• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
autor
dobrú :dizzy_face: som sa trochu stratila uvažujem o škole po materskej tak hladám niečo blízko :grinning: luci tak pridi bude sranda :dizzy_face:
23. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz
ahojte luci zajta pošli mužika kupiť listky na ples lebo už je malo už je prihlasenych 30 parov bola u nas švagrina tak hovorila že ešte ale 20 parov može isť bude liter vina plneny rezen kapustnica kava aj tombola :slight_smile: čo ste neska porabali my dokopi nič boli sme vonku ale bola zima :slight_smile: mala je taka mrchava asi zuby aj v noci buntošila
24. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz
ahojte,no ja som dnes bola trochu von,potom ma čakalo žehlenie a šitie na stroji,ale už mám kľud,tak nakukujem či tu nie ste :wink: čo ste dnes varili? my sme mali maďarský guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz
autor
ahojte dobre dada pojdeme to zaplatiť :wink: aj ked neviem či sa budeme baviť ked tam nebude nikto z našej skupinky alebo rodiny :confused: ale snad ano a kto to tam hrá ?
luci dnes som malému spravila sližikovú polievku s morčacinkou a nám kačacie stehná s kapustou a knedlou
boli sme v topolčanoc pozrieť trošku a na nemečkách sa pošmykať dala som fotočky na fb
24. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz
ahojte my sme mali včera plnene kuracie rezniky mame ešte aj na dnes :wink: dnes bude zase sanovačka ale je zima :wink:
25. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz
autor
:grinning: ahojte dada no dnes sme boli znova pekne dlho vonku :grinning:
25. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz
ahojte no ano ten naš špunt ešte nespi hra sa tu :wink:
25. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz
autor
maly zaspal o pol osmej :wink:
25. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz
no to sanovanie ho unavilo mna to už nejako nebavi to sankovanie musime vymyslieť niečo ine :wink:
25. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz
autor
tak pridite terazpred nás a pojdeme polese popozerať :grinning:
25. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz
autor
dobrúúúúúúúúúúú idemaj ja do duchien :dizzy_face:
25. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz
autor
ahojte no čo dada dobehnete ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: maly zaspal bolia ho asi zuby aj v noci bo stále hore :pensive:
26. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz
no prideme ako sa mala zobudi hadam ale o tretej to stihneme až bude vonku zuzana poviem aj jej
26. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz
ahojte tak zajtra prideme o tretej sme sa dohodli zo zuzanou mala už buva neska je nejaka unavena :wink:
26. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz
autor
no pekne zaspala :wink: maly zaspal tiež o 19.15 :grinning: neva ved ráno aj tak stávame :wink: dada máme vaše hrabličky :sweat_smile:
26. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz
ahojte no my ešte nespime a mala ma riadnu modrinku no čo už ale tatino je s toho trošku nameko ja nie lebo to sa može stať hocikde budeme chvilu označkovany :wink:
27. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

Dadi a čo sa malej stalo,že má takú modrinku? :confused:
aj u vás je taká kosa? u nás je hnus brrrrrr a keď si predstavím do jakej kosy zas vstaneme,tak ma ide poraziť,je to hnus :unamused: už nech je jar :sweat_smile:
mužovi sa zatiaľ páči aj nepáči,lebo sa nudí :grinning:
27. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz
autor
ahojte luci Lauri bola unás na kávičku a ani neviem ako vlasne padla a narazila si čelo ja som bola s dadou v kuchyni a deti behali po chodbe neviem či ju ten moj čert aj nesotil ale aspon tata vie, že zle je raz dva lebo oni su hned mudry ked sa niečo stane a reči ,že nemohla si dať pozor a podobné :astonished: a super že sa muž nudí v práci aj ja chcem takú prácuuuuuuuuuuu :grinning:
27. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz
no namastila son jej to odstanovou mastičkou ale vyzera ok lebo tu tancuje :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz
Luci jasné typickí chlapi,len oni dobre vedia predpokladať úrazy :grinning: :rolling_eyes: takže ste kávičkovali,aj ja chcem :frowning2: :sweat_smile:
27. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz
nedopísala som-s vami kávičkovať :wink:
27. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz
ale čajik sme mali a popijali trošku domace a sladke :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz
sladké by som si aj ja dala,mám ešte od vianoc mandľový likér,mám už na neho dlho šmak :grinning: ,ale nemôžem,lebo beriem lieky :wink:
27. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz
jaj mnam likery mam rada švagor robi dobru griotku tak vetšinou popijame to
27. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz
dadi a griotka s džúsom mňááám to je dobrota :grinning:
27. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz
no to som ešte neskušala a s akym džusom
27. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz
pomarančovým :wink:
27. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz
dáš naspodok trochu griotky alebo kolko chceš a zaleješ džúsom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: to je dobrá alkoholická debata :grinning:
27. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz
no vyskušam :wink:
27. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz
ale si to rozmiešaj,som nenapísala :wink: uvidíš aké fajné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám zmenu vlasov,včera som bola u kaderníčky,mám svetlý melír,potom sa odfotím a ukážem sa vám :wink:
27. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.