Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
15. aug 2009

dobrúúúúúúúúúúú 😵

linka
16. aug 2009

Dobré ránko,tak už máme zmenený názov,tak dúfam,že sa zapoja aj ostatné baby,aspoň sa tu nebudeme samé báť 😀 😉

linka
16. aug 2009

už sme doma konečne 😝 zajtra ťahám 12-stku v práci,to bude aj s mrchou 😖

luciankasebastianko
autor
16. aug 2009

ahoj mne maly zaspal znova o21:00 teraz sme papali -boli sme dnes v Trenčíne a maly bol s maminou 😝
švagrina potrebuje nábytok tak sme boli v Asku a vrátiť bazénik čo sme malémi kúpili a fučal 🙄
aká bola torta?

nobody
16. aug 2009

nejen pro ženy

linka
17. aug 2009

ahoj,torta chutila a aj ju potešila,dúfam 😝 dnes som ťahala 12-stku,tak mám dosť 😒

linka
17. aug 2009

nobody veď sa pridaj,ak chceš 😉

luciankasebastianko
autor
17. aug 2009

ahoj luci pripadne aj nobody 😉 maly pred chvílou zaspal, tažky deň 😒 aj ty aj ja 😖 mala by som niečo zjesť aler ani neviem čo 😕 asi začnem kexom 😀 a potom sa uvidí 😝

luciankasebastianko
autor
17. aug 2009

no už som napapaná 😉 už mi je lepšejšie 😀

luciankasebastianko
autor
17. aug 2009

dobrúúúúúúúúúúúú 😵

linka
18. aug 2009

ahoj Lucka,no tu to žije,ani zmena nepomohla ☹ ako sa máš s malým?máte niečo nové? ja zajtra znova 12-stka 😒 idem variť francúzske zemiaky,lebo muž je lenivý naučiť sa variť,sa cítim niekedy jak slúžka,sama na všetko 🙄

luciankasebastianko
autor
18. aug 2009

Ahoj pracant tak s tou služkou mam tiež taky pocit dnes mi je na prt ☹ mam migrénu a ešte varím udem uspať čerta a potom ešte kuk 😉

luciankasebastianko
autor
18. aug 2009

Dobrúúúúúúúúúúúúú už idem konečne buvať

luciankasebastianko
autor
19. aug 2009

ahojky dala som nové foto na fb kuk
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...

luciankasebastianko
autor
20. aug 2009

lucii a kde si ? ved tolko nepracuj 😉

luciankasebastianko
autor
20. aug 2009

tak dobrúúúúúúúú 😵

luciankasebastianko
autor
21. aug 2009

😔

linka
22. aug 2009

Ahoj Lucinka 😉
po robote som bola mrtva,tak som tu nebola a ešte aby mi nebolo málo,tak ma bolela noha,že som ani dostúpiť nemohla,ale už je to ok 🙂
fotky som nepozrela,lebo mi nejde tá stránka,nemôžem sa prihlásiť,nemohla by si zopár hodiť sem? a čo budeš dnes robiť? ja oddychovať a potom variť halušky a zasa oddych a neskôr asi žehliť 😖

luciankasebastianko
autor
22. aug 2009

ahoj luci dnes sme upratovali okolo domu aby to bolo pekné na oslavu a varila som činu s ryžou 😝
už som sa začínla báť čo ti je keď nepíšeš 😕
tak hlavne odychuj ešte prídem spraviť kuk keď čertík zaspí 😉

linka
22. aug 2009

mňam čína 😝
nežehlila som,lebo sa mi nechce,varím kukuricu 😝 😝

luciankasebastianko
autor
22. aug 2009

mnam kukurica ja muža presviečam už tyžden nech ešte ide natrhať, lebo už nebude 😝
čo ste to tam robili http://noviny.joj.sk/noviny/22-8-2009/clanok/si...

linka
22. aug 2009

my sme ju kúpili na zeleninovom trhu 😀
no bol protest,ale zbytočný 😠 ,uvidíme o dva týždne 😖

linka
22. aug 2009

tak dobrú noc

luciankasebastianko
autor
22. aug 2009

dobrúúúúúúúúúú 😉

luciankasebastianko
autor
23. aug 2009

Ahojky obedík sa už dovara dobrú chuť 😉 a peknú nedelu

luciankasebastianko
autor
23. aug 2009

ja asi odpadnem .................. maly sa zobudil a neviem ako preliezol z postielky 😠 skoro som skolabovala ked som ho videla stát medzi posielkou a našou postelou ešte že sa nedolámal 😅 a ten madrac je už najnišie múž sa len smial že či mu ho dáme na zem 🙄 pomoccccccccccccccc 😲 mňa picne s toho mojho decka musím ho tam dať nech mi ukáže ako to prelieza

linka
23. aug 2009

ahoj Lucka,ďakujem k obedu,aj vám prajem dobrú chuť,ale už isto máte po 😉
raz mi svokra rozprávala,že aj môj muž jej raz vyšiel z postieľky,keď varila obed,zrazu sa otočila a bol v kuchyni,potom jej ukázal ako vyšiel,no sranda 😅
a čo ste mali na obed? my polievku a zem.placky plnené pečienkou 😝

luciankasebastianko
autor
23. aug 2009

my sme mali hovädziu polievku a s hoväzdiny čo ostala a s ryže od včera je rizoto treba ´pojesť všetko čo sa navárí

linka
23. aug 2009

jasne Luci

luciankasebastianko
autor
23. aug 2009

som k.o. maly ručal jak blázon ked už nevedel čo tak si začal buchať hlavu o stenu 🙄 no som sneho naprašky a muž ho mal len doobeda a to som varila a upratoval a potom zasa bol len namne no fakt mám dnes dosť 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre