Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
28. aug 2011

ahojte
@linka to je super ,že ste sa dali do TOHO 😵 budeme to prežívať stebou 😉

@laurinkadanielka aj nás pridete pozrieť ked sa vrátite ? 😎

linka
28. aug 2011

@luciankasebastianko dakujem 😵 ale na FB ani slovo 😉

laurinkadanielka
29. aug 2011

@luciankasebastianko no neviem zajtra robim do večera musim si to nadrobit lebo piatok som išla prv s roboty a nemam už dovolenku ved niekedy prideme 😉
@linka neboj ani ja nič nepoviem no my sme včera boli nie na konikoch lebo bratranec niekde išiel ale boli sme na jednej akcii a boli tam koniky tak sme sa povozili aj na koči bola sranda 🙂 no dnes poobede ideme už domov a po ceste sa ešte niekde zastavime a zabudla so m napisat laura si ešte doma roztala bradu tatik chvilu nedaval pozor a stalo sa čo už poskakovala na chodbe a naraz rachot padla rovno v izbe na prah zašivat sme neboli ale krvi sa valilo dost ja som bola v robote ale už to ma pekne

luciankasebastianko
autor
29. aug 2011

@linka jasné naše tajomstvo 😉
@laurinkadanielka stáva sa laurika sa už teší do škôlky ? maly išiel s babkou a detkom a s Terezkou na kúpalisko do Bielic sa vyjašia 😎

linka
29. aug 2011

@laurinkadanielka
@luciankasebastianko 🙂
@laurinkadanielka ako sa ma mala? lepsie s tou bradou?
@luciankasebastianko no treba si este uzit posledne teple dni,skoda,ze leto ochvilu konci 😒
idem teraz muza ostrihat,lebo uz ma pyta asi 3 tyzdne 😀

laurinkadanielka
29. aug 2011

@linka brada sa hoji už sme doma tak som vybalila a prať neviem kedy budem zajtra musim byť v praci dlhšie tak asi až štvrtok 😉 a piatok mame ešte dovolenku tak budeme robiť zo zemiakmi niečo už mame vykopane 😉

linka
29. aug 2011

ahojte baby,tak dnes som sa dozvedela smutnu spravu,mamkina sestra sa otravila liekmi,lezi v kome,,=urobili jej vyplach zaludka,tak teraz len cakat co bude ☹

linka
29. aug 2011

@laurinkadanielka v piatok ideme zas do CAR 🙂 asi bude paragraf,v robote ma asi majsterka zastreli 😅 noaco,dolezite je pre mna teraz toto...nic jej nebudem hovorit kvoli comu nepridem ..

luciankasebastianko
autor
29. aug 2011

@linka to je super prístup ! veru je to teraz numero uno ,lebo robiť budeme cely živoť, ale na rodenie tolko času nemáme 😉 ,

luciankasebastianko
autor
29. aug 2011

fuuha
@linka som si prečítala ,čo ste písli aj tu smutnú správu ,ale neboj pokial spravili výplach bude to dobré ,ale aj tak je smutné ,že ludia nevidia iné vychodisko z problémov len siahnuť si na život 😔

linka
30. aug 2011

@luciankasebastianko presne to iste si aj ja hovorim,ze preco musela siahat na zivot,ved existuju aj ine moznosti,pomaly sa prebera,ale vyhlasila,ze nabuduce to spravi uz poriadne,takze psych.pomoc jej to isti ☹
inac dnes mam poobednu a aj zajtra,tak sa mi nechce,este ze vo stvrtok je volno a v piatok nejdem,zas bude dlhy vikend 🙂 a vy co planujete?

luciankasebastianko
autor
30. aug 2011

@linka ja ani neviem čo ešte podnikneme dorábame malému domček z dreva -potom nafotím tak asi to dokončíme ale zž by som aj vybehla na výletik a v nedelu idem na birmouku aj na obed do reštiky 😉

laurinkadanielka
30. aug 2011

@linka to my je luto ani neviem čo ti mam napisať my budeme doma odychovať a upratovať ja prať žehliť a bežne domace prace a pondelok nam ide laura do školky tak uvidime ako to bude a hlavne to vstavanie lebo laura spi aj do deviatej ale tento tyžden už skušame vstavanie 😉 ja som sa dnes v praci narobila tahala som dvanasku už idem buvať lebo ledva hladim ☹

linka
31. aug 2011

ahojte 😉
@luciankasebastianko aj tebe ide maly do skolky vsak? uz sa tesi? 🙂
@laurinkadanielka neboj ona si zvykne 🙂
ja uz iba dnes do prace a volnooo 😀 musim si uzivat ten oddych kym sa da,lebo od oktobra tahame 3 soboty v mesiaci,to bude boj ☹ a je jedno ci budem mat nocnu alebo poobednu,neminie ma to 😖

laurinkadanielka
31. aug 2011

@linka aj ja mam volno idem aš poobede pondelok aj my mame robiť soboty ale iba ked budem chodiť rano tak asi ani mna to neminie lebo už nemam dovolenku tak si to musim nadrobiť 😒

luciankasebastianko
autor
31. aug 2011

ahojte
@linka ano teší, ale jeho to prejde :D

linka
1. sep 2011

ahojte,co ste dnes robili? my sme boli u svokry,mala som u nej vysledky z krvi na hormony na zajtrajsok,inac ten odber mi mal robit ten dr. v centre,ale dopredu nas upozornil,ze nasa krasna zdrav.poistovna od 1.7. nejake sluzby nepreplaca,tak navrhol,ze bud zaplatim 30 eur alebo pojdem za svojim dr. a ten mi vezme,tak to bolo od neho take mile,ze nas upozornil,no som zvedava co nas este prekvapi s tou poistovnou 😖 😠

laurinkadanielka
2. sep 2011

ahojte no včera som prala upratovala a pobede sme boli u našich na brigade zemiakovej 😉 a dnes v meste dokupit Laure do školky veci a hlavne nohavičky lebo musi mat rovnake ako čo si oblieka už teraz pozera čo sa jej hodi 😉

luciankasebastianko
autor
2. sep 2011

ahojte
@laurinkadanielka my sme včera kopali zemiačky, ja som dnes bola ešte dokúpiť v TN pyžamko ale maly lemn s krátkym rukávom tak neviem ...
@linka chcela by som ti poradiť neviem ,akú máš poisťovnu ,ale do 30.09. možeš zmeniť poisťovnu a to aj cez internet , maly by si sa opýtať v centre ktorá robí najmenej problémov , bude to sice platiť až od januára ,ale predsa , ešte Vás čaká vela ukonov , čo viem tak si pri centrách chvália Appolo tuším musíš sa opytať ,možno sa to už zmenilo 😉 zmena je zadarmo !

linka
3. sep 2011

ahojte
@luciankasebastianko mam vseobecnu,poistovnu zmenim podla toho co nam povie,v piatok sa dozvieme to bude presne na piate vyrocie co sme svoji,tak sme zvedavi 😅 a vy ako? citam,ze pripravy do skolky v plnom prude,tak nech si drobci rychlo zvykaju 🙂

luciankasebastianko
autor
4. sep 2011

@linka o.k. jak no som zvedavá ako to drobci zvládnu a čo my 😝

linka
5. sep 2011

@luciankasebastianko tak ako bolo v skolke? moj synovec dnes nastupil na strednu do KE,tak dufam,ze sa mu tam bude darit a ze sa nedostane do zlej partie,chlapca moje zlate 🤐

luciankasebastianko
autor
5. sep 2011

@linka , ráno pohoda potom boli aj slzičky za maminkou ,ale nakoniec prvy zaspal aj ked laurika,že do neho drapkala 😀 😀 😀 uvidíme ráno zatial povedal ,že pojde znova 😉

laurinkadanielka
6. sep 2011

no my včera v školke dobre a dnes plač uvidime ako dalej 😉

linka
6. sep 2011

@luciankasebastianko tak Laurika asi nieco chcela porobit so Sebastiankom 😀
@laurinkadanielka zvykne si,este nakoniec ju budes tahat z tej skolky,aby isla domov 😉

luciankasebastianko
autor
6. sep 2011

@linka 😀 my dnes tiež nárek ,ale volala som do škôlky a potom už pohoda 😉

laurinkadanielka
7. sep 2011

@linka už aby to bolo lebo tie rana su hrozne ale tieš si poplače a potom je už dobre 😉

laurinkadanielka
7. sep 2011

a zabudla som
@luciankasebastianko Sebastiankovi prajeme všetko len to naj k narodeninam a nech chodi rad do školky a tieš bez plaču

linka
7. sep 2011

ahojte,aj ja sa pripajam a prajem Sebkovi hlavne vela zdravia a radosti v zivote !! 🙂 Luci co ste mu kupili? chystate aj oslavu?
@laurinkadanielka place asi iba preto,pokial ta vidi,potom asi jak odides tak je spokojna.. 🙂

luciankasebastianko
autor
7. sep 2011

ďakujeme
@linka oslava bude v sobotu dnes iba malá oslava a krtkova torta 🙂 už som nevedela ,že čo mu kúpiť bicykel má a teraz aj vecičiek som mu pokúpila tak mu tatinko mu spravil domček zahradny 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre