Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
7. aug 2010

a Dadku máme kde? 😕

luciankasebastianko
autor
7. aug 2010

ahojte my sme dnes boli v TN troška poobzerať po obchodíkoch 😀 maly bol u svokry 😀 zajtra ani neviem čo bude - asi bude pršať tak nič moc 😖

laurinkadanielka
8. aug 2010

ahojte no nam išla svokra na dovolenku hura 😀 robim rezniky a zeleninovu polievku včera sme boli doma aj dnes budeme 😉

luciankasebastianko
autor
8. aug 2010

ahojte malého krstním rodičom sa narodila Alexandra dnes tak sa tešíííííímmméééé 😀 😀 😀

laurinkadanielka
8. aug 2010

@luciankasebastianko pekne meno dali aj ti svokra povedala ako sa decka vyblaznili na ihrisku laura išla domov s plačom čo nechcela ani odysť 😉 sebastianko tam mal same baby všetko rad radom obymal 😀 😀

luciankasebastianko
autor
8. aug 2010

@laurinkadanielka veru povedala , aj zaspal ako keby ho do vody hodili , moj maly casanova 😀

linka
9. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka aspoň trochu oddýchnete od svokry 🙂
@luciankasebastianko stráž si toho svojho casanovu,lebo sa ti o ňho pobijú dievčence 😀 ja mám zas žalúdok až v krku,nechápem bléé 😝 😔 😖

luciankasebastianko
autor
9. aug 2010

ahojte
@linka nepojdeš k doktorovi ?
veru je riadne na baby 😀

laurinkadanielka
11. aug 2010

ahojte včera nik nepisal 😕
@linka ako ti je ? nato že včera laura spala hodinku večer zaspala až o desiatej a nevyvadala len by tancovala 😀 😀

linka
11. aug 2010

ahojte,dnes mi je dobre 🙂 ale včera mi bolo zle 😒 nedávno sme prišli,boli sme na večeru a na vínko posedieť,muž mi zajtra odchádza do čiech na jeden festival s bratom,tak budem sama doma až do nedele 😨

luciankasebastianko
autor
11. aug 2010

ahojte ja som písala posledná tak som čakala čo napíšete 😀
@laurinkadanielka kde tie deti beru energiu ? 😠

@linka tak to budeš slamená vdova 😀 tak ťa mal muž poceste doniesť k nám na vypomoc 😝

laurinkadanielka
12. aug 2010

🙂

laurinkadanielka
12. aug 2010

🙂 🙂

laurinkadanielka
12. aug 2010

@linka a prečo nejdeš aj ty?

linka
12. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka lebo nepočúvam takú tvrdú hudbu,raz som bola a stačilo mi 😅
@luciankasebastianko a s čím vám treba pomôcť? 😀

laurinkadanielka
12. aug 2010

@luciankasebastianko dnes sme vas čakali kde ste sa zas flakali 😀 zajtra ideme do borčian 😉
@linka no lucke treba pomocť s jej čertikom nezbednym 😀 😀 dnes ma mužik narodky a ešte som mu nič nekupila 😒 niečo si sam vyberie 😀 boli ho strašne chrbat len s laurou masirujeme

luciankasebastianko
autor
12. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka najskor dlho spal potom swom sa zastavila pre terezku a už nechcel isť na ihrisko 😠
tak babka povedala že on a snim pojde a nakoniec vraj boli len u ševčikov 😝 a mne švagrina robila nechty a teraz sa jej už podarili 😀

@linka dobre že si nešla , hlasná hudba vraj nieje dobrá pre snž 😲

luciankasebastianko
autor
13. aug 2010

ahojte kde ste ? my zatra pracujeme okolo dom 😒 to sa zase dorobím jak kon 😠 mynule my až zle bolo 😅
čšo už ked chcem amť pekné a nie zelinu 😀

laurinkadanielka
14. aug 2010

ahojte dnes sme sa boli kupat s mužikom laura bola u našich bola dobra ani neplakala a bolo super hlavne vyrivka ja som len tam ležala 😉
@linka ako sa maš ked nemaš doma mužika

linka
15. aug 2010

Ahojte 🙂
@laurinkadanielka mala som pri sebe segrine deti,tak bolo veselo,ale dnes už odišli,išli s rodičmi aj dedom na dovolenku,dnes sa mi vracia muž,konečne 😀 čo varíte? ja kur.polievku,segedín a upečiem jablkový koláč 😵
@luciankasebastianko a vy ako ste makali? všetko porobené? 😉
@laurinkadanielka hmmm v takej vírivke by sa dali robiť veci 😀 😅

laurinkadanielka
15. aug 2010

@linka virivke by sa dalo ale keby sme boli sami 😀 ja som robila kuraciu polievku a pečene stehna 😉 svokra prišla chora a mam riadne nervy najlepšie bolo ked tu nebola 😀 😀

linka
15. aug 2010

@laurinkadanielka svokra prišla nejak skoro 😅 ti verím,že najlepšie je keď ste sami 😒

laurinkadanielka
15. aug 2010

@linka a kde išli na dovolenku?my dnes čumime len do telky vonku je mokro boli sme len zachvilu luci aj zajtra idem do borčian obidve segry maju dovolenku tak si tam idem odychnuť 😀 nech sa postaraju o lauru včera hu tak okupali že krky mala čierne na to zabudli aj bodičko jej dali naopak 😀 ešte sa im aj pokakala 😀 😀 ale postarali sa o nu 🙂

linka
16. aug 2010

@laurinkadanielka išli na Domašu,objednali si tam chatu a sestra provokuje mmskami,je odfotená na lehátku 😀 a ja musím makať 😠 😀

luciankasebastianko
autor
16. aug 2010

ahojtéééééééé 😎 konečne mám čas sem kuk ,
@linka tu je ešte roboty jak na kiostole a teraz tie burky tak sme trávu ani nesadili len sme upravovali teren 😝
@laurinkadanielka tak už mate mamičku doma aspon te si vyskúšali tu pohodu byvať sami 😅
júúúú aj ja chcem také sestry n ech sa postarajú o malého 😀

laurinkadanielka
17. aug 2010

ahojte
@linka ako bolo mužikovi na koncerte?aj ti niečo doniesol s vyletu 😉 dnes som na prašky laura je ako čert uvreštana

luciankasebastianko
autor
17. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka ja asi tiež začnem brať prášky možno lexaurin 😀

linka
18. aug 2010

čaute žienky na práškach 😀 dnes ako? poslúchali tí vaši drobci? 😉

luciankasebastianko
autor
18. aug 2010

ahojte
@linka dnes sa to dalo 😉 doobeda tu bola mamina 😎 a poobede sa to dalo prežiť

laurinkadanielka
18. aug 2010

ahojte no dalo sa prežiť a zabudla som vam povedať chystam sa do prace 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre