Nastrelovanie náušníc v Trenčíne

luckaajurko
19. máj 2014

Ahojte chcela by som sa spýtať hlavne mamičiek z Trenčína kde ste dávali nastrelovať dcérkam uška ... ? bolo to moc bolestive? naša malá bude mať o chvilku 6 mesiacov a chceli by sme radšej nastreliť ako prepichovať...dakujeem 🙂

zata2
19. máj 2014

ahoj ja som davala nastrelovat malej v Opaly na mierovom namesti je tam super pani len si tam musis zavolat alebo ist osobne a dohodnut sa tam lebo aj ona ma mensie deti a moze sa stat ze ochoreli tak tam potom nieje. Pokial sa nemylym tak sa uz takym vacsim detom neprepichuju u lekara uska aspon nas to nechce lebo je tam uz vela tuku na tom laloku a ide to horsie to uz potom asi v tetovacom studiu. Ale ja osobne odporucam nastrelit trvalo to aasi 5min aj s vybranim nausnic tie si tam musis kupit /tie nastrelovacky/ a len chvilka placu a nic malej nebolo ani ju to nebolelo ani sa jej to nezapalilo, o 5tyzdnou sme isly dat zamknut uz obycajne nausnicky a je s tym pokoj.

zanas
21. aug 2018

obnovujem temu, ake mate skusenosti s nastrelenim nausnic v TN, kde a za kolko? Dakujem.

mizuma123
3. júl 2019

Ja mam vybornu skusenost s nastrelenim nausniciek na juhu priamo v Gepre.Je to cinziak hned pri zastavke.Velmi mila pani s velkou trpezlivostou...Malinka asi 30sekund poplackala...vsetko v poriadku...teraz po 5tyzdnoch ideme vymenit za zlate...😊

mizuma123
3. júl 2019

A este som zabudla ze nastrelenie stoji 16eur vratane nausniciek z chirurgickej ocele😊