Nechty a ich úprava s Le mini macaron
27. sep 2020
Prosím, kto používa Le mini macaron? Oplatí sa mala, alebo veľká lampa? Zvažujem kúpu... Inak nepredáva niekto? Dakujem
Ďakujem, chcem to vyskúšať, už ma nebaví, že jeden deň nalakujem nechty a druhy deň sa supu. Tak si premyslím.

@jaja23 ja používam malú a stačí. Aj keď na nohy je veľká určite pohodlnejšia.