Neznáma pieseň

monulkaaaa
8. máj 2023

Ahojte, prosim ma niekto tip na piesen ktora mi stale rezonuje v hlave uz dlhsiu dobu? Pocula som ju v radiu, pravdepodobne radio Jih, asi este na jeseň 2022.ale zda sa mi ze to nebola novinka toho roku. Spieval ju spevak/skupina, niekto ako Krystof, chinaski atd..niekto taky uz znamy v hudbe.. Neviem presne 🤷‍♀️ nepamatam si slova, nazov piesne som tiez nezachytila 🤦‍♀️
Viem len ze bola pomalsia,smutna,ale dojimava.. Spieval tam nieco ako sa zacinal ich vztah, ako bolo vsetko pekne, dokonale, ale postupom casu uz to nie je take ruzove, po niekolkych rokoch...
Ma niekto tusenie co by to mohlo byt za skladbu? Som zufalaa 😞

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pandusica
8. máj 2023

Xindl X cudzinka v tvojej zemi

monulkaaaa
autor
8. máj 2023

@lenka_aknel nie, tato to nie je.
Vsetky take zname a novsie od chinaski som si popustala, ale nic 😟

monulkaaaa
autor
8. máj 2023

@pandusica nie, ani tato, jeho hlas by som rozoznala.

mary888999
8. máj 2023

@monulkaaaa taak jedine počuvat radio, zvyknu niekedy opakovat pesnicky.. alebo pozerat ich playlist na webe, kde za cely den su pesnicky co hraju.

226lenka
8. máj 2023

Kryštof - svedomí, alebo zustan tu se mnou? Len tak mi napadlo tieto dve, ale to asi nebudú ony

monulkaaaa
autor
8. máj 2023

@226lenka nie nie, ani jedna 😞

monulkaaaa
autor
8. máj 2023

@mary888999 ja som doma na materskej, a kazdy den pocuvam radio v nadeji ze ju pocuvnem zase, ale sama voda zatial 😱ach jaj, preco nehravaju viac CZ piesni? 😞

niekto2hy
8. máj 2023

@monulkaaaa Tak si zapni ceske,cez internet.
https://onlineradiobox.com/cz/?cs=sk.vlna

226lenka
8. máj 2023

Marek stracený naše cesty? Asi tiež nie čo?

mary888999
8. máj 2023

@monulkaaaa napiš im 😃, ako fakt, normalne som sama zvedava čo to je.

bela30
8. máj 2023

@monulkaaaa Aspon nejakych par slov, co sa tam spievalo si pamatas? To by dost pomohlo v hladani..

monulkaaaa
autor
9. máj 2023

@bela30 vsak toto, ze keby som aspon nieco vedela 😟 ale neviem, urcite tam bolo nieco ze on jej spieva ze je mu to vsetko luto.. Ale to je v XY piesnach 😭

monulkaaaa
autor
9. máj 2023

@mary888999 komu mam napisat? Chlapcom z Chinaski? 😀 To ma nenapadlo 🙈 kde im mozem napisat na fb ci? 😀 Za pokus nic nedam 😁

monulkaaaa
autor
9. máj 2023

@226lenka nie, nie.. On to myslim nespieva, lebo co som si popocuvala vcera aj jeho piesne, tak on ma lahko rozoznatelny hlas, to by som spoznala myslim hned

monulkaaaa
autor
9. máj 2023

@niekto2hy ano, uz pocuvam, dakujem 😁

zero_hero
9. máj 2023

Niečo od Tomáša klusa?

mary888999
9. máj 2023

@monulkaaaa to niee, ale na messenger do radia , však čo.
https://m.facebook.com/radiojih

monulkaaaa
autor
9. máj 2023

@mary888999 jaaj tak 😀 a zadam im tieto indicie.. Vyskusam 😆