• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
no luci super zajtra sa stretneme tak pokecame no ja neviem či sa mne podari malu odstaviť idem na to od zajtra ale ja budem musieť isť na tvrdši pristup korenie a tak :wink: :wink:
14. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz
ahojte no dnes sme boli vonku a domov ako čerti špinavy už je oprate :slight_smile: a druha lucka sa ma ako?
15. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz
autor
ahojte dada možno ani nebude treba tak tvrdo len jej ponukni vždy sunar ked bude pytať :sweat_smile:
Luci ako sa citiš ?musíš byť naliata s tych infuziek :confused:
15. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz
ahojte,nie vôbec nie,neboli to konské dávky :wink: bolí ma hrdlo :frowning2:
vy ešte kojíte? vy ste ale dojnice? :grinning: :sweat_smile:
15. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz
autor
ano Luci ešte :grinning: vykloktaj si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz
no to sme ale už to musime ukončit :wink: :wink:
15. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz
autor
ahojte dnes ideme do BA daduš dnes neprídem :wink:
16. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz
ahojte luci potom napiš čo ste nakupili :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz
no boli sme vonku aj riško bol tak sa pohrali v snehu trošku :slight_smile:
16. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz
autor
ahojte no konečne som doma kúpila som si čižmičky dada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz
ahojte luci aj ti mali zaspal?napiš my tu adresu na tu trampolinu :slight_smile:
17. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz
ahojte,aj mne treba nové čižmy,tie čo som si kúpila minulý rok v Garfielde mi premákajú :angry: a do konca zimy ešte nejaký ten mesiac bude,Luci aké si si kúpila?
ja som chorá,mám nádchu a divné chute :grinning: :sweat_smile:
17. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz
autor
ahojte luci mixer také semišky podkolená :stuck_out_tongue_closed_eyes: dada zaspal a bol večer aj dobry trampoliny :grinning: http://www.insportline.sk/trampoliny?gclid=COLfiNyS-p8CFVeEzAodz2ogbg
17. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz
ahojte no luci kde si dnes bola?a čo prst?zajta sa dufam ukažete :slight_smile: a druha lucka sa nech skoro uzdravi :wink:
18. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
autor
ahojte dada bola som za maminou je v nemocnici :pensive: večer ju brala zachranka mala isť na také vyšetrenie kde mala vypiť kontrastnú látku ale spolu s vyčerpanym organizmom z chemoterapií to spravilo paseku :rolling_eyes: aspon na nič iné zatial neprišli :confounded: no zajtra neviem či prídem :confused:
18. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz
no dobre daj potom vediet ako je mamine
18. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz
ahojte,Luci nechcem nejak vyzvedať čo je s maminou,ale držím prsty,aby bolo dobre :frowning2: :wink:
Dadi ďakujem,dnes tiež nič moc,tá nádcha je nejaká brutálna :confounded:
19. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz
autor
ahojte mamina mala oslabené neaké žili v pažeráku tak jej to podviazali a už je dobre ale v stredu išla snej krv vrchom - spodkom :pensive: ale možno už v nedelu pojde domou :wink:
19. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz
autor
Ahojte ako , čo robkate ?
20. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz
ahojte,včera som bola unavená po celom dni a týždni,tak som vegetila pred tv,boli sme v KE včera,kúpila som si čižmy hnedé na podpätku s prackami,dúfam,že sa v nich nezabijem :sweat_smile: no a dnes od rána som upratovala a teraz varím,pečené kura,plnku,kyslá kapusta a knedlik,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
a vy ako? čo dnes varíte a budete robiť?
Luci mamina ako? :confused:
21. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz
ahojte no ani ja som včera sem nenakukla rano sme boli v meste a potom u našich mala spala len chvilu v aute potom sa zobudila ked sme prišli a nie a nie spať ale večer zaspala už o siedmej unavena no dnes je krasne vonku poobede sa hadam pojdeme niekam pozreť :slight_smile: no my sme varili rezne kuracie a sližikovu polievku luci potom my prezvon lebo segra my dala jej telefon a tvoje a zuzkine čislo tam nemam :wink:
21. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz
luci a zajtra von neprideme lebo ideme poobede zaviesť segru do Trenčina a dedo chce fotak tak ho tam pojdeme kupiť :wink: boli sme sa prejsť trošku aj pri vas a boli ste včera lyžovať
21. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz
autor
ahojte maminu dnes prepustili tak sme boli prenu a potom u mojej babky :grinning: bolo fain a na obed bola slepačia s cestovinou a kura s ryžou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz
Luci to som rada,že je doma a čože si taká vysmiata? :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz
bol panák? :grinning:
21. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz
autor
nie nebol ale bol maly zlatučky u babky ako jej rozprával sme sa nasmiali všetko opakuje :grinning:
21. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz
pozerala som fotky z plavárne,je veľmi zlatý,taký babuliačik,júúj jak by som ho vybozkala :dizzy_face: a aj Dadkina malá je na spapanie :dizzy_face:
21. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz
ahojte luci aj ste boli dnes vonku zajtra už aj my prideme no malej sme kupili odražadlo a tenisky adidy ja dve trička no konečne som si aj ja niečo kupila a som unavena :wink:
22. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz
autor
ahojte dakujem luci a ty ako sa máš ? ideš na tie prefuky a vysledky sú o.k. ? :astonished: Dada no chybala si ,maly sa hádzal znova na zem :angry: apon ste dobre pokúpili :wink:
22. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz
no a zabudla som napisať my sme s lubom jedli a mala bola s dedkom no ta prišla špinave snehulky až čierne skoro ma porazilo :angry: no ale pustilo to trošku tam ma ešte flak :unamused: no luci musiš niekedy dojsť pozreť tych našich drobcov :wink:
22. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.