• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
ona je inak krava :angry: ja ju moc nemusím
29. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz
to maš pravdu aj ta sestrička bola o ničom :angry:
30. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz
ozaj luci a čo žaludok už maš v poriadku :wink:
30. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz
autor
ahojte luci píšem ti apsenciu :grinning: čo porábaš ? ja stále behám s malym on sa nevie zahrať sám :pensive: no možno časom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz
no naša sa hra sama pekne skače tu po baliku s plienkami liepa sa po stoličke a šup na postel a že pekne je to taky zhomboš :wink: a uško ma už pene aspon dobru mastičku nam predpisala :wink:
30. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz
autor
super dadka teším že ste už o.k. maly spí hurá idem porobiť niečo na PC mail a tak :wink:
30. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz
luci čo je s druhou luckou ked tu už davno nebola :frowning2:
1. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz
autor
ahojky dada ja fakt neviem, dúfam že je o.k a nechytila neakú salmonelu a lebo čosi :pensive:
1. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz
luci ja si myslim že je len v nemocnici ked sa neozyva ved uvydime dufam že to neni nič važne ale sme v napeti :pensive:
2. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz
autor
noo tak už sa fakt bojím čo je snou a možno má len pokazeny net :confused:
2. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz
ahojte dievčatá,to som nechcela,aby ste sa o mňa báli,ste zlaté a teraz ten dôvod-niečo na mňa prišlo,nádcha spolu s horúčkou,tak som sa snažila ležať,PN neprichádza do úvahy,tak som to riešila takto po domácky,síce nie je bohviečo chodiť s teplotou do práce,ale mám na výber :pensive: dúfam,že zajtra bude už len lepšie :wink:
ako sa inak máte? a čo deťúrence? :slight_smile: tak dobrú,ozvem sa :slight_smile:
2. okt 2009 o 23:12  • Odpovedz
ahoj no konečne si sa ozvala no bali sme sa o teba :slight_smile: a skore uzdravenie
3. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz
autor
uffff som rada že si o.k :slight_smile:
3. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz
autor
Luci ,oslabená imunita no neviem som zvedavá či dostaneš mrchu aj tento mesiac :grinning: ja som dostala takú chrípku ked som bola tehu 2 tyždne, že tákú som nemala cely život :unamused: brala som aj antb. :confused:
3. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz
autor
ahojte dada čo idete prerábaťr strechu? maly sa má dobre dnes ani tak velmi nejedoval :grinning:
3. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: ,Luci to vážne si mala chrípku,ked si otehotnela?no počula som,že stáva sa,lebo imunita je oslabená,ale u mňa to tak asi nebude,brucho bolí pekelne a hlavne na pravej strane,si užijem asi pri tejto mrche,ked už tak skoro dáva o sebe vedieť :angry: a dnes sa ešte necítim,žeby som hory prenášala,drží sa ma to stále :frowning2:
čo varíte zajtra? :wink:
3. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz
ahojte no to si svokra vymyslela so strechou ja o tom ani poriadne nič neviem a čo varime ako každu nedelu vari svokra ja mam aspon nedelu pokoj :wink:
4. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz
ahojte,ako sa dnes máte a čo ste robili?
my sme boli na návšteve u svokrovcov a už sme doma,no neviem,ale nejak sa mi to zdravie nelepší,cítim sa jak leňochod :frowning2: čo som si navarila na obed,to som si ani nezjedla,trochu som poďobala a toť vsjo,tá choroba vie teda pokašľať chute :confounded:
4. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz
ahojte my sme boli doma len tak sme polihovali a blaznili sa :wink: lucka mala si pekne doma ležkať aby si skoro bola fit :wink:
4. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz
autor
ahojte babenky my sme dnes pracovali okolo domu no boli sme aj v kostole bolo podakovanie za úrodu a ja som tiež prispela na výzdobou tak som chcela vidieť ako to to naaranžovali :grinning: a boli sme u mojej babky ,lebo je nešťastná ked nevidí malého tyždeň :slight_smile:
luci ja som mala takú chrípku ,že som muža v noci budila ,že mi je zle skoro som odpadla odmerala som si teplotu a mala som cez 39 C som šťastná ,že maly je zdraví lebo fakt to bola silná viroza :confused: som ani chodiť nemohla no strašné fuj už to nechcem zažiť :angry:
4. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz
ahojte mamičky :slight_smile:

dnes bol dlhý deň,najprv v práci a potom doma,manžel kosil,tak som musela pomáhať aj s nádchou :unamused: ešte sa ma drží,ale dúfam,že už nie dlho :grinning:
Luci a čo obsahovala tá výzdoba? :confused:
Dani nedá sa,manžel je bez práce,tak sa musím obetovať :frowning2:
5. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz
autor
ahojte maly už spí tak ešte varím zajtra ma muž zobere do kupelov sa teším mamina príde strážiť drobca :stuck_out_tongue_closed_eyes: luci tak muž je doma a ty chorá a unavená z práce mu pomáhaš ? :angry: tak to nieje fééééééééééér :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz
autor
a výzdoba robila som patričky z bukvíc a šípok :wink: a ešte obrázok z eucharistiou z obilia a maku kukuričky hrášku a ták :grinning:
5. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz
Lucka prepáč,ale vždy ma vie pobaviť to,že večer varíš,chudinka moja,prepáč :grinning: :dizzy_face: čo varíš?
aj ja chcem ísť aspoň na masáž :frowning2:
ty si ale šikovná,keď tak pekne aranžuješ :wink: a kde máme Dadku? :confused:
5. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz
zatvárajú sa mi oči,tak ja idem,dobrú noc :dizzy_face:
5. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz
autor
no lucinka vidíš čo ťa čaká a to je ešte ten lepší prípad ,lebo zaspal o 20:00 a možem varíť ,ale ked je hore do 22:00 :rolling_eyes: tak ani to nespravím piekla som kura na Kg soli a ryžu maly to miluje a ešte čerešničkoví kompotik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=100000118661718&l=9f06739e00
aranžovala som z tekvíc :grinning: a luci pridaj aj ty neaké foto dom seba muža záhradku a tak :grinning: prípadne Kromachy :slight_smile: Dobrúúúúúúúúúúú a dadka má doma muža tak sa venuje :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz
ahojte,pridám pridám,ale musím pofotiť,keď sa mi bude chcieť :wink: pekne si naaranžovala a to máš vonku?
6. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz
ahojte vobec my nešlo načitať stranku no skoro chodim buvať mala celu noc buntoši luci kojiš ešte ja už idem odstavit lebo mala je stale v noci hladna zajtra idem nato uvydim ako to dopadne :unamused:
6. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz
ahoj dadka,stránka asi nešla celý deň :wink:
6. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz
tak ja idem ešte k tv a potom do postele,ráno zas do práce :confounded: dobrú noc :wink:
6. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.