001
21. júl 2019

@arcticcode lepšie, ale s rukávmi dole to bude už dokonale 😂 daj si povedať, alebo si ich aspoň vyhrn až na oslave..

arcticcode
autor
21. júl 2019

S rukavmi dole to uz je nuda. Take starecke. To k tomu uz len pruhovany ancug a aby som smrdel po barbuse a pitralone 😀

arcticcode
autor
21. júl 2019

@masenkamedvedova do kostola inak bezne chodievam v zabkach a kratasoch 😀 ked je horuco

hettinka
21. júl 2019

@arcticcode rukávy role a ak chceš mat kravatu, zapni si gombík pod krkom. Alebo bez kravaty.

dovozadokoca
21. júl 2019

Ospravedlňujem sa, ak sa dnes nosí kravata ako naši dedkovia v 1965, ale nemala by byť dlhšia?

zulumilo
21. júl 2019

@arcticcode k takto vykasanej koseli sa nenosia oblekove nohavice. a kosela musi byt tiez ina a nie oblekova. tak ako sa ti to paci sa nosi slimkova neobekova kosela a elegnatne neoblekove nohavice. 😉 daj si povedat. s tym co mas na sebe, urcite rukavy dole.

mrkvicka060
21. júl 2019

Kravata zle uviazana - musi byt o kusok dlhsia. Ak chces mat vyhrnute rukavy tak urcite bez kravaty a rozopnuty gombik - akurat ze to sa na krstiny nehodi lebo je to az moc lezerne. Ak chces mat kravatu, treba zapnut gombik pri krku, dat dolu rukavy a dat si sako. Ked si chcel ist na modernejsi uvolnenejsi styl, mal si si kupit oblecenie na to robene, tzn. Nohavice ineho materiialu, nie oblekove, a kosela tiez k takym nohaviciam. Toto je klasicky tradicny styl takze si ho oblec tak ako je urceny, inak to vyzera lacno a rozgajdane.

zulumilo
21. júl 2019

@arcticcode alebo si daj inu, napr jemne vzorovanu koselu a bez kravaty. takto ako to je na obr vyzeras ako gadžo ✌️😉

zulumilo
21. júl 2019

@mrkvicka060 presne tak 👏👏👏

arcticcode
autor
21. júl 2019

Lenze zas rifle nemam take cierne, tie bybsom si dal s poltopankami a koselu jak mam teraz. Dajake slim veci u mna nehrozia, lebo slim urcite nie som. Skor naopak 😀
A co tak kosela s kratkym rukavom a kravatou?

iveta7677
21. júl 2019

@arcticcode takto nieeee urcite.

zulumilo
21. júl 2019

@arcticcode kratky rukav bude ok. urcite lepsie ako toto. ale ked kravata tak urcite pritiahnuta ku krku.

ktochytavzite
21. júl 2019

@arcticcode to biznis etiketa nepripusta.

iveta7677
21. júl 2019

@arcticcode koselu do nohavic, rukavy dole, upravit kravatu a bude ok.Ziadne rifle..

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ktochytavzite
21. júl 2019

@arcticcode a dalej,tak vyhrnuta kosela sa vobec nehodi k nohaviciam na puky,vyzera to smiesne,ak,tak rifle a ak rifle nemas tak vsad na klasiku,aspon nebudes za trapneho.

masenkamedvedova
21. júl 2019

@arcticcode ale teraz nejdeš len ako hosť ale ako krstný 🥰 to je pocta ♥️

volterra
21. júl 2019

@arcticcode Tomuto ja hovorim styl " na sedlaka" .

ivankatal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
21. júl 2019

Kosela s kratkym rukavom a kravata je hrozne 😂🤦‍♀️🤪 daj si dole kravatu a hybaj tak kludne. Aj tak je nepekna.

tosomja
21. júl 2019

Ak ta chce mať manželka moderného, nech ta vezme do obchodu a oskusajte viacero nohavíc a košieľ, predavacky poradia. Toto je cele zle už len motýlika s nápisom "vypic a žic"