Nespravila som jazdu v autoškole

27. jan 2022

Ahojte som veľmi smutná dnes som mala skúšky s autoškoly a nespravila som jazdu a bojím sa že na druhý krát to nedám 😭 nejaké rady typy ako jazdu spraviť na druhý krát správne ? Veľmi má to štve a hnevam sa na seba :( ospravedlňujem sa za gramatiku

mamina0078
27. jan 2022

Zaplať si kondičné jazdy

lulupulu
27. jan 2022

Pre čo konkrétne si ju nespravila?

janai1
27. jan 2022

A čo si spravila zle?

tyrkysova_kobyla
27. jan 2022

Tak ako radia baby, dat si kondicne jazdy, popracovat na nedostatkoch. A zaroven to neber ako tragediu, nie si prva ani posledna, estemas 2 pokusy a aspon mas uspesne za sebou test a cvicisko 😉

simsalabim
27. jan 2022

Kondicne jazdy. Ja som to dala az na 3x. U mna bol problem zaparkovat medzi ciary. Proste som ich riadne nevidela a policajt chcel, aby som tam vosla jednym suvislym tahom... neexistovalo sa pocas parkovania korigovat, co mi teda pride ako riadna blbost aj po viac ako 3 desatrociach soferovania. A ak clovek nezaparkoval na jeden tah, uz nepustil k jazde...

barbora0308
27. jan 2022

Hlavne klud, nie si prva ani posledna 😊 Ja osobne som jazdu spravila az na 3krat a ani to nechapem ako 🤷😅. Vodicak som si robila v 18tich na natlak rodicov s tym, ze dodnes nesoferujem a pravdepodobne ani nebudem, ja mam neskutocny strach zo soferovania, vobec sa neviem sustredit a panikarim. Skusala som to viackrat, no vzdy to u mna skoncilo placom ... velakrat som sa kvoli tomuto citila menejcenna, ale casom som pochopila, ze ak to nejde, tak to nebudem silit. Mam proste nejaky blok, ktory nedokazem prekonat. Takze ak taketo pocity nemas a bola to iba nejaka chyba z nepozornosti a citis sa pri soferovani bezpecne a konfortne, tak sa nemas coho obavat, daj si nejake kondicne jazdy a vsetko bude okej 😉👍.

mimikarol
27. jan 2022

Zaplať si jazdy navyše. Ja som robila vodičák pred dvomi rokmi, posledná jazda mi vyšla koncom januára a skúšky som mala 5. marca. Dohodla som sa s inštruktorom a chodili sme celý február 2x do týždňa. Síce ma to vyšlo dosť draho, ale bez toho by som spravila jedine tak test a jazdy asi na 90% nie

prvosienka88
27. jan 2022

Ani ja som na prvýkrát neurobila 🤷🏻‍♀️ Dala som si kondičné a na druhýkrát bez problémov

cherry_cherry
27. jan 2022

Ja som tiez prvykrat nespravila jazdu. Chapem, ze to mrzi. Zaplat si navyse nejake kondicne jazdy a na druhykrat to uz urcite das. Ja som robila vodicak v 18, potom som 7-8 rokov nejazdila, lebo som z roho mala strasny stres a nakoniec som si kupila vlastne mini auto a odvtedy uplne v pohode jazdim. Moje mini auto uz nemam, ale velmi mi to na tie zaciatky pomohlo, teraz soferujem denne.

evica17
27. jan 2022

Ak si dala cvicisko, dala si to najtasie , aspon podla mna. A na.jazdu uz lennpar kondicnych jazd a na skusku prist bez nervov a stresov, verit ze to vyjde. Lebo ked sa budes stresovat, urobis iba hlupu chybu. Sustredit sa plne na soferovanie a ist radsej pomalsie a s rozumom.ako bez rozmyslu.
Drzim palce

ivanaks
27. jan 2022

Zaplaťte si kondičné jazdy, preberte s inštruktorom, kde ste teraz spravili chybu a smelo do opravnej jazdy. Nie ste prvá ani posledná, čo jej to nevyšlo hneď na prvýkrát. Kamarát spravil jazdu až na tretíkrát, dnes jazdí ako drak a už sa na tom iba smeje. 😉

tncka
27. jan 2022

Co si pokazila?

siska53
27. jan 2022

Ja som.dala.na 3.x az, takze pohodka, klud, zaplat si kondicne jazdy.. podla toho, co ti neslo, ci cvicisko ci az jazda samotna, podla toho date zameranie.

lilyianka
27. jan 2022

Otázny je dôvod neurobenia jazdy. Bez toho ťažko radiť.

autor
28. jan 2022

Testy a cvičisko mám chvála bohu za sebou a čaká má len jazda ktorú som dokazila tým že som vyčnievala s križovatky 😭 nikdy som takú chybu neurobila pred skúškami bola som strese .. a spravila som ju na skúškach musím si kupit kondične jazdy a dúfam ze na druhý krát to dám aj ked si myslím že zase niečo dokašlem ďakujem Vám všetky za rady len musím si veriť :(

mimikarol
28. jan 2022

Skúška v autoškole je vo veľkej miere o šťastí. Ja doteraz nechápem ako som dala cvičisko. To bolo ozaj len náhoda. Jazdy som sa nebála, ale to cvičisko 🤦

lulupulu
28. jan 2022

Mne na cvičísku aspoň 15x zdochlo auto, nikdy predtým sa mi to nestalo. Policajt sa iba smial či má nepočúva noha. 😅 Možno to všetko záleží od policajta, ja som šla s ručnou, smerovku som vypla skôr ako som mala a nič nepovedal,, len ma pri tej smerové upozornil, 😂 ale tak celkovo, nikdy som takéto somariny nerobila iba na skúškach nechápem prečo 😅

ejanjelik
28. jan 2022

Ani ja som nespravila na 1.x vošla som do pešej zóny, tesne pred značkou som sa otočila, čisto zo stresu. Na druhýkrat som spravila a to som dostala chytakovu križovatku.

mimikarol
28. jan 2022

@lulupulu podľa správnosti by mali inštruktori rozhodnúť či daný uchádzať má/nemá dostať vodičák. To by potom inak vyzeralo. Mne môj vravel, že ma žiakov ktorý chodia dobre a na skúške pohoria a naopak, takých čo robia chybu za chybou a skúšku spravia ukážkovo. Ja som sa veľmi bála že mi dá pozdĺžne zaparkovať, to neexistuje aby som zvládla. To sa mi počas jazd s inštruktorom nepodarilo nikdy.

dzejsik
28. jan 2022

ja som tiež spravila až na druhý raz, aj kamarát, čo robil so mnou, aj moja mamina čo si spomínam … tak hlavu hore ;)

skeblicka77
28. jan 2022

Jaaj nič si z tohoto nerob, ešte máš 2 pokusy, to určite dáš 🙂, hlavne sa upokoj, zaplať si 2-3 kondičné jazdy a bude. Nie si prvá a ani posledná.

kubkovamama
28. jan 2022

Nič si z toho nerob,spravíš druhý krát.Vacsinou je na vine prehnany stres a krcovitost a že si baby neveria a pritom sama v reálnej premávke by si tu chybu asi na 100% nespravila.Ja.som.si robila mladučká vodičák a spravila som tak,že si nás poriadne ani nevšímali,parkovať ma nikto nikdy neučil,na skúškach mi dali okruh cez mesto a bolo.Ozaj šoférovať sa naučíš až sama,resp.s rodičom,partnerom.Na svojom aute.Parkovat neviem poriadne doteraz,keby to sama kvôli sebe neopakujem aj zbytocne nevedela by som to vôbec.Daj si jazdy aj mimo autoškolu s niekým z rodiny.A určite to nabudúce spravíš.
Poznám iba dvoch ľudí,čo nespravili nikdy vodičák ani na xy pokusi-jeden kvôli psych.diagnoze a druhý kvôli tomu,že bol arogantný vyšinuty narcis.

ankare
28. jan 2022

Neboj, to sa môže stať komukoľvek z nás. Na druhýkrát to už dáš. Silno držím palce!

eeerickal1
28. jan 2022

Ak sa v tom chceš zlepšiť, tak si zaplať ešte nejaké tie kondičné jazdy. Ono stať sa aj na skúškach môže proste čokolvek a vyčítať si to, ako viem že ťa to štve, no jednoducho sa stalo

autor
28. jan 2022

Ja som sa hlavne bála cvičiska až slzy mi vyšli keď som ho urobila bez chyby len ta jazda nevšimla som si to že vyčnievam stres robí veľké neporiadky ..ale ďakujem Vám za povzbudenie a idem do toho!❤️ Ďakujem za takých ľudí ako ste vy ☺️

sono2
28. jan 2022

Presne zaplať si jazdy
Ja som urobila chybu na cvičisku ako nikdy, nikdy som neurobila chybu až na skúške a tiež som prosila nech ma pošlú ďalej.. a som rada zato že som sa ešte zdokonalia, dala ešte pár dni jazdy, viem, je to drahé, ale toto ti jedine pomôže nakoľko do ďalšej skúšky máš minimálne 2 týždne.
Proste na ceste si už sama, nikto ťa neisti, plus budeš mať iné auto, svoje.
Čo si urobila za chybu?
Uvidíš ten čas ťa posunie ďalej. Nevadí
Tiež som plakala plus som bola tehu 26tt

lenka1993
28. jan 2022

Môj mamzel robil jazdu na 3 krát 😀. Dnes je to najlepsi šofér na svete 🙂. Hlavu hore. Žiaden stres a das to.

janai1
28. jan 2022

To čo znamená že vyčnievala z križovatky? 😅

sono2
28. jan 2022

@lulupulu mne inš.hovorí.. keď sme si sadli a S.hlavne nezavádzame nové pravidlá😂😂 na križovatke na červenej som sa opýtala že či sa mam na stopke bola tam, samozrejme je semafor nadradeny, či sa mam pohnúť do výhľadu. Policajt.. veľmi milý, len hovorí, že no, ak sa pohnete, ste skončili, čo je nadradene? A ja semafor samozrejme.
Mne tak búchalo srdce. Križovatky po celom meste sme mali prejdene miliónkrat
Touto jemnou sme nešli nikdy a podľa mňa keby sme nešli rovno ale do ľava a autá by šli oproti. Neviem čo by bolo.
Ja som totiž vôbec nevedela čo robiť.
Končila som v tescu na parkovisku a nedokázala presne zaparkovať do prázdneho boxa.Ale tak jazda bola bez chyby, policajt povedal že nesmiem chodiť sama😂 a keď som sadla do nášho dizloveho obrovského combi sa všetko začalo odznova. Všade mi to kapalo no niečo neskutočné. Na kruhovom na mňa jeden vodič vrieskal.
Ale? Jazdím 3 rok bez nehody úplne všade zahraničie bratislava a teda skoro profi.
Ja, absolútny antitalent

sono2
28. jan 2022

@kubkovamama joj to by som nerobila.
Ak ju náhodne chytí policajt ma obrovský problém.
Máme auto ale toto som nikdy nerobila plus nič jej to nedá sa voziť niekde len tak, potrebuje cez križovatky a to nesmie