Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
24. feb 2011

@linka tak rychlo sirupčeky mne na kašel pomohli škoda ,že ostatné ostalo 😖 nech je už leto toto počasie je fakt hrozné

laurinkadanielka
24. feb 2011

ahojte aj ja som trochu chora aj laura mala včera horučku ale dnes jej už bolo dobre luci tak sa skoro uzdrav veru ta zima by už mohla konečne ist preč

luciankasebastianko
autor
25. feb 2011

ahojte teraz je toho všade vela, no idem si dať čajíček 😀 nech to už konečne prejde 😝

linka
26. feb 2011

ahojte,Luci a Dadka no ako sa mate? dufam,ze uz lepsie,mne ten kasel asi uz prechadza,uz tak nekaslem,tuk tuk 😉 buduci tyzden mam nocne,to bude zas kriza v praci 😒 co zajtra varite? ja kurca na kyslej kapuste pecene a knedlu,francuzsku polievku a mozno upeciem aj strudlu 😀 😝

luciankasebastianko
autor
26. feb 2011

ahojte super luci že to ustupuje už aj ja vidím dnes pokrok 😉 ved bolo na čase ,ja som dnes na večeru objednala pizzu zajtra spravím len koláč a polievku asi hrachovú ( lebo mi chuťí ) a bude pizza ved som maród 😝

laurinkadanielka
27. feb 2011

ahojte ja som varila slepačiu polievočku a bravčove rolky plnene kapustou šunkou a slaninkou no u nas je teraz chory tatik ja som ešte trochu soplava prajem vam peknu nedelu poobede sa pojdem trochu prejsť s malou už som davno nebola 😉

luciankasebastianko
autor
27. feb 2011

@laurinkadanielka veru už si dávno nebola som zvedavá kedy aj nás pridete pozrieť Laurinka už Jána dlho nevidela 😀

luciankasebastianko
autor
28. feb 2011
linka
28. feb 2011

@luciankasebastianko tak to nema chybu hlavne v tej skrupine,bohovske 😀 maly je fantasticky a ty mas odomna poklonu,pridem niekedy sa aj ja pofotit 🙂

laurinkadanielka
28. feb 2011

ahojte no davno sme sa nevideli ked cez vikend ste neni doma a v tyždni chodim unavena ani von sa my nechce ked len tak sme na dvore ked sa otepli tak potom bude dlho svetlo 😉 fotky su pekne luci

luciankasebastianko
autor
28. feb 2011

ahojte Dakujem 😀 teším sa ked sa moja práca páči 😎 malému už aj book možem spraviť 😀

luciankasebastianko
autor
1. mar 2011

ahojte poslala som Vám poštu danke 2X 😅 to malo byť pre Lucku , ale som to napravila 😀 😝

linka
2. mar 2011

@luciankasebastianko ako sa mam prihlasit? nevidim to nikde,iba fotky 😉

luciankasebastianko
autor
2. mar 2011

tuším im to zasa blbne ja som ráno hlasovala a viac to nejde 😒 to sú dilinkovia neviem prečo nemajú porotu a nevyberú tie ktoré sa im páčia to hlasovanie je na ....... 😠
@linka

linka
5. mar 2011

ahojte
@luciankasebastianko tak co ide to uz? a inac co porabate takto cez vikend? ja som doobeda upratovala,potom nieco malo uvarila,nemam ani chut jest...a boli sme na zahrade trochu upratat 😉

laurinkadanielka
5. mar 2011

ahojte my odychujeme bola som s malou vonku prejsť sa ale boli ma noha mam asi natiahnute šlachy a dnes rano som padla na nu vonku na schodoch a rozbila si koleno som horšia ako mala len padam 😀 😀

linka
5. mar 2011

@laurinkadanielka to sa stava 😉 ja som sa asi v novembri,ked som isla k zubarke posmykla na nicom,ved nebol ani lad a odrela si koleno,oproti iduce auto a clenovia posadky si asi mysleli svoje,iste je opita 😀 tak ma napadlo vtedy 😅

luciankasebastianko
autor
5. mar 2011

@linka ahojte , luci ide to len sa musíš prihlásiť cez www.dm-drogeriemarkt.sk 😉 my sme boli u maminy a potom u babky mojej, takže sme behali od rána a prišli sme o 18 .00 aj som si odychla 😀 chcela som upratovať ,ale čo už 😎 zajtra len upečiem koláč a idem k mamine na obedík maly tam ostane a my si dáme sauničku 😵 😵 😵

linka
6. mar 2011

@luciankasebastianko tak som nabehla na tu stranku,ale nikde nevidim registrovat alebo prihlasit sa 😒

luciankasebastianko
autor
6. mar 2011

@linka luci to sa nemusíš registrovať iba tam najsť najkrajšia foto zimy je to na hlavnej strane, potom Hlasovanie
a najsť našu fotku 😵

linka
7. mar 2011

@luciankasebastianko neviem kde je chyba,ale mne to nejde 😒 sorry

luciankasebastianko
autor
7. mar 2011

neva 😀
@linka

laurinkadanielka
8. mar 2011

ahojte luci ani mne to nejde

luciankasebastianko
autor
8. mar 2011

čo svama mne to ide 😀

luciankasebastianko
autor
8. mar 2011

poslala som IP

linka
8. mar 2011

@luciankasebastianko uz som zahlasovala 😀 ten odkaz v IP pomohol 😵

luciankasebastianko
autor
9. mar 2011

@linka dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
možeš aj dnes aj 10x len sa musíš odhlasiť z internetu a znova príhlásiť 😀

laurinkadanielka
9. mar 2011

už som aj ja zahlasovala ale aš zabudnem musiš my to prepačit 😉

luciankasebastianko
autor
9. mar 2011

ale ved o nič sa nedeje iba skúšam šťastie 😀

linka
10. mar 2011

@luciankasebastianko nemas zaco,hlasujem aj dva krat do dna 😀 rano a vecer,ked pridem domov z prace,dufam,ze sa pošťastí 😵 a čo môžete vyhrať?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre