Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neustupujúci suchý a dráždivý kašeľ

angel987
23. aug 2017

Pekný den, neviem či tu už mal niekto takýto problém. Od maja som začala kašlať, bol to suchy kašel bez hlienov a kadejakych inych komplikacii. Neskor som šla za svojim obvodnym ktory mi dal kodein ale neustupoval, kašel mi ostal...poslal ma na pneumologiu - k plucnemu. čo čert nechcel, zrovna ako som dostala od neho papierik o den dva kašel prestal-uplne. Bola som šťastna že som sa toho zbavila, asi mesiac bol klud. Lenze som v juli nechtiac nachladla, teploty,nadcha a samozrejme sa mi vratil opať kašel :( Verila som,že to prejde a je to len z prechladnutia. Teploty a nadcha prešli po 3 dnoch ale kašel? ten je so mnou dodnes. Tak som šla dneska k plucnemu, robil mi spirometriu, odber krvi, rtg pluc....a vraj nič, nič tam nemam,ani na plucach,ani v krvi,žiaden zapal,infekcia....da sa to podla vas zistit z krvi,ak by tam bol dáky bacil,? či ma len chcel odbiť? Neviem či sa mam tešiť že tam nič nemam alebo byť sklamana,že moj problem a jeho príčina nie su objasnene.
Dostala som od neho papierik na alergologiu. Tam som bola spred 3 rokov a alergiu som nikdy nemaala. Je možné, že ju už mam , ale pochybujem. Strašne sa trapim, ten kašel posobi velmi na psychiku, cez den kdekolvek sa pohybujem kašlem, v noci však nie, v pohode spim. Prosim mal niekto takyto problem? Ako mam postupovať, kam mam isť. K alergologovi určite pojdem, ale čo ak ani tam nepochodim? Mam isť krčnemu , či kam ? Som z toho nešťastná. Pred par dnami som mala tiež pocit,že mi hrdlo akoby spuchlo zvnutra, pri prehltani ale aj pri dychani som citila akoby hrču v krku. Už to zmizlo ale znepokojovalo ma to. Ale dnes doktor vravel,že podla vysledkov tam nič nemam. Naozaj netušim čo to može byť ani kam si to mam ísť riešiť. Poradte😢

antori
23. aug 2017

Nerobil ti rozbor na chlamydie pneumoli?? Neviem,ci ss to tak pise. Ale toto som si aj ja presla a mala som ich,teda toho bacila,ci co to je.

monca1109
23. aug 2017

@antori neviem,to sa zistuje tiez z krvi? ☹

antori
23. aug 2017

@monca1109 tusim hej..ale to sa posiela niekam,to ti hned nezistia. Ja som na vysl.cakala 2tyzdne vtedy tusim

barborik3
23. aug 2017

Myslim,ze z plucneho ta mohli este pre istotu poslat na CT-čko pluc.aby naozaj vsetko vylucili.skus sa este na toto opytat.skus zdoraznit,ze kasel je permanentny,po cely den a ze sa to nezlepsuje.Lebo ja osobne si myslim,ze keby bolo vsetko uplne v poriadku,tak by si len tak pre nic za nic nekaslala.

angel987
autor
23. aug 2017

Vraveli mi,že rtg nič neukazal aj vysledky krvi som dostala a mam u seba,žiaden zapal infekcia, nič tam nieje... ale stale mi vrtaju v hlave chlamydie,či nemožem mať tie. Myslela som,ze mi spravi na ne vysetrenia , citim sa bezmocná, neviem ako dalej😔

antori
23. aug 2017

@angel987 no toto su presne priznaky toho...ja by som sa nedala odbit veru..dozaduj sa vysetrenia na ne

monca1109
23. aug 2017

@antori skusim tu alergologiu a ked nic tam nenajdu,tak sa vratim k nemu,poziadam o to vysetrenie na chlamydie🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli