Nechať 2.r. dcére v izbe počas noci tmu alebo malé svetielko?

st44
3. okt 2019

Ahojte mamicky, chcem sa spytat na vas nazor. Mam 2 r. dcerku a bude mat vlastnu izbu. Mam jej na noc nechat nejake male svetielko svietit, ci je lepsia tma?

julianadrx
3. okt 2019

Závisí od toho aká je dcérka povaha, či sa teší, či má strach z toho, že bude sama, ... možno by som na pár nocí dala malé svetielko do izby a potom by som nechala to svetielko len na chodbe a samozrejme dvere otvorené... kým si nezvykne ale to uvidíte sama, možno vám sama povie aby ste to zhasli, možno len nejaký projektor nech svieti kým nezaspinká. Keď nevyskúšate neviete, radiť vám môžme ale každé dieťatko je iné. Moje svetlo napríklad nechcú. Ale staršia dcérka (4r.) má pri sebe 1,5ročného bratčeka, toho uspím a ona zaspí potom pri ňom. Držím palčeky

majusska202
3. okt 2019

@st44 mám dvojročného syna a má také mini stvetlo v izbe keď ho uložím zaspava sám tak ma povie zapnúť svetlo ☺️ a svieti mu celú noc aby sa nezlakol v noci keď sa zobudí že je veľká tma

simca06022011
3. okt 2019

Ak bez neho zaspí tak nie. V noci ma byt tma. My sme malej nechávali keď sme sa presťahovali len kým zaspala, potom vypli.

kristina2412
3. okt 2019

@st44 možno zo začiatku by som nechala svietiť svetielko do zásuvky aby videla keby náhodou chcela ísť k vam.

sense
3. okt 2019

Zalezi ako je naucena ... moja ma svetielko.... ale napr ja potrebujem tmu cim vacsia tym lepsie, chlap potrebuje "vidiet"

siska53
3. okt 2019

@st44 ak sa boji, ano

st44
autor
3. okt 2019

Dakujem Vam za vase odpovede. Vyskusame a uvidime.

katka2602
3. okt 2019

Naša má 6 rokov a bez svetla nezaspí. Musí jej horieť svetlo.

zavana
7. okt 2019

ťažko povedať sama musíš vedieť, no ako pokiaľ poriadne zaspí, tak by som jej možno to svetielko aj nechala a potom, keď pôjdete spať vy, tak ho jednoducho vypni

petra199099
7. okt 2019

Mojej svieti svetlo aj starsej aj mladsej uz od narodenia aj premna to bolo lepsie ked sa v noci zobudim pozrem do izby ...ja ked som bola mala nezaspala som bez svetla asi preto som aj im nechavala to svetlo zapnute

katuskapd
7. okt 2019

Pri starsom tiez zaspava pri svetle ale to sa casom vypne. A hlavne od mala zaspaval pri hudbe a to mu zostalo doteraz. Dcerka musi mat ticho a male svetielko svieti celú noc.