• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nebaví ma už žiť. Čo mám robiť?

4. augusta 2014 
sleduj znamenia a pusti sa do toho. :wink:
25. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zienky a zaroven vam dakujem uz som na tom lepsie uz sa aj smejem aj s detmi sa blaznim sice ma neposluchaju a vsade je bordel uz ma to tak nerozhadze hadam ked budu starsi tak to bude dufam lepsie tak nebudu tak rozhadzovat...........dneska sme boli v picerii tak to mi padlo dobre a kupila som im puzlle tak sme skladali...............tak bolo mi fajn
27. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kburgerin tak to je super že už ti je lepšie , len tak ďalej a drž sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kburgerin, to je fajn. Nálada kolíše, nie je vždy všetko ok. :wink:
3. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobri ja mama problemi moja malicka karolinka ma problemi mam ona 2 a pol roka asom sama snov a placem furt mamnekoho velmi rada a snazim sa setko placem trapim sa je do dost veci platim si najom a nemoe riu muku orehi muku a je do dostveci samam som nanu co mam ja robit som rada e coho mame it setko je drahe cuci ludia vam pomahaju ako rodina
4. aug 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka1983 racej bi som spravila co spravila iveta bartosova abi som sa ja ne trapila uz mam 2 deti a nem coho zit trapim sa uz nic nevlacem ja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. aug 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok