• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
kuchyňu máte spoločnú? nezávidím ti to,ja osobne sa nerada hnevám na niekoho,lenže ten dotyčný si to asi neuvedomuje a robí problémy :unamused:
3. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz
autor
ahojte luci ,akože muž si neuvedomuje :confused: dada no pekne sa odstavujete no konecne sa vyspíš :grinning: ani som nešla von doma bol vybuch malého som dala svokre nech idu pre Terezku školi a ja som ved som bola v meste to plávanaie ma zmohlo teplá voda dola dosť :unamused: poto Orang, dm ,tesco ,farby laky a domou podavať obed spal len hodinku poobede :angry: a teraz čakám muža večera už vychladla :angry: a neviem či nechce niečo pomocť a nebudem šiť neviem dokedy :confused: dada ved to nesík ked je taka spava má soplíky nech odychuje posielame pusku :sunglasses:
3. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz
no mama kuchynu spoločnu ale svokra tam nejde kes som tam ja ona teraz ani nevari zje potom ked sa odpraceme no sranda je to trochu :wink: aj my posielame pusu malemu
3. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz
ahojte no dnes mame zamračene mala rano trošku plakala že papam ale cici nechcela ani mlieko my nechce a nejako malo papa ale spime lepšie ale ja sa stale budim nejako sa my zle spi :unamused: večer spapa jogur ale iba pri rozpravke a pozeram že naša lucka ma sobotu narodky :slight_smile: čo chystaš dobreho na oslavu a darček aky bude?som ale zvedava :grinning:
4. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz
ahojte,Luci nie muž,ale myslela som to celkovo na ľudí :wink:
4. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz
joooj baby,ja mám nejakého votrelca asi v tele,prenasleduje ma hnačka :frowning2: žalúdok jak na vode,už tretí krát tento týždeň,som zúfalá,neviem čo mám robiť :frowning2:
4. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz
autor
ahojte pekny večer luci no teda po antibiotikách čo si brala je to bežné žaludočné baktério sú oslabené skús probiotiká , alebo to je stres :confused: dada dnes bolo vonku dobre aj čertíci poslúchali :grinning: narodky nič moc nechystám malú tortičku a ideme do sauny :grinning:
4. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz
no luci ale prišli sme domov a mala dokakana tak hned do vane a že jej to vonku nevadilo :wink: a potom ešte raz kakala tak hu to sprchovanie prebralo až teraz zaspala :wink: druha lucka a neskušala si nejake tabletky proti hnačke
4. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz
ahojte no tatino kupil malej guličky naši nam dali velky koš tak sa tam hra guličky po celej izbe ale tolko radosti :slight_smile: lucka ako ti je čo žaludok.
5. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz
ahojte,tak ja ešte nič nechcem zakríknuť,ale problém so žalúdkom asi už má svoju diagnózu :dizzy_face: ale ešte pssst....
ako je u vás? u nás strašne fučí,som prišla od kaderníčky celým mestom,prefúkalo ma z každej strany :rolling_eyes: ja už chceem jar :angry:
no Dadi malá je ale šibalka,asi jej bolo teplúčko v gatiach,tak jej to nevadilo :wink:
Luci už zasa pôjdete saunovať? aj ja by som chcela :wink:
5. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz
no aj u nas fuka a je zima aj ja chcem jar možme byť vonku dlhšie :slight_smile:
5. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz
autor
ahojte, luci ty nemožeš isť do sauny pssssssssst :dizzy_face: ale daj vedieť ja chcem piť to šampanské
:grinning:
dnes sme boli vonku ale bolo strašne :frowning2: ale malému to zjavne nevadilo lebo ručal jak sirota ked sme išli domov :confounded:
dada no vidíš jak sa jej páčilo vonku aj posratej hlavne že sa vozí
5. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz
aj posratej :grinning: :grinning: Lucii :grinning:
5. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz
5. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz
autor
luci máš melír ? :astonished: prečo nemáte albumčeky čo mám pozerať kočky ? :sweat_smile:
5. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz
5. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz
áno mám melír,kaderníčka sa čudovala,lebo dnes na prvý krát nechytil dobre,že minule nebol problém,ale potom to ešte raz pretrela a už to bolo jak malo byť :wink:
5. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz
autor
noooooooo prečo ti to nechitlilo ? :astonished: :grinning:
5. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz
autor
trubla nechytil :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem prišile pán a vládca :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz
idem aj ja,ráno do práce :rolling_eyes: dobrú noc :dizzy_face:
5. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz
ahojte prajeme všetko len to naj naj naj lucke k narodkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nech sa dobre vysaunuje :wink:
6. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz
aj ja sa pripajam k gratulacii,Luci vsetko naj k narodeninkam :dizzy_face:
6. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz
autor
dakujem v saune bolo dobre ale teraz ma chytila migréna :unamused: idem račej buvať - torta sa podarila foto na fb :dizzy_face:
6. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz
ahojte čo dnes dobre varite?ja plnene rezne šunka niva syr hranolky mnamka :slight_smile: luci a zajtra pridete na ihrisko :wink: a druhej lucky sa pytam ako mužik v praci :wink:
7. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz
ahojte,dnes som varila kuraciu polievku,grilované stehná,zemiakové pyré a uhorkový šalát :wink:
Dadi rezne sme mali minulý víkend a boli mňam :slight_smile: a muž v práci,noo je z neho vedúci zriaďovačov,ale zatial nič moc,lebo tlačia na neho tí vyšší :confounded:
7. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz
autor
ahojte ja som varila hovädziu polievku a grilované plátky bravčoveho s ryžou :stuck_out_tongue_closed_eyes: dada zajtra sa uvidíme :wink:
7. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz
autor
ahojte kde ste ? :sweat_smile:
8. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz
ahojte no my ešte nebuvame ešte sa tu jašia naši čerti tatko a mala :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz
autor
no pekne mne prišiel mužík ,maly zaspal už pred 20.00 :confused: asi unavil bola tu tá bianka tak sa vyjašil :grinning:
8. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz
ahojte a druha lucka sa ma ako?ked nepiše no mala už buva ale bola jak čert mrzuta :angry:
9. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.