Niekto sa tu strašne nudí
25. mar 2021
@sally001 akurát pozerám...ten človek to v hlave nemá poriadku,ako je vidieť asi sa priveľmi nudí..
Logicky keď budete reagovať bude to robiť...takže nereagovať...časom si nájde niečo ine
....ale založiť diskusiu kvôli tomu,že sa niekto iný nudí tiež nie je bohviečo🤪🙃..sa mi zdá,že sa Vás tu nudí viac🤣🤭

Dalsia obet lockdownu. Mentalne zrutenie kazdy riesi po svojom. Niekto AD-kami, iny spamom na fore pre mamicky 😴