Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

filipal
27. sep 2010

a co vam vraveli v poradni? kde videli priciny manzelovho spravania?

berenika39
27. sep 2010

já to mám jao @filipal, odešla jsem od prevíta ve dvou letech prvního syna, práve proto, že jsem ho chtěla ušetřit života v přetvářce, v hádkách...a později se ukázalo, že to bylo rozhodnutí dobrý. musela jsem si 15 let počkat na toho, kdo mě přesvědčil, že rodina je o důvěře, zodpovědnosti,respektu, toleranci. to není mejdan....

ffiinnkkaa
27. sep 2010

@dopa jo, jo kdyby se tyhle věci dali řešit rozumem bylo by to lehčí.....prostě dokuď člověk nepříjde sám na to, že už to není normální a je lepší to ukončit rady jsou na nic..musí to být tvůj názor a né názor okolí

dopa
27. sep 2010

@filipal samozrejme ani tam sa k úchylke nepriznal a riešil tam moju chorobnú žiarlivosť,psychologyčka,ale nebola blbá a snažila sa mu trochu dohovoriť.A to bol jeho nápad tam ísť.

filipal
27. sep 2010

@ffiinnkkaa o to ano . ale Dopa poziadala o radu. to znamena, ze jej to nie je jedno, len nie je pripravena na radikalne riesenie. chapes, ale povzbudit ju musime, lebo zeny by mali drzat spolu a nenechat sa chlapmi klamat...

@berenika39 presne, aj moj syn mal 2 roky....ale nasla som fajn chlapa skor, uz o par rokov. 🙂

filipal
27. sep 2010

@dopa ahaaa, tak on to zhodil na tvoju chorobnu ziarlivost!!!!

dopa
27. sep 2010

@filipal Možno by som to s tou poradňou ešte vyskúšala a potom by som si zarámovala žiadosť na rozvod a zavesila ju na viditelné miesto,aby ju mal na očiach,a vedel že to už myslím vážne.

ffiinnkkaa
27. sep 2010

@filipal asi jsem to špatně napsala..jen jsem myslela ano zeptat se na zkušenosti vyslechnout si rady, ale konečné rozhodnutí je stejně jen a jen ní 🙂

filipal
27. sep 2010

@dopa ano, vyskusaj, objednaj sa tam, chod najprv sama a skus dohodnut so psychologicku taktiku.
tvoj muz musi vidiet, ze to myslis vazne. drzim palce.

@ffiinnkkaa teba si pamatam z nejakych diskusii, ale uz dlho som ta nevidela. 😉
jasne, Daka sa musi rozhodnut sama. ona musi dospiet k rozhodnutiu ako situaciu riesit.
my aj ked sa roztrhame, nic nezmenime.... ☹

ffiinnkkaa
27. sep 2010

@filipal jojo na začátku těhotenství mi manžel řekl, že se schází s jinou..ale teď už je to pryč..ale i díky vám jsem to období přežila

filipal
27. sep 2010

oooo tak to som rada, ze to dobre dopadlo! 🙂 a drzte sa aj s babom! 😵 😵 😵
uz to mas kazdu chvilku...

ffiinnkkaa
27. sep 2010

@filipal za chvilku, ale strašně se to táhne..

dopa
27. sep 2010

@ffiinnkkaa A keby to spravil znova?

ffiinnkkaa
27. sep 2010

To už by mi neřekl 🙂 Nemyslím si, že to udělá znovu..není ten typ člověka..sám on říká, že takovou blbost neudělá, že už ví co to s ním udělalo a že viděl že to nestálo za to..možná to zní naivně..ale je to tak težce vysvětlit a popsat tady slovy..každopádně na druhou stranu znám i sebe..a dvakrát stejnou věc neodpouštím..kdykoliv u mě někdo zneužil druhou šanci tak to prostě skončilo..jak už jde o partnerství nebo o kamarádství..prostě u mě potom ten člověk ztrácí body..a přestávám si ho vážit a tím i milovat

dopa
27. sep 2010

fajn babenky idem spať,lebo už pár dní som sa poriadne nevyspala,ale po takto príjemnom pokeci sa mi bude lahšie zaspávať.Ďakujem za príjemne strávený večer. 😵

dopa
27. sep 2010

@ffiinnkkaa to som si vravela aj ja a priatelke by som radila to isté a napriek tomu som môjmu manželovi dala tolko šancí,až sa sama z toho čudujem,že som toho schopná....Ja už idem hajkať,ale zajtra môžme pokračovať 😅

vejula
27. sep 2010

jaj baby tak som si vas čitala

@dopa ja ťa zas chapem.. Vždy som si hovorila že by som neveru neodpustila a bol by koniec... Tak by to aj bolo ale ako sa mi narodil syn tak si to neviem predstaviť. Pri myšlienke že by chodil ja neviem na vikendy ku otcovi necitil by tu oporu zo strany oboch rodičov je mi z toho do plaču. Chvalabohu nič take riešiť nemusim a dufam že ani nikdy riešiť nebudem. Fakt neviem čo by som spravila, zas si neveim predstaviť spavať s človekom čo si chodil pomimo ešte zasuvať ku nejakej inej. Ale možno by som mu to kvôli synovi dala druhu šancu.

naty
28. sep 2010

@dopa mě taky ne...teda..pokud se to v 15 nepočítá 😀 , ale vzhledem k tomu, že sem ho v tý době viděla jen jednou, ani mi to nijak nervalo žíly... 😀 ...od 16 sem s mm a on, pokud vím 😀 , mě taky nepodvedl...kdyby to udělal jednou, asi bych mu odpustila, právě kvůli vztahu, jakej máme, a taky kvůli synovi, ale opakovaně? už kvůli sobě bych s ním nebyla...to opravdu nemám zapotřebí...abych se tady trápila, starala o všechno a on si mezitím jinde vesele skotačil? no, ani omylem... 😠

helenka333
28. sep 2010

Dopa...Opäť súhlasím, až včera keď som ti písala som mala zlý pocit, že ťa od muža odhováram, ale vidím,že okrem teba má každý taký istý názor ako ja. Ver mi, čo ja viem je len to, že keby somnou toto robil môj muž, tak už dávno niesme spolu a či by som mala 100 detí s ním, mám ešte rodičov, mám sestry, ktoré by mi asi trošičku pomohli, kým by som sa nedala dokopy, ale určite by som s ním neostala. Práve tento problém je v niektorých ženách ŽE SI MYSLIS že bez chlapa nievieš žiť. Lenže to by si sa mýlila, to mi ver.
Ja som sa tiež od jednej kolegyni teraz dozvedela, čo prežíva celý život, teraz má 46 a v živote nevedela zabudnúť čo je manžel párkrát spravil a konečne teraz sa niekomu vyrozprávala až po tolkých rokoch..a to mne...našla svojho muža s inou v posteli a mal vela vela mileniek a si predstav ešte aj vtedy spával u inej ked ona porodila a bola pár dní v nemocnici. No ona všetko mu tolerovala ale ju to stále ešte bolí a bolí. Určite boli krásne dni ešte v ich živote, ale ver mi, stačí keď sa na niečom pohádajú, a tie myšlienky sa jej vrátia, že už vtedy hneď s ním mala skoncovať. A to neurobila a teraz po rokoch je to tým horšie, presne u nich vládne TICHA DOMACNOST a to je to najhoršie, poznám jej dcéru ešte má len 17 a už radšej len odchádza z domu kedy sa to dá, aby doma nebola, keďže to napätie zacíti každé dieťa to mi ver.
A keď ešte stále nemáš iný názor na všetko, tak ti s tým nikto už nepomôže, mysím si že pár skvelých dievčat ti tu napísalo čo by asi spravili a keď ani po tomto nemáš odvahu s tým skoncovať, asi ti už ani poradňa nepomôže. keď raz s ním chceš byť, tak s ním budeš, aj keď ti rovno domov prinesie milenku, a čo je najhoršie, si príkladom toho, ako žena samu seba si neváži. Dá sa žiť aj takto, len určite nebudeš šťastná, nemáš80 rokov, aby si všetko hodila za hlavu a aby ti všetko bolo jedno. Môjho muža rodičia sú rozvedený a vidím aké následky to na ňom zanechalo a ked mi rozpráva príbehy, že sa ukryl v skrini a počúval ich ako sa hádajú......rozmysli si to poriadne čo urobíš!!!

dopa
28. sep 2010

Po tom všetkom čo tu čítam sa pohrávam už aj touto myšlienkou.(rozvod),no nechám tomu čas(mesiac-dva) a ak aj potom to bude jediné rozumné východisko tak bude rozhodnuté ☹

helenka333
28. sep 2010

Držím silno palce, keby sa ozaj tvoj manžel zmenil, jasné, bolo by to super pre vás oboch aj pre deti. Tak by to bolo asi najlepšie, lenže takýto prípad ako aj on je ťažký. Ale určite sa nedaj využívať a váž si samu seba!A potom sa rozhodni ako ďalej a čo bude aj pre teba dobré, nie len pre deti ale aj pre teba. Držím palčeky aby to dopadlo tak, aby si aj ty bola šťastná a spokojná 🙂 🙂 🙂

helenka333
28. sep 2010

a ešte ...súhlasím uplne aj s tým, že možno raz sa dá nevera prepáčiť, ale to závisí aj od toho, či bolo len na jednu noc alebo to bol vzťah, a hlavne ked sa to stane len raz a to oľutuje. Ale nie opakovane!!!

dopa
28. sep 2010

kašlať na to všetko 😀 Dnes som bola u kozmetičky(ale nie u tej jeho 😝 😝 ),kúpila si nové šatičky a dvoje botičky a v piatok letím na štyri dni do Monte Carla na služobnú cestu a konečne sa od toho všetkého aspoň na chvýlu uvolním a hlavne od neho 😀 😀 😀

dopa
28. sep 2010

Myšlienka dňa: Čokolvek dáte žene,ona z toho urobí viac a daruje naspäť niečo väčšieho.
Daj jej semeno,bude mať dieťa
Dajte jej dom,vytvorí vám domov
Dajte jej potraviny a urobí vám jedlo
Dajte jej úsmev a ona vám dá svoje srdce
Ona rozmnožuje a rozširuje to,čo je dané a vracia to mužom v omnoho väčšej forme
Takže páni pozor -- pokial dáte vašej žene hovno,buďte pripravení prijať tonu sračiek
A poznámka pre ženy :
My ženy sme anjeli...
A keď nám niekto poláme krídla,proste v lietaní pokračujeme na metle.
skrátka sme flexibilné

berenika39
28. sep 2010

@dopa pěkná ptákovina, ještě jsem neviděla, že by chlap dal ženě tisícovku a ona mu vrátila tři..... 😀 😀 😀

dopa
28. sep 2010

@berenika39 určite mu to nevráti v korunách ale v iných naturáliách a tie sú hodné viac ako tritisíc 😀

dopa
28. sep 2010

@berenika39 Alebo sa spýtaj môjho muža.Ten zaplatí tisícku za hotel a tá jeho mu dá za to tri-krát za noc 😅 😅 😅

mateson
28. sep 2010

@berenika39 😀 😀

somjezibaba
28. sep 2010

baby vy ste vtipne,som sa pobavila 😀 😀 ,kiez by na to aj muzi obcas mysleli,ze ked sa nechutne spravaju tak sa im to moze aj nepekne vratit,hlavne ten moj by na to mohol mysliet,on to radsej hodi na mna.vsak vzdy sa najde niekto co moze za vsetko... ☹

eaka
28. sep 2010

@dopa to je aké dobré, že lietame na metle 😀