Názory na oblečenie Pepco

adoela
23. okt 2014

Ahojte, aké máte názory na oblečenie z Pepca? Je kvalitné, nepúšťa farbu?

bonaqa2013
23. okt 2014

No niečo máme, ale žiadna sláva. Taký čiňák...

katrinka8
23. okt 2014

@adoela - nepúšťa farbu, tvar po opratí drži relatívne dobre (napr. také veci Dopodopo z Taco, keď som malej prala, tak švíky razom šli "šregom" 😠 ), ale tak sú aj kvalitnejšie veci. Asi závisí od toho, čo konkrétne kúpiš. Ja som si povedala, že tričká do škôlky sú to pekné, legínky tiež, jesenná bundička či rifle pre 10-mesačné bábo tiež stačia za 7€ (nedám 20€ v CaA, aj keď túto značku mám rada), aj tak z nich za chvíľku vyrastie. Proste to máme na také dokombinovanie šatníka, že nebudeme si hlavu búchať, keď sa doničí 😀 Ale dcérke sa páčia tie vecičky, niektoré sú ozaj veľmi pekné. Synčekove veci, čo som kúpila (rifličky, jesenná bundička - vrch neprefúkne, podšité flisom - aj hrubšia zimná bunda, ktorú mal dnes prvýkrát) zatiaľ boli dobrá voľba. Ale na výmenu do rezervy k tomu máme aj kvalitnejšie 🙂

tojada
24. okt 2014

Prosím poradíte, predávajú tam aj oblečenie na dospelých?

somjankad
24. okt 2014

@tojada mavaju, ale pomenej ... maju tam detske oblecenie, dospelacke, skolske potreby a domace potreby je to polsky obchod

mawka
24. okt 2014

@tojada maju tam vsetko mozne. ja som s oblecenim pre decka spokojna. hlavne ked sa to aj znici, tak mi to nie je tak luto. akcie mavaju skvele, leginky tam kupujem po euri. do skolky to uplne staci a sranda je ta, ze je to lacny extil, ale nesmrdi a tie leginy vydrzali viac nez znackove. znackove bud presuchane hned na kolenach, povolene svy a tieto z pepca drzia. ja tam rada chodim. je rozdiel kupit do skolky a na doma leginy za 7 e a za 1 e. navyse mi decka rastu stale, stale treba nieco a v skolke sa vela znici, presucha, nevyperie /zelena trava na kolenach/, tak je to dobra volba. aj by som povedala, ze vydrzia viac tie veci nez veci z Kik.

eeffka
24. okt 2014

@adoela ja si chodim kupovat Do pepca na seba topy, za 4,5 za 5e, za 3,5 a nema ich kazda druha na sebe
Detske veci bavlnene su v pohode, ale pozerala som naposledy zimne overaly a su take lacaky... do vaznej zimy by som ss tym nesla, do mesta staci

linda20111
24. okt 2014

@adoela zatial som tam kupila zopar veci, musim povedat je to na urovni cinskeho obchodu.. co som kupovala vyberala som bavlnene veci, farbu to nepusta, drzi tvar. videla som tam vsak aj teplakove supravy pre deti z takych hnusnych materialov, na dotyk to bolo take neprijemne, sa mi zjezili vsetky chlpy ked na to myslim :D

mawka
24. okt 2014

@linda20111 hej, tie som aj ja pozerala, taka umelina 😀 teplakovku som nevzala, ale desat legin za desat e sa oplati 🙂

labelo
25. okt 2014

podla mna su to handry,ale da sa tam najst niečo aj dobre napr.som si tam kupila take mikino tričko krasne za 8 eur,uvidime kolko vydrží,ale ušite je pekne 😀

squash
18. mar 2015

Podľa mňa ,super obchod.....dobré veci za super ceny a kúpim tam všetko čo potrebujem.... 😉

bgita12345
24. mar 2015

nic moc cinan

marion
4. sep 2015

Mate skusenost s vratenim tovaru? Vratia peniaze?

maryi
25. sep 2015

Treba dobre pozerať pri kupovaní ako je oblečenie ušité. Viackrát som natrafila na "nepodarky", ktoré som si všimla v predajni. Malá dostala legíny. Bez kontrolovania som ich oprala. Mnohé, ak nie všetky legíny z Pepca sa zbiehajú. Tieto, čo dostala boli kupované o číslo väčšie, preto som ich prala, aby som vedela, či ich nemáme začať nosiť. Až potom som si všimla, že nohy majú rôzne dĺžky. Zobrala som ich krajčírke opraviť a tá si všimla, že každá noha je inej veľkosti, pretože neboli len rozdielne dĺžky ale aj šírky. Inak máme odtiaľ veľa pekných vecí v dobrej kvalite. Určite preto na Pepco nezanevriem 🙂

marion
25. sep 2015

@maryi aj ja som spokojna, nakoniec som leginy nesla vratit..myslim si ze maju pekne veci za super ceny, mozno slabsia kvalita, ale ked su male deti co behaju valaju sa a neberu ohlad na to co maju oblecene tak to staci 😀 😀 😀

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriela93
12. apr 2016

@zara1357 neviem,ale ja tam nakupujem vecicky pre deti.Rychlo rastu a tak sa mi neoplati kupovat drahsie,nic nestihnu vynosit.Aj malemu bodicka,overaliky na spanie som tam kupovala a malej do skolky veci s pepca stacia 🙂

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriela93
12. apr 2016

Je tam 100% bavlna,nic ine a veci su z Polska.
@zara1357

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

a myslim ze vsetko je aj tak cina :D :D

1erika3
12. apr 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

z tade som snad este nikdy nic nekupila..

evicka547
12. apr 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@1erika3 to ako vazne, este nic?

gabriela93
12. apr 2016

@1erika3 precooo?ved maju celkom pekne vecicky pre deticky aj ceny su dobre,,, 🙂

korra
12. apr 2016

Ako co...obcas malemu teplaky, tvar drzia a aj po susicke celkom fajn, ani zmolkate niesu, sem tam ponozky. Muzovi do roboty mikiny. Niektore v pohode, niektore sa rozsypu rychlo. Pre seba som si tam nekupila este nic. Ale za tie prasule su tam aj fajn veci. Len to chce asi skusat