Narodeninové pozvánky. Čo na ne napísať?

mitinka
30. júl 2007

baby prosim vas poradte mala ma v auguste 1 rocik a robime mensiu oslavu bude trochu viac ludi a chceme napisat nejake originalne pozvanky lenze nemame ani tušaka co tam napisat,..... 😒 ak viete napiste alebop poradte starnku pomohlo by aj nejaka kresba alebo nieco take co by som stiahla a dala na zaciatok pozvanky velmi dakujem dufam ze toho bude dost 😒 😉

petaba
30. júl 2007

ahoj mitinka ja ti sice poradit neviem ale skus sa opytat bab z https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

...uvidis mozno ti budu vediet pomoct

petaba
30. júl 2007

mitinka inac mohla by si spravit fotky a do nej vlozit text, je to pekne a aj prakticke pretoze pozvany si to hned moze vlozit aj do albumu. Moje zname to robia vsetky tak a dokonca aj na novy rok rozposielaju fotky s prianim. Je to originalne.

hawra
31. júl 2007

Nakukni sem, mozno sa inspirujes 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

emjee
1. máj 2008

dadulik75 • 3d • Dnes o 17:53
caute vsetky presla som uz dnes aj vcera dost stranok na internete ale nemozem nikde najst nejaku predlohu na detsku narodeninovu pozvanku bud som slepa alebo neviem poslednou dobou sa mi nic nedari pomozte prosim

mirka414 • 1d • Dnes o 18:59
a co takto si ju navrhnut sama??ja som si teraz v gimpe vyrobila inzerat na brigadu a bolo to super.je to ohladom strazenia deti..skus vlastna tvorba je super...ja pojdem pomali vyyslatnieco na dcerkine 2he narodeniny..

emjee
25. aug 2008

Námety na pozvanky na 1 rôčik

hanculka • 1d • Včera o 23:01
dakujem 🙂

maruschka • 2d • Dnes o 00:02
skús si popozerať na internete pozvánky.Nám sa momentálne páčia všetky milé vecičky,obrázky,kartičky s Mackom Pu a Prasátko Pepina,Dora..Takže by to bolo asi také zlaté,keby tam bol takýto motív s fotkou malého Mateja a vytlačeným pozvaním na oslavu. 😉

bibula
25. aug 2008

ved si sprav digiscrap,alebo popros niektoru maminku nech ti nieco take urobi,potom si to dat vytlacit 😉

emjee
15. dec 2008

martina48 • 1d • 13. dec 2008 o 17:35
Ahojte mohli by ste sem šupnúť nejaké kreatívne nápady?...lebo já antitalent na takéto texty .môžu to byť aj básničky ...len pleeeease niečo my sem hoďte,lebo malý má zachvílku rok a chcela by som rodinku troška nezvyčajne pozvať ..veď predsa prvý rok,je prvý rok...no nie? ....alebo my aspoň hoďte nejaké linky,kde by som niečo také našla,lebo som googlovala,ale nič také som nenašla

martina48 • 1d • 13. dec 2008 o 22:40
nič?????

peta1510 • 13. dec 2008 o 23:08
Ja som akurat chcela okopirovat nas text,ale zistujem,ze uz ho mam vymazany

peta1510 • 13. dec 2008 o 23:16
Ale spravila som pozvanku v powerpointe a napisala text v synovom mene,nieco o tom,ze sa tesia pozyva ich na svoju oslavu prvych narodenin(dali sme velku jednicku) a napisali kedy:....,kde:.....priniest so sebou dobru naladu a tak nejak,uz si nepamatam A neviem,ci to je az taky originalny text ako hladas...

jaja0110 • 2d • Včera o 13:36
Ani mna nic ine nenapada, ako " zuzka mrkvickova vas pozyva na oslavu svojich 1. narodenin ktora sa uskutocni dna (kedy)...v (kde) ..." asi by som skor zapracovala na pozvanke, aby bola pekna, originalna, najlepsie s fotkou dietata na nej.... take nieco ako svadobne oznamenie

zuzka99 • 1d • Včera o 14:49
ahoj, my máme zatiaľ pozvánku takú, že je tam jeho fotka, nejaké balóniky a text: Hurá, konečne budem mať tie narodeniny. ešte tam možeš pripísať - prídite ich osláviť spolu so mnou vtedy a vtedy, tam a tam.
Ale ešte sledujem túto tému či niekto niečo neporaadí

martina48 • 1d • Včera o 16:19
super ste zlaté...aspoň niečo .. keď neprší aspoň kvapká..hi

martina48 • 1d • Dnes o 09:18
ozaj zuzka99,aký máš rozmer tej pozvánky?

marika80 • Dnes o 09:24
ja som dala vytlacit kazdemu fotku, na ktorej je s mojou malou a trocha som sa s tym pohrala na pocitaci. Takze kazdy ma aj pamiatku. A potom som tam nalepila papierik kde je oslava a okolkej...

eju
24. feb 2009

cauko baby 🙂
ja sedim pri pocitaci ( mala uz spinka) a hladam nieco .. originalne...ale zatial marne.
Mozno jeden napad by tu bol.nasla som pozvanky ktore baby predavaju cez internet a ked som si ich stiahla do pocitaca da sa nakopirovat foto + text a je to celkom ok
Ak sa mi nic nepodari urobim to tak 🙂 🙂

aponchie
25. feb 2009

pockat..rocni deti maji pozvanky na narozeniny? 😀

petra6
25. feb 2009

Mitinka, pozri rodinné fotky u tejto maminy, má veľmi inšpiratívne nielen povánky:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=434226

eju
25. feb 2009

jasne ze maju 1 rocne deti pozvanky......ked sa kona 1 oslava a myslim ze to bude velky zazitok ...uz sa na nu tesim .....
🙂

monika131
25. feb 2009

Na pozvánky môžeš napísať napríklad toto:

Ajojky ................

O chvíľu rok budem mať
a preto Ťa zo srdiečka chcem pozvať
na moje narodeniny,
ktoré oslávim v kruhu svojich kamošov a rodiny.

Len sa dostav, bude sranda,
veď Tam bude celá banda.

Kedy a kde?
No predsa .................. v.............................

Účasť potvrď mojej mamke,
aby si mal stoličku,
keď budem krájať tortičku.

Meno oslávenca

aponchie
25. feb 2009

😀 tak to jo to jsme totalne out teda 😀 😀

danu
30. aug 2009

ricky • 1d • Dnes o 00:04
Ahojte, neviete mi niekto vymysliet vtipny text na narodeninove prianie mojej skoro 3 rocnej dcerky? vdakaaaa

skuli • 3d • Dnes o 09:21
Žiješ si svou pohádku,
kde život se jen tuší,
proto buď dlouho děvčátkem
s krásnou a milou duší.

ricky • 1d • Dnes o 12:49
diki skuli, ale az teraz som si vsimla ze som to zle napisala, nepotrebujem prianie, ale narodeninovu pozvanku, co budeme posielat! nieco vtipne ako pozyvame deticky na oslavu🙂)

linka • snž • Dnes o 13:00
Ajojky ................

O chvíľu rok budem mať
a preto Ťa zo srdiečka chcem pozvať
na moje narodeniny,
ktoré oslávim v kruhu svojich kamošov a rodiny.

Len sa dostav, bude sranda,
veď Tam bude celá banda.

Kedy a kde?
No predsa .................. v.............................

Účasť potvrď mojej mamke,
aby si mal stoličku,
keď budem krájať tortičku.

Meno oslávenca

linka • snž • Dnes o 13:00
samozrejme ten rok zmeníš na 3 roky 😉

ricky
30. aug 2009

dakujem za texty ak niektoo vymysli este nejake vtipne pozvaqnie na oslavu tak poprosim!!!

ricky
31. aug 2009

haloo , pridajte este daco!! prosim🙂)

ricky
3. sep 2009

nenajde sa este niekto kto vymysli vtipnu pozvanku? mna nic nenapada...

nyoby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celulitidka
24. apr 2014

trojročné dievčatko už som,
oslavu usporiadat? to bude zhon.
oslava bude zázračna,
a ja budem len vdačna.
v srdiečku už iba jedno prianie mam.
poprajte mi všetci:
VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM!
😅

cukroska
4. máj 2016

robila som už veľmi veľa v rôznych programoch,jedna ukážka tak narýchlo 😉

monieli
9. mar 2017

Nejsem Slovenka, nevím jestli je to gramaticky či stylisticky správně, ale něco jsem se pokusila složit, pozměnit z inspirací, které jsem našla na netu..

O chvíĺu mám jeden rôčik
môžno spravím prvý krôčik
Pridite sa pozrieť k nám
s radosťou Vás pozývám.
Na oslavu velikú
u jednoho stolíku,
Torta, na nej prvá sviečka
Těším sa zo srdiečka
Zábavy tu bude dosť,
pre každého, pre radosť!