• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
no Dadi ale bola si kočka :slight_smile: tak nakoniec bude tortička? to ma teší :dizzy_face:
22. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz
dakujem no bude torta ale oslavujeme až 8 maja a moji rodičia su chory maju chripku
22. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz
autor
ahojte žienky, bere ma chrííííííííííípka pomoccccccccc my sa steho asi neviližeme futr niečo som zvedavá kedy pojdeme plávať už mi to tak chyba a o malom ani nehovorím :confounded:
22. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz
ahojte,Luci to je nepríjemné,tak len sa vylieč :wink:
cez víkend hodím foto torty na FB,už mám hotovo :slight_smile:
23. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz
Ahojte no dnes sme iba ležkali a pozerali rozpravky aj namna asi niečo lezie :frowning2:mala teplotuje ešte trochu ale už buva luci a vy ako?už sa tešim na foto linka :slight_smile:
23. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz
autor
ahojte no dnes zaspal až o 22.00 soplíme a kakáme dalej :astonished: akurát som ti chcela danka nápísť ,že nejdeme von ,aby ste prišli :sunglasses: Luci pekne oslávte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz
autor
ahojte svokra mála od 17.00 malého a ja som postíhla vecí čo prinom si ani začať nemožem konečne robím záhradku - skalku , presadzala som muškáty a vysávala, vešala prádlo a to je preč len 1,5 h chcela som isť na nákup do Baumaxu ,ale už nestíhame tak zajtra .Prajem krásny slnečny víkend
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz
ahojte,tak sme oslávili,muž to prehnal s alkoholom a teraz mu je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz
zajtra nahodím foto torty,ako som sľúbila,dobrú noc :dizzy_face:
Luci aj tebe pekný víkend :sunglasses:
24. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz
ahojte no mne včera bolo nanič ale poobede už bolo lepšie boli sme vonku tatino kosil laura mu pomahala travu mala všade :grinning: dlho sme boli vonku do osmej ala zaspala aš o desiatej sople jej idu prudom aj rano o pol tretej buntošila :unamused: a už od šiestej je hore :angry:to bude dnes den ide my hlavu roztrhnuť :unamused:
25. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz
ahojte,Dadi čo si chorá? :confused:
hodila som foto na FB,tak pozrite :wink: čo dnes varíte? my máme kur.polievku,červenú kapustu,kurča a knedľu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz
my mame činu hranolky kur.polievku no dnes my je už lepšie :slight_smile: ideme na vylet do mesta
25. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz
ahojte luci krasne tortičky si urobila si šikulka :slight_smile: vonku je krasne slniečko :slight_smile: boli sme už aj vonku lucka ma dnes prezentaciu z medy to su madrace a ešte niečo mali sme aj my isť ale mužik chodi večer domov a narobeny :wink:
26. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz
ahojte,Dadi ďakujem ti za pochvalu,snažím sa,ale naviac si netrúfam,myslím všelijaké tie marcipánové postavičky,poťahovanie atď...tak aspoň takto si pomôžeme v rodine :slight_smile:
u nás sa nejak zatiahlo,asi bude pršať :confounded:
a Lucka má prezentáciu? herečka :grinning:
26. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz
autor
ahojte no herečka má madrace zajednané :grinning: :grinning: muža stále bolí chrbát a ja som sa zviezla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som k.o. tolko ludí v dome :sweat_smile:
26. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz
Luci a ako si dostala takú dôležitú rolu? :sweat_smile: :grinning:
26. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz
ježiši jak ja tu žmúrim na ten monitor,idem radšej spať,tak dobrúúúúúúúúúúúúú :dizzy_face:
26. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz
autor
ahojte lucka vypísla som jeden lístok na vystave nabytku a potom mi volali dostala som aj paplon za prezentáciu a madrace púrídu zajtra tak sa tešíme :grinning:
27. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz
ahojte luci med narobeny?aj zajtra ideme do borčian :wink: mala sadila u babky cibulku taka bola zlata trošku som si tam odychla :slight_smile: a madrace už mate doma?a druha lucka sa ma ako?čo noveho?
28. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz
ahojte,nemám nič také nové,len to že zajtra posledný deň v práci a potom trojdňový víkend :dizzy_face:
28. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz
autor
ahojte no super luci sa máš pekne si odychni máš toho vela :sunglasses:
dada medu máme ale asi ešte sporavím ja to mám rada ja na kašel je dobry a puzpavy ako ste videli na fotkách máme vela,vela, vela ale to by musela prísť mamina pomáhať, lebo pri krpcovi sa to nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes bol hore od 5.15 potom spal hodku od 9.45 potom cely den vonku okolo domu prišla tatra doniesla piesok ,maly sa tešil , potom prišiel tata na traktoriku a nakoniec sa stále machral vo vode :grinning: potom zaspal jak kabela o 19.00 :grinning:
28. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz
jak kabela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz
mnam medík,ešte som nerobila :sweat_smile:
28. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz
autor
ešte máš čas ved vám to kvitne neskor :grinning:
28. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz
ale tak to myslím,že som ešte nikdy nerobila :wink: a už kvitne :grinning:
28. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz
autor
ja som už robila vela krát každy máme neaku uchilku :grinning:
28. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz
ahojte luci tak budeš odychovať :slight_smile: a prečo si piatok doma?dnes je krasne vonku tak sa budem opalovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz
čaute,Dadi máme inventúru,netreba toľko ľudí,tak som si vzala voľno :slight_smile: a vonku je fakt krásne :dizzy_face: chcelo by to grilovať :grinning:
29. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz
no my chceme grilovat na buduci vykend aj oslavovat laurinkine narodky :slight_smile: dufam že bude pekne :wink:
29. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz
autor
ahojte zajtra idem plávať konečne po dlhom čase :grinning: a mám pripravenú dalšiu dávku medu na varenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra už prídete na ihrisko ? :wink:
29. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.