Nepremokavá posteľná plachta

lusylee
4. jún 2017

Ahojte baby, uvažujem o predávaní nepremokavej plachty na posteľ. A chcem sa spýtať, či by ste o taký produkt mali záujem? Čo nato hovoríte?
Nepremokavá posteľná plachta bráni premočeniu matraca. Je vhodná pre všetky vekové kategórie, od detí a dojčiat, až po starších a imobilných ľudí.
Jej použitie je vhodné všade tam, kde sa očakáva časté poliatie či zašpinenie. Nepremokavé vlastnosti plachty ocenia napríklad rodičia malých detí či dojčiat, pri ktorých stačí aj malá chvíľka nepozornosti a mokré fľaky sú už na svete. Plachta je vhodná aj v prípade, že máte vo svojej rodine imobilných či starších príslušníkov, no svoje uplatnenie nájde aj v nemocničných zariadeniach.

Naviac je hypoalergény - chráni pred roztočmi, prachom, ktoré sa nachádzajú v matraci
Veľkosti:
90x190
90x200
130x190
130x200
155x200
190x200
180x215
Ceny okolo 30-40eur
Za každú radu, názor budem vďačná.

sissy27
4. jún 2017

30€ - 40€ za nepremokavú plachtu? Trošku si ustrelila, nie? 🙄

maminkasisa
4. jún 2017

ja nieco podobné mám a som velmi spokojna

lusylee
autor
5. jún 2017

bohužiaľ inak to finančne nevychádza. Je to kvalitná plachta s veľmi dobrými vlastnosťami. Doma ju bežne používame a sme s ňou spokojní. Ale ďakujem za názor

janak42
5. jún 2017

aj podľa mňa veľmi drahé, ja som kupovala v zdravotníckych potrebách, zelená jersey za 17€ a biela froté (ako na obrázku) za 21€, super kvalita, 100% spokojnosť. Na nete napr. tu: https://www.nepremokaveplachty.sk/Zoznam-produk... aj za menej.