Nevěra. Jak z partnera dostat přiznání?

karlicka78
21. apr 2008

Dobrý den,
potřebovala bych radu.S přítelem žijeme 5 let a děti ještě nemáme.
Poslední dobou pozoruji,že se mi vyhýbá a o sexu ani nemluvím.Mám takové tušení,že mi zahýbá.Myslíte,že se mi k tomu sám přizná?..................Asi ne,co? 😅
Nemá některá z Vás nějakou fintu,jak z něho dostat přiznání?.............. 😨
Nesnáším,když mi někdo lže. 😝

bejbypd
14. aug 2008

vie to nastvat to poznam uz aj mna tu vytocilo par prispevkov presne typu nikdy nehovor nikdy...nereagovala som kazdy povie to nemozes povedat ze nikdy nepodvedies ako ze nemozem ved sa poznam sa a ja &nepodvediem draheho nikdy nato ho az velmi milujem a ked som sa rozhodla s &nim prezit svoj zivot budem sa snazit aby sme ho zili naplno a aby sme ani jeden den neolutovali a budem ho milovat aj za tridsat rokov ...vztahu musia obetovat obaja nieco a ten vztah za to stoji...a tesim sa na dalsie roky aj ked neviem co nas caka ale budem stat pri nom a buem rada ak spolu prezijeme aj patdesiat rokov 😀

abetka
14. aug 2008

ja neveru tiez nikdy neodpustim a nikdy nebudem neverna.Ani nebudem a nevyhladavam moznosti na flirt a pod. veci. Nevera je pre mna nepripustna

helcah
14. aug 2008

Narovinu: podle mě je tohle blbý téma, který vede akorát k rozepřím, protože každý má na nevěru jiný názor. A stejně většina z nás pouze spekuluje o tom, co by dělala/nedělala protože ne všichni s tím máme zkušenosti. Naštěstí. 😀

helcah
14. aug 2008

A karlička chtěla slyšet nějakou radu co s tím, když má podezření. Já jsem takové podezření jednou měla taky a měla jsem k tomu hodně velkých důvodů, o kterých si nešlo snad myslet nic jiného. A do dneška nevím, jak to vlastně bylo a nikdy se k tomu vracet nebudu. Bolelo to fakt dost, protože šlo o podezření na delší sexuální vztah, ale manželovi jsem řekla co cítím a věřila jsem, že dál už nic nebude. Ale opravdu nevím, zda bylo nebo ne. Takže já bych si v případě Karličky zkusila s manželem na rovinu promluvit, hlavně bez výčitek a bez zbytečného zvyšování hlasu, i když je to těžké.

noc25
14. aug 2008

helcah-mas pravdu ved aj tak si tie nase polovicky spravia po svojom...

helcah
14. aug 2008

Noc25 - no právě. A já si nemyslím, že když někdo podvádí, tak je to kvůli tomu, že by mu doma něco muselo chybět nebo musí být chyba někde ve vztahu. Vždyť prostě ze strany toho kdo podvedl, může jít opravdu jen o sex a ne o řešění domácích problémů někde jinde. A může se to stát komukoliv. Já jsem na nevěru měla taky dřív hodně radikální názory, ale myslím si, že jak se vztah i člověk vyvíjí, tak mu spousta věcí dojde.

sillas
14. aug 2008

neviem presne o čo tu ide ..len zbežne,.
no podla mna nie je nevera ako nevera..myslim že ovela horšia je psychicka nevera - "teda ked sa partner zamiluje..aj ked s dotyčnou nič fyzicke nema"...fyzicka nevera nemusi znamenať citovy vzťah a tam je nadej na zachranu velka..

teraz ma tu ukamenujeteeeee 😕 😕

orinka
14. aug 2008

drahá noc25... radšej si najprv dvakrát prečítaj, potom urážaj a osočuj.... to čo som ti napísala bolo myslené tak, ako to všetky baby okrem teba pochopili... ja som tu tak isto kedysi tvrdila, že mňa sa nevera netýka, pretože mám svoje zásady a tie nemienim porušiť len preto, lebo si to niekto myslí, že "nikdy nehovor nikdy" 😉 všetky tu na mňa útočili, že žijem s ružovými okuliarmi na očiach, že neviem čo hovorím, pretože neviem, ako sa zachovám za päť, desať, dvadsať rokov... a keď som krvopotne bránila svoje presvedčenie, že neveru zo svojej strany nikdy nedopustím, pretože ak ľúbim, tak ma nikto iný nezaujíma, či sa to ostatným babám na tomto fóre páči alebo nie, tak som bola "ukameňovaná výrokmi "nikdy nehovor nikdy"... takže milá noc25 ja som s tvojim názorm súhlasila.... a len preto, že ty raz uvažuješ, dvakrát píšeš ja neprestanem na toto fórum chodiť a neprestanem sem písať svoje názory.... pre dobrotu na žobrotu.... 🙄

eraserhead
14. aug 2008

orinka: a o tom osočování a kamenování jde u tohohle tématu? Že jsem si nevšiml. Stejně tak jako ty si myslíš, že bys nikdy nezahnula (což ti snad nikdo nebere) si někdo (včetně mě) myslí, že nikdy neříkej nikdy. A pokud jsem to tady někdy napsal já, jako že určitě jo, teď se mi to nechce celý prolítávat, tak určitě ne někomu, kdo napsal že on by nikdy nezahnul, ale spíš jako reakci na někoho, kdo napsal, že jeho partner/ka by mu nikdy nezahnul. U sebe si můžeš být jistá, ale myslím si (to znamená, že to je můj názor, že tě tím nekamenuju), že si nemůžeš být jistá u toho druhého.....

helcah: dobrý příspěvek, to byl i můj případ...

halienka
14. aug 2008

No ja si tiež myslím, že nevera nemusí vôbec súvisieť s tým aký je tam vzťah a aká je partner/ka. Kľudne môže ísť o čistý sex, každý máme inú genetickú výbavu a sexuálny apetít s tým určite súvisí (niekto proste potrebuje sexu viac a niekto menej). Tým nechcem nikoho ospravedlňovať, ľudia ktorí potrebujú toho viac než partner/ka, by si to mali uvedomiť včas (dnes väčšinou už pred svadbou spolu sexuálne žijú) a zachovať sa v tomto čestne voči partnerovi/ke - tzn. hľadať spoločne riešenie, ktoré by tomu druhému neublížilo. No ale to by sme asi museli žiť v ideálnom svete 😉 Fakt poznám z okolia toľko rôznych prípadov nevery, toľko rôznych príčin...že šmahom ruky odsúdiť neverníka mi príde ozaj trúfalé 😉

dadous
14. aug 2008

sohlasim s eraser, tahle debata je myslim o tom že nam zahnul naš protějšek a ne o tom že my bychom to nikdy neudělaly 😉

martinaj
14. aug 2008

clovek nemoze dopredu povedat ze by neveru nikdy neodpustil, to moze povedat len ten kto to este nezazil a ked na to pride vacsinou clovek reaguje uplne inak 😔

dadous
14. aug 2008

jo jo marti 😉

bejbypd
14. aug 2008

ja som ju s byvalym zazila a neodpustila takze hovorim nikdy 😉

martinaj
14. aug 2008

ono zavisi na tom aky vazny je vztah, urcite by som niekomu s ktorym chodim pol roka neodpustila ale v manzelstve je to ine a clovek zvazuje

bejbypd
14. aug 2008

to je pravda no predtym to bol dost vazny vztah tri roky spolu spolocne plany...potom som bola rok sama a teraz mam najllepsieho na svete a krasnu dceru a nelutujem ze som neodpustila bo toto vsetko by som teraz nemala 🙂

zancavar
14. aug 2008

chlapum se neda verit a pani co psala ze i ten nej neni nikdy 100% ma pravdu.... 😖

helcah
15. aug 2008

no ono u ženských to je podle mě to samé, žádná ženská taky není 100%

dadous
15. aug 2008

docela mě zaraží nazor některych holek,že manžel ví jak by jí nevěra ublížila ale když chlap zahne tak asi v tu chvili vubec nepřemejšlí o tom ,že tím co děla manželce ublíží. takže si myslím že takový ty sliby:" ja bych to nikdy neudělal,protože vím, že bych ti ublížil", 😒 jsou asi pěkny nesmysly. co myslíte?

kaczka
15. aug 2008

Dadu,přesně!Myslím,že každý ví,že tomu druhému ubližuje,ale v tu chvíli je mu to šumák!!Já taky vím,že ybch mu ublížila a rozhodně neplánuju ho podvést a udělám vše proto aby se to enstalo,ale prostě nikdy neříkej nikdy!!Uejt může opravdu každý!!!!A kdo říká že ne,tak už dávno ujel 😉

nera
15. aug 2008

kaczka - nemyslím, že každý môže podviesť, normálny človek to NIKDY neurobí, lebo vie, že by poriadne ublížil a tiež vie čo si má vážiť. V živote sa isté veci nedajú vrátiť späť a opraviť.

zanett
15. aug 2008

jj, dadous, taky si myslim, pac vetsina lidi, kdyz to udela, tak v domneni, ze se to protejsek nikdy nedozvi. Jednou jsem o tom cetla neco od nejakyho psychologa, ktery neveru prirovnaval k trestnemu cinu. Lide, kteri se trestnych cinu dopousteji, vedi, ze kdyz budou dopadeni, hrozi jim trest, ale premysleji na tom principu, ze oni prece nikdy chyceni nebudou, proto taky nejsou prisne tresty ucinne (napr. tresty smrti neprispivaji ve skutecnosti k minimalizovani krmininalizace, pac kazdy kriminalnik si rekne, ze on nebude dopaden) - s neverou je to pry v podstate totez.

bejbypd
15. aug 2008

nera cista pravda 😉

zanett
15. aug 2008

ja zase s nerou moc souhlasit nemuzu. Predstav si situaci, kdy vam to doma uz nejakou dobu neklape, nebo proste trochu skripa - na rozvod to neni, ale kazdy vztah si driv nebo pozdeji projde takovym utlumenym obdobim a do toho se objevi nekdo treti, kdo je atraktivni/bezstarostny/zajimavy.....k nevere je jenom krucek. Sice si pak clovek muze rikat, ze nechce partnerovi ublizit, tak se nespusti, ale prave kdyz jsou ve vztahu nejake neshody a clovek je otraveny, nebo momentalne vazne komunikace a do toho se prida lakadlo v podobe nekho tretiho, tak si myslim, ze v takove situaci by odolaval tezko i buh 😀 ....a co si budem nalhavat; v takove situaci ten dotycny casto uklouzne, pak se ale vzpamatuje a vrati se k rodinnemu krbu a jeho manzelka/manzel casto ani nevedi, ze byli podvedeni....nera - muzes za sveho manzela vzdy 100% strcit ruku do ohne? Ne, nemuzes, to totiz nemuzes za nikoho (tveho manzela samozrejme neznam, ale vsichni jsme jenom lidi 😉 )

zuzzanocka
15. aug 2008

zanett, no prave, sme ludia, nie zvieratka.. 😉

nera
15. aug 2008

zanett - prepáč, ale nemôžem súhlasiť. Ja som za to, že ak sú problémy, tak sa majú riešiť. Áno stane sa, že môže byť kríza, ale najprv sa to má vyriešiť.Ak sa to dá do poriadku nie je dôvod, aby som niekomu zahla a ak dôjde k rozvodu, najprv sa to má dotiahnuť a až potom niečo nové načínať. A také čosi, že môže sa stať...ale veď to si človek musí uvedomiť už pred sobášom...môže sa predsa stať, že v deň sobáša môžem stretnúť toho pravého a čo to už mám toho svojho nechať a ísť si za svojim srdcom?
Aj keď je kríza tak stále musím mať na pamäti(ani nie tak na pamäti,ale mám to v sebe) kto mi je vzácny.
A za svojho muža by som dala ruku do ohňa tak ako myslím, že aj on by dal za mňa. Sme si príliš vzácny na to, aby sme nad sebou zapochybovali.Ja mu proste verím a myslím, že on mne ešte viac. Asi mám šťastie.

scai
15. aug 2008

souhlas s Zanett,kaczkou... já už radši nic nepíšu, v podobném tématu jsem to za své názory trochu schytala, ale tady vidím, že píšou taky lidi podobně smýšlející a nevěřící v to, že jejich chlapi jsou bohové, kteří NIKDY nepodvedou... 😀 Doufáme že nepodvedou, ale ruku do ohně bych za nikoho nedala (ani za sebe) 😵

dadous
15. aug 2008

asi mate všichni trochu pravdu aale mam pocit že takhle to chapem jen my, ktery nechcem podvadet ale chlapi maj malinko jiny myšlení"tad to nemyslím ve zlem" tak že ja se svoji zkušenosti už bych za žadnyho chlapa ruku do ohně nedala 😉

zanett
15. aug 2008

nera, ja te chapu, s neverou jako takovou primarne a z principu nesouhlasim, to ovsem neznamena, ze se to nedeje a ze nevera nehrozi potencialne kazdemu.

Nera, ja mluvim z pozice byvale milenky chlapa, ktery byl v dobe, kdy podvadel 10 let zenaty s dvema malymi detmi. Proste po narozeni deti jeho krasna/chytra/mila/milujici manzelka zacala byt prehnane zamerena na deti a odsunula ho na druhou kolej -- jen na chvili na par mesicu, kdy se starala o mimino - on za mnou prisel a vysolil karty na stul. Rovnou mi rekl, ze se mu libim, ze me chce do jen do postele (na zacatku), mne to lichotilo, pac byl atraktivni, zazobanej a vtipnej. Druhy den rano bylo po vsem a ani jednou jsem po jeho manzelce/detech nevzdechla (protoze to byla jeho zodpovednost, na kterou evidentne nemyslel, kdyz mi strhaval tricko 😅 ) Druhy den rekl, ze toho lituje, ze to bylo spatne a bla bla bla (trapilo ho svedomi), pochopila jsem to, souhlasila, ze se vic neuvidime a za tyden byl u me zas a byla z toho nekolikamesicni aferka, dokud nas jeho zena nenacapala. On ode me chodil zpatky domu, kde si hral na milujiciho manzela a otce, i kdyz vedel, ze tim manzelce strasne ublizuje a doufal, ze ona se to nikdy nedozvi - samozrejme se to dozvedela (ale to byla jeho a moje blbost, pac nas nacapala v jeho dome, kam jsme nemeli chodit, ale clovek si vic troufa, kdyz vi, ze mu prvotni prohresek projde...). Takze nero, i kdyz tveho manzela neznam, troufam si tvrdit, ze kdyz se treba hodne pohadate a kratce na to by jeste rozzlobeneho manzela zacala balit nejaka dvacitka, obavam se, ze by neodolal...i kdyz si ted myslis, ze ano...Nezbyva mi nez ti poprat, aby ses pripadnou pravdu nikdy nedozvedela. Od te doby, co se mnou jeden velmi oddany a milujici otec a manzel podvedl svou manzelku, od te doby proste chlapum 100% neverim (a byt chlap, tak neverim ani zenskym, proto rikam, ze jsme jenom lidi)

certica
15. aug 2008

nera, prosim ta definuj - co je podla teba normalny clovek... lebo z toho, co si napisala, mne vychadza, ze po svete beha viac tych "nenormalnych" a to asi nie je tak uplne normalne... 😅 😔