• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
@laurinkadanielka tak bazén by som brala hneď,ale muž nechce :confounded: včera sme si v Tescu kúpili ventilátor,fakt super vec to je :grinning: dosť pomohol pri včerajšom mega žehlení :slight_smile:
22. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz
dnes som zasa jak ovalená kladivom,len by som spala,ešte že variť mi netreba,kúpili sme mrazenú pizzu :grinning: čo máte dnes na pláne? ja zatiaľ nič,počkám na muža kým príde z roboty, že pokosí a ja potom poupratujem za ním :wink: dnes bude zas hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz
nam navarila svokra rizoto a poobede sa budem člapkať s malou v bazeniku aj ja by som chcela velky bazen ale mame maly dvor a ešte pozeram čo treba poprať ale už mam hadam všetko poprate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz
@laurinkadanielka aj my máme malý dvor,tak aj to je príčina prečo nechce ten bazén,ale mne to neprekáža,ja by som ho tam nejak napchala :grinning: dnes je divný deň,som si musela pospať a teraz mi je blbo :unamused:
22. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz
a rizoto by som si už dala,dávno sme nemali :slight_smile:
22. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz
autor
ahojte :wink: ja my sme papali rizotko :grinning: dada už sme išli na ihrisko ale babka ho stiahla ,že príde knám kombajn tak tam ostal a potom sa s terezkou kupali unás :sunglasses: v sobotu ideme na oslavu 2,11,40, 65,a ešte neviem kolko ma jeden chlap bude pečené prasiatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz
ahojte tak zajtra rano cestujeme :wink: ešte ma stihol mužik nasrať len mudruje :angry: ale net berieme zo sebou tak sa vam ozvem :grinning:majte sa krasne pa :slight_smile:
23. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz
autor
@laurinkadanielka šťastnú cestu čakáme na správu :sunglasses:
23. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz
ahojte no dnes tu bolo pekne boli sme sa odviest zubačkou takym vlačikom čo ide po takom ozubenom kolajisku laura mala zažitok tak sedela :grinning: zajtra neviem kde pojdeme podla počasia :wink: ale som ustata mužik bol aj v saune ja nie nechcelo sa my laura sa vyskakala na trampoline už buva :wink:
24. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz
ahojte :wink:
@laurinkadanielka príjemnú dovolenku prajem :sunglasses:
@luciankasebastianko zasa máte oslavy? no toto :grinning: my ideme zajtra,bude Anny,moja mamina a svokra sú Anny :slight_smile:
24. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz
dnes som sa konečne poryla v skalke,vyzerala akoby nebola okopaná celú večnosť,tak som sa potom na ňu dívala,keď bola hotová,strašne sa mi teraz páči :grinning:
24. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz
autor
ahojte
@laurinkadanielka tak si toí užívajte :sunglasses: tu teraz prší ani tak lahko neprestane :confounded:

@linka aj moja babka je anna :grinning:
25. júl 2010 o 18:48  • Odpovedz
ahojte,aj u nás prší a to sme mali na dnes naplánovanú grilovačku :confounded: a ešte bude aj ďalšie dni,no comment :rolling_eyes:
25. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz
som aj zbytočne okná umývala v piatok,ale kašlem na nich už,umyjem ich až pred vianocami :grinning:
25. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz
@luciankasebastianko ako po oslavách? :wink:
25. júl 2010 o 19:42  • Odpovedz
autor
celkom to ušlo maly si oškrel čelo ale inak o.k. :grinning: aj ja pozerám po oknách ale neni času asi počkajú tiež do vianoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale budem muset pretrieť ked bude mať maly oslavu
@linka a vy ako? čo si kupila svokre :sweat_smile:
25. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz
@luciankasebastianko svokre som kúpila dezert,nescu,takú dekoráciu v kvetináči a upiekla som jej bábovku :grinning: a mamine begoniu v kvetináči,dezert,kávu,sprch.gél :wink:
dnes je hnusná zima brrrr :unamused:
26. júl 2010 o 18:28  • Odpovedz
autor
@linka veru zima. ale teraz večer sa mi zdalo že už bolo lepšie :astonished: a čo dada ta sa venuje po večeroch mužovi tak nesurfuje a tak to ma byť :grinning:
26. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz
@luciankasebastianko presne tak,Dadka sa venuje mužovi,dúfam,že majú pekné počasie,nie jak u nás chčije a chčije a je kosa :confounded:
@luciankasebastianko čo ste dnes robkali?boli ste aj vonku či len doma? :slight_smile: ja som bola u mamky a potom u svokry vybrať si obrus,jej kolegyňa má predajňu,tak zopár ich doniesla,aj som si vybrala takú štólu žltú s kvetmi,pekná :wink: a treba mi presadiť jeden stromčekový izbový kvet,bola som kúpiť väčší kvetináč,ale keď som ho len tak priložila k stene na zem,tak mi vôbec nepasuje do izby,myslím farba,neviem kde som mala hlavu,keď som ho kupovala,jedáleň mám kombinovanú žlto-zelenú a sem tam zapájam aj oranžovú :grinning: ,ale ten kvetináč je biely a takú bordúru má modro-sivo-bielo-oranžovo no hnúúúúúúúúúúúús :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
27. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz
ahojte aj tu je zima dnes tu pršalo ale rano nie boli sme lanovkou na skalnatom plese laure sa pači všade len keby tolko nepištala za všetko včera sme boli na takej menšej ture požičali sme si nosič a laura sa nosila vydržala v tom :slight_smile: len tatinov chrbat trošku trpel mal masaž boli sme pri vodopadoch trošku sa tam laura bala a okupat sme sa ešte neboli možno zajtra a tatino si rozbil mobil padol mu na dlažbu a je ponom :unamused:
27. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz
autor
ahojte dnes bolo pekne tu neprší takže sme boli dlho vonku mamina je na prázdninách tak behala za malym a ja som strihala stromčeky a kríčky ,strihla som sa do prsta :frowning2: ale hlavne že to je :grinning:
@laurinkadanielka laurika je turista to naš by nevydržal ani 2 minut v nosiči :astonished:
@linka tak ho premaluj :grinning:
27. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz
ahojte
@laurinkadanielka musí tam byť fajnovo,plánujeme na september nejaký výlet do Tatier na výročie :grinning: a Laurinka je šikulka,keď tak vydržala :slight_smile:
@luciankasebastianko ten kvetináč je už v pohotovosti,spomenula som si,že máme takú širokú bielu pásku,tak som ho pekne dookola oblepila,nič nie je vidno a je ako nový,super som pyšná na seba :grinning: :wink:
28. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz
ahojte no je šikulka ale aj čertisko po večeroch len vrieska :angry: už sme u babky na orave aj tu prši sesternica tu ma malu tak sa hraju je o dve hlavy vyšia ta ma 4 roky ale zahraju sa :slight_smile:
28. júl 2010 o 15:57  • Odpovedz
@laurinkadanielka aspoň viete,že ju máte :dizzy_face: no a ten dážď by už mohol prestať,aj zima je,no brrr :confounded:
28. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz
no cez vykend ma byt teplo :slight_smile: ty maš ešte dovolenku
28. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz
@laurinkadanielka už sa mi to kráti,len do konca týždňa a na týždeň začína mužovi,to nám ale vyšlo blbo :unamused:
28. júl 2010 o 16:32  • Odpovedz
@luciankasebastianko :fearful: ako si si strihla do prsta? to muselo bolieť :frowning2:
28. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz
autor
ahojte @linka strihala som stomčeky a pridržala som si to a bolo ,ale tak som sa lakla ,že ani krv mi netriekla a vpohode som to mohla zaviazať štípalo jak šlak :astonished:
tu má byť už zajtra teplúčko a na vikendík už majú byť aj 30 tak sa teším :sunglasses:
@laurinkadanielka tak si uživajte oravu :wink: aj idete niekde pozrieť ?
28. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz
ahojte chceli sme ist na lod premava tu po ostrove ale je tu škaredo tak neviem či niekde pojdeme laura len vrešti neviem čo sa jej narobilo hruza s nou :unamused: včera malo spala len v aute ako sme išli s tatier a večer mala hystericky zachvat no ledva som hu uspala ale v noci spala dobre :wink:
29. júl 2010 o 10:48  • Odpovedz
@laurinkadanielka peknú máte píšťalku doma :grinning: :slight_smile:
mám novinu,dali sme si vypracovať kalendár od dr.Jonáša a všetky termíny vychádzajú cez mrchu,je toto možné?teraz mám mrchu a začať by sme mali už dnes až do nedele,mužovi sa to veľmi nezdalo,že cez mrchu,ale presvedčila som ho,že musíme vyskúšať a hlavne veriť,tak nám prosím držte prsty,ďakujeme :slight_smile:
29. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.