Nechápem časť pesničky Dospelý od Jaroša

janapeterjana
22. apr 2021

Taká blbosť.... :DD Pravidelne však pozerávame Jaroša a aj jeho pesničku Dospelý. Je tam taká pasáž, kde tri ženy vbehnú do Pepca, začnú tam skladať tričká a potom sa ich snaží napodobniť iná žena. Vy ste to pochopili? Ja nejako nerozumiem súvislosť, že čo tým chceli povedať...

kikk
22. apr 2021

@janapeterjana 🤣🤣🤣🤣asi velmi zmysel nevysvetlim, ale pobavili ste ma. Ani mne to tam nepasuje. Zrejme uz tvorcovia nevedeli, ako tam nejako rozumne vtesnat reklamu, tak to urobili takymto sposobom🙈🤣

gabika128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
22. apr 2021

@janapeterjana sponzor 🤣🤣🤣🤣🤣

janapeterjana
autor
22. apr 2021

keby som to nepozerala tak často, tak mi to nenapadne 😀

hiddenobject
22. apr 2021

Ja som to pochopila tak, ze tie zeny su dobre mamy, tak su sikovne. A ona je asi zla svokra a nevie ani tricko poskladať :D

katkamatka7
22. apr 2021

@janapeterjana Podľa toho textu: budem ako vy. Tri mamky sú dobré vzory, aj ako kamarátky, čo idú spolu a aj s deťmi a vzorne uložia tričká, tá ofučaná pani je zlý vzor. Inak, mne asi pri treťom raze sledovania a počúvania vytiekla slza na líce pri tých tancujúcich smetných košoch. Asi mama hormóny 🙂

moni333
22. apr 2021

@janapeterjana takéto starosti by som chcela mať 😂😂😂

tamvtme
22. apr 2021

Kedze som tu pesnicku videla castejsie, ako by mi bolo mile, vsimnite si, ked ti tricko sklada ta prostredna, raz je obrazkom hore a raz dole...blbo to postrihali 🤣

janapeterjana
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janapeterjana
autor
22. apr 2021

@tamvtme "častejšie ako by mi bolo milé" - to ste vystihli 😀 ten detail si nabudúce všimnem

maximilie
22. apr 2021

@janapeterjana 😂😂😂 ja som sa nad tým ani nepozastavila ale presne toto moj muž hovoril.... ze o co tam ide ?😂

janapeterjana
autor
22. apr 2021

@katkamatka7 ja som vždy rozcítená na začiatku, keď ten chlapček spieva pred publikom a v ruke si stíska hračku 🙂

maximilie
22. apr 2021

@tamvtme hahahh toto som si všimla v spievankove, ze keď tancujú deti do kruhu , tak za každým záberom stoja v inom poradí 😅 tuším to je v 1 alebo 2 casti

maximilie
22. apr 2021

@janapeterjana a mne je zase divne, ze ocko smetiar, mamka krajčírka, ale dom majú parádny 😅
Ale.myslienka je velmi pekna - je to práca ako každá ina a treba byt na rodicov vzdy hrdy

sono2
22. apr 2021

Reklama! Nič iné

tamvtme
22. apr 2021

@maximilie spievankovo este nepoznam...ale aj to pride 😅 teraz ficime Jaros, Fidlikanti, Duhalka a Malinyjam 😅

katkamatka7
22. apr 2021

@janapeterjana Niekomu tento štýl hudby nepasuje, ja som z tých, že ma rozcíti veru. Ten ,,tretí raz" som to púšťala mužovi a ani som nemohla dopovedať, čo som mu chcela povedať a MM ma objal, domyslel si. Ale už to mám odpočúvané ,,častejšie, ako by bolo milé"

lienka.7
22. apr 2021

@tamvtme my este tony&tina 😁😁😁 vsetky pesnicky 🤡🤡🤡
Maliny jam sa nam paci robota a mucha 🤣🤣🤣

elenita
23. apr 2021

No ja som v zivote nepocula ziadnu Jarosovu pesnicku, ale tusim si ju idem pustit, navnadili ste ma 😁

luccija
23. apr 2021

@elenita Jaroš ma práveže milé a podarene pesničky