Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
7. máj 2010

ahojte no mesko už mam naložene v marinade dufam že bude zajtra pekne na grilovačku 😉luci aj u vas bola včera burka no u nas strašna valilo sa vody dolu kopcom niektorych aj vytoplilo nas nie len v pivnici mame vodu ale zmylo nam zemiaky s role čo sme sadili 😀 😀 😀aj naša ma ešte sopliky kupili sme aj tanieriky macka pu aj pohariky aj servitky 😉len dotoho poharika sa moc drinku nemesti to je mali poharik 😀chceme robiť becherovku s pomarančovim dzusom a sirup limetka 🙂 🙂 🙂

linka
7. máj 2010

ahojte,Dadi aj u nás bola búrka,skoro celý deň pršalo,už som nervózna z toho dažďa,kedy príde už konečne slnečné počasie ☹
dúfam,že vám zajtra počasie vyjde na grilovačku 🙂
Luci čo malý? 😒

luciankasebastianko
autor
7. máj 2010

ahojte malému dala antibiotiká 😔 ale dobre že som išla teraz večer už začal aj riadne kašlať 😒 svokra gho mala poobede ja som robila skalku snad mu toi neublížilo on mi vposteli ežať nebude a vonku bolo krajšie ako vnútri 😕
daduš peknú grilovačku 😎 už vidím ako to voná až knám 😝

linka
9. máj 2010

ahojte 😉

Dadi ako dopadla grilovačka? 🙂 Luci ako malý?
ja už som taká nešťastná z toho počasia,že mi je až do plaču,šak to nie je normálne toto už,kedy bude pekne ☹
čo dnes varíte? ja kur.polievku,gordon blue a opekané zemiaky 😝

laurinkadanielka
9. máj 2010

ahojte dobre dopadla 🙂 trošku sa porozlievalo po obruse po hosťoch bola to aj trošku ubrindana party 😀 😀 mala dostala kriedy plny kyblik tak si viete predstaviť ako vyzerala 😀 😀 tatino moc nebol nadšeny 😠 tym kriedam dostala frajerske rifle,trička, šatky.leginky a peniašky 😉 mne ešte ostalo mesko s včerajška tak som ho opiekla na panvici a ktomu spravim zemačky a uhorkovy šalaťik a kur.polievku 😝 dnes je svokra v robote tak varim ja ale mne to nevadi najradšej si navarim sama 🙂 aj včera svokra bola v robote a celu oslavu prespala 😀 😀 aj tak dobre 😀 😀 u nas svieti trochu slniečko neviem čo dnes budem robiť poobede je vystupenie ku dnu matiek možno sa tam pojdem pozreť už som aj pisala lucke či pojde ale ešte my neodpisala 😉

luciankasebastianko
autor
9. máj 2010

ahojte 😉 maly no nič moc ale ako dada videla jeho ani choroba neskludní skor naopak 😅 akurát že chrči pri behu a soplí , horucí je od teploty atd . 😒 a dnes sme maly slepačiu a rizoto bolo vela práce v záhrade tak som nevyvárala 😵
luci aj pojdete na tu dovolenku tam by si si užila pekné počasie 😎

laurinkadanielka
11. máj 2010

ahojte ako sa mate čo noveho 😉 😉 😉 ja dokopy nič len mam s mužikom tichu domacnosť 😒 lebo všetkemu som len ja a ja navine 😠 ale dnes mu už spravim večeru 😀 😀je krasne slniečko idem s malou na prechadzku aj do obchodiku kupiť nejake potraviny 🙂včera večer bola zlata chcela skočiť s nočneho stolika na postel a hovorimi mama neboj 🙂a potom si na svoje krpate nožky dala moje silonkove ponožky mala to až po kolienka no sranda 😀 😀aspon sa vie sama zabaviť a zahrať 🙂 🙂

laurinkadanielka
11. máj 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

luciankasebastianko
autor
11. máj 2010

ahojte moj bol dnes jak čert ,hore od 6.00 potom 2 min spánku (dedko zazvonil 😠 ) a teraz unaveny zaspal v obyvačke o 18.20 som zvedavá kedy stane 😅

laurinkadanielka
11. máj 2010

luci kupila som malej tu supravu taka je v tom podarena 😉 zajtra idem tieš do borčian tak až štvrtok budeme doma 😉 dnes sme boli o šiestej na ihrisku aj riško tam bol 😉 a druha lucka sa ma ako?

laurinkadanielka
12. máj 2010

ahojte lucka čo je stebou nepišeš daj o sebe vediet kamoškam nam 😉 zajtra už budeme doma aš nebude pršat tak pojdeme na ihrisko 😉 a ako maly pospinkal si ešte my dnes 2 hodinky 😉

luciankasebastianko
autor
12. máj 2010

ahojte noooo mála to má nadhernú supravu 😎 maly spal pekne 2 hodky 😎 a našli sme vašu formičku zajtra donesieme ak bude pekne 😎

laurinkadanielka
13. máj 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

laurinkadanielka
13. máj 2010

ahojte no dnes mame zly den mužikovi sa pokazila kosačka ešte sme aj zmokli s malou to by nebolo nič ale mužikovi strhli s učtu 700 ero ani nevie začo a kto tak je stoho hotovy ☹dnes mal prvu vyplatu a už je fuč ☹

luciankasebastianko
autor
13. máj 2010

😲 dada to fakt to sa ako mohlo stať 😕 myslím ten učet ako to zistil ?

laurinkadanielka
14. máj 2010

pozeral si na učet cez internet aj volal do banky a ani mu nič neprišlo domov myslim tym oznamenie alebo niečo take že ma neaky dlh všetko mame poplatene tak neviem čo sa deje dnes išiel do banky zisťiť na čom je

laurinkadanielka
14. máj 2010

no je to stary rest ktory sme už zaplatili pred dvoma rokmi išiel sa poradiť s pravničkou čo dalej tie peniaze ma len zablokovane uvidime čo bude dalej a to je skoro vždy ked mame niečo ušetrene tak pride neaky pruser 😒

laurinkadanielka
14. máj 2010

luci a čo maly kedy zaspal my sa ešte hrame mala robi poriadky v šuflikoch 😀 😀 😀 a ta druha lucka sa neozve nenapiše ☹ ☹ luci čo je stebou?????????????????????

luciankasebastianko
autor
14. máj 2010

ahojte dada zaspal o 19.30 😀 tešímm 😉 lucka asi išla k moru 😎

linka
15. máj 2010

ahojte,nešla som k moru,doma som 😉

laurinkadanielka
15. máj 2010

ahojte a pečo si sa nam neozvala

laurinkadanielka
16. máj 2010

ahojte čo dnes porabate takom škaredom počasi už my to vadi to počasie 😠 😠 my pozerame telku hrame sa s malou lebo je mrchava ako čert 😒

laurinkadanielka
16. máj 2010

tu su fotky s oslavy

luciankasebastianko
autor
16. máj 2010

ahojte dada peknáá tortička 😉 my sme boli zaviesť maminu do TN išla na ten pobyt z nadaciou liga proti rakovine 😵
už volala že to tam je pekné ,maly bol u babky dnes tak som si aj odychla 😀

laurinkadanielka
17. máj 2010

ahojte ako sa mavate počasie o ničom 😠 😠 mala sa hra alebo pozerame pingu ale dnes sme boli v to kupila som jej čapicu body a nohavičky 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
17. máj 2010

ahojte my sme tiež už na prášky nech je už teplo 😠 asi pojdeme na buduci tyžden sa niekde ohriať 😀 😎

laurinkadanielka
18. máj 2010

ahojte ja chcem slnkoooooooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 druha lucka sa na nas hneva 😢 😢

luciankasebastianko
autor
18. máj 2010

ahojte 😉 dada čo si neprišla ved návšteva už odchádzala 😲 maly je jak čertík už mu je doma dlho ☹ ale chcela som nech mu tie soplíky prejdu aj vonku bolo zima ale zajtra už asi pojdeme von 😎 lucka asi nemá čas alebo chuť písať ale ved ona napíše 😵

laurinkadanielka
18. máj 2010

zajtra ideme do borčian tak štvrtok budeme doma 🙂 my sme boli na ihrisku zachvilu 😉

luciankasebastianko
autor
19. máj 2010

ahojte my sme sa dnes len previezli na kočiari fučalo jak besné ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre