• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
ahojte,nepoteším vás,po mrche idem ležať do nemocnice,mám zlé výsledky,budú mi dávať infúzie s trojakými antibiotikami :cry:
3. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz
no luci neviem ani čo ti mam napisať len aby to dobre dopadlo
3. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz
a luci zajta sa kde stretneme de sa pojdeme sanovať dnes sme boli zase u našich upratať sneh ale už nie za peniaze mala už spi neska bola aka upištana :unamused: :unamused:
3. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz
autor
ahojte Luci :frowning2: pojdeš si poležkať ? a je tam aj net ? :sweat_smile: ved snad tam dlho nebudeš :pensive:
dada neviem pojdeme to vyšmýkať ? asi pojdeme na dedinu pozrieť :confused:
3. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz
autor
ahojte baby vonku je nádherne :sunglasses: sme sa boli prejsť maly ostal u babky ja robim kysl. zemiaky a relaxujem :sweat_smile:
4. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz
ahojte aj my sme boli vonku je ako v rozpravke u mrazika :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
Luci net tam nie je,pôjdem na tri dni,dúfam,že ani o deň viac :unamused: ale chcem ísť ešte po mrche na jeden výter,byť si istá,lebo nezdá sa mi,že po antibiotikách by to bolo ešte horšie :confused:
4. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz
autor
ahojte dada foto je super :slight_smile: večer pojedm niečo šiť mužovi tak neprídem papa :sweat_smile:
4. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz
autor
jééééééééé luci aká si pekná :wink: znova dávali krompachy aj všeliake domčeky nebola si tam aj ty ? :confused:
4. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz
jeej Luci ďakujem :slight_smile: hej videla som,ja tam nebývam,to bolo kus od mesta,ja bývam v centre :wink:
4. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz
autor
Luci no musím prísť na návštevu také zujmavé mesto :grinning:
4. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz
ahojte luci si kočka a druha lucka sa ide dnes skrašliť tak ti prajem dobru zabavu na plese :slight_smile: a pofot nech sa potom trošku pokochame ako vam bolo dobre :slight_smile:
5. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz
autor
ahojte ako mate? už mám novú hlavu jasné zajtra pofotím ,dada aj ste boli vonku?
5. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz
nie neboli bol vietor a ani zuzane sa nechcelo tak už si pekna :slight_smile: a zajtra sa teda dobre zabavkajte svokra bola pomahať v kuturaku prišla až teraz
5. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz
ahojte,tak Lucka sa ide zajtra zabávať,príjemnú zábavu prajem a potom pridaj aj nejaké foto :wink:
5. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz
autor
dakujem dúfam že bude dobre konečne po dlhej dobe sa ideme baviť :sweat_smile: ale ked nič iné aspon som mala chuť isť konečne kaderníčke a kozmetičke a trochu sa upraviť :wink:
5. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz
autor
no kde ste ? ja už ideeeeeeeeeeeeeem :grinning:
6. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz
a foto je kde luci?
6. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz
foto asi bude až zajtra,sa teším :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz
autor
ahojte dala som na fb ešte večer, ale nevidím to tam neako to blbne ale pár ludí mi na to napíslo tak asi to tam je :confused:
bolo super sme prišli ráno o 5 :grinning: uplne hotoví :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj muž ma prekvapil a stále sa bláznil a tancoval aj spadol čo skákal ako besny ,super partia som sa dávno tak nenasmiala :grinning: :grinning: :grinning: perfektny relax :sunglasses: nič sme nevyhrali ale nevadí ved máme šťastie v láske :grinning: dala by som dalšie foto ,ale nejde to nahrať :unamused: malému sa lubilo u svokry trakže asi tam bude chodiť častejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz
ahojte už som si pozrela no super tak je dobre že ste sa tak dobre zabavili :slight_smile:
7. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz
autor
ano nelutujem že sme išli ved Ivet ti povie že bolo skvele a moj muž čo nechcel isť sa bavil tak že som nechápala :sunglasses:
7. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz
autor
na rok ideme všetci :grinning:
7. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz
ahojte,Luci ste pekný pár,to je super,že bola fajn zábava,hneď človek zabudne na starosti :wink:
baby modlíte sa za mňa,zajtra idem na výter,aby bol negatívny,velmi to potrebujem :pensive:
7. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz
luci budeme na teba myslieť no chcela som isť k švagrine pozreť fotky ale muž nechcel isť svokra bola pomahať ale ja som sa jej nič nepytala ved my zajtra porozpravaš :slight_smile: no na rok pojdeme aj my ved večer bol lubo so psom vonku tak videl nejake pari isť na ples
7. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz
a čo fajné ste dnes varili? my sme mali španielske vtáčky,ryža,opek.zemiaky a polievka s pečeňovými haluškami :wink:
Luci dokedy ste pospali?
7. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz
ja som robila zeleninovu polievku a kuracie rezne a svokra doniesla s včerajšeho plesu kapustnicu to nam poslala švagrina vieš ona to mala všetko na starosti je starostka :slight_smile: aj vinko sa nam ušlo dala som si červene dobre je :slight_smile:
7. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz
luci a čo zajtra kde sa stretneme kde pojdeme s detičkami :wink:
7. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.