• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
aj tebe :pensive:
1. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz
autor
aj tebe :wink:
1. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz
ahojte,fuj mne je hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem variť a ták sa mi nechce,čo dnes varíte? ja nákyp z mletého mäsa a zemiaky k tomu a polievku nerobím,lebo v takej horúčave ani neberie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz
2. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz
aj my máme možnosť vo vedľajšej dedine ísť na pstruhy,tam nám ich pekne vylovia,upečú a sú fakt perfektné,mňam,dala by som si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz
autor
tak našteva je preč maly spí idem trocha relaxovať som zase k.o :cry:
2. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz
autor
idem dať asi sprchu my čo nemákame na potomstve sa tu mudíííííííííme :grinning:
2. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz
Luci škoda,že sme tu len my dve,mohli by sa pridať aj ďalšie baby,aby to tu žilo :slight_smile:
2. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz
autor
no škoda a čo obeháme IP a rozošléme pozvánky? :grinning:
2. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz
autor
tak ja sa dnes lúčim moj drahy dnes vynimočme nepracuje idem sa venovať :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz
autor
tak kde ste Luci si zdrhla :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz
autor
upravila som pozvánku kuk :wink:
3. aug 2009 o 14:18  • Odpovedz
ahoj luci no ako sa mavate vydim že tu pišeš o 100 300 my sme včera boli na fotbale na šišove a mala tam dostala pecku do hlavičky ale štastie že sa to zachytilo na strome trochu si poplakala a bolo dobre,nespala som celu noc že čo bude ala zdasa všetko ok
3. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz
autor
vitaj dada no tak to by som sa bála aj ja aj keď maly teraz padá jedna radosť včera aj do žihlavy :grinning:
3. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz
autor
no Luci Halo kde si ? :unamused:
3. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz
ahojte,ja chodím aj do práce Lucka :grinning: :wink: pozvánka sa mi páči :dizzy_face:
3. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz
autor
ahoj ja som myslela, že si ešte PN :grinning: tak super ,že už pracuješ ,dakujem za pozvanku bola to predsa naša spoločná práca :grinning:
4. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz
autor
ako ?pracuješ? aj večer ? ty budeš bohatá :grinning:
4. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz
ahoj,ja som nebola na PN,ale mala som 2 týždne dovolenku :wink:
robím na dve smeny,takže tento týždeň prichádzam domov večer a bohatá už som :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz
autor
Ahoj zladko tak ako ? mala si prísť pozrieť ,ked si mala dovču :wink:
:grinning: no a keby si nevedela čo s peniazmi tak niečo pošli :grinning:
a kedy budeš vedieť či ta dovolenka bola plodná? :grinning:
5. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz
ahoj Lucinka a koľko peňazí potrebuješ? :grinning:
budúci týždeň by mala prísť mrcha :zipper_mouth:
a ty ako sa máš?čo nové?drobček sa ako má? :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz
autor
Vééééééééééééééééééééééééééľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
ale nie pre seba ,môj muž má stále malo :confused:
drobček sa má výborne nechce spať už ani cez deň tak sa vytešujem :angry: inak začína byť velmi vnímaví všetko sleduje všetko chce doma to mám jek po bombe neviem, čo skôr cez deň neni čas,večer som už K.O.takže sa mi nechce a relaxujem pri PC. asi dnes večer budem variť lebo sním to je 2x také ťažké a trvá to 3X tak dlho dúfam že zaspííííííííí :unamused: tak pekne pracuj možno budúci tyždeň pokecáme viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz
Luci,takže si mám užívať ešte tie kľudné dni a nerušený spánok :dizzy_face:
budúci týždeň tu budem,ale zas ty tu málo budeš :unamused:
6. aug 2009 o 23:42  • Odpovedz
autor
ahoj Luci no ešte spííííííínkaj pokial možeš lebo dieťa prevráti život na rubi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale aj tak je to super :grinning:
nooooooooooooo ja by som tu bola najračej 2-3 hodinky ,ale to mi drobček nedovolí a ja si tu tak super odychnem :sweat_smile: aj teraz musím isť ešte do kuchyne :angry: tak akojky
7. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz
konečne víkend :dizzy_face:
Lucka čo plánujete na víkend? idete niekam či doma budete? my len na nákup a zasa do brloha,drahému treba stoličku k PC,tak ideme kúpiť,lebo teraz má od jedálenského stola a nechcem,aby ju zničil,tak som ho donútila,aby sme šli kúpiť :grinning:
7. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz
autor
Ahoj sme na oslave u babky :wink: zajta budeme asi doma a navečer vybehneme na nákup a zmrzku :grinning: malemu ide 4 zub tak je jak čertik ,ale taky je vždy ale teraz sa má načo vyhovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: len si pokúp čo treba, lebo potom budeš kupovať len drobčekovi ,všetko je také drahé a tolko toho potrebujú tir deturence ,ale tebe asi dajú po krstniatku :slight_smile: tak to ušetríš :grinning: ja mám všetko nové lebo s mojej strany bolo bábo po 16 rokoch a po 18 chlapec a z mužovej nemalí chlapca :unamused: ale aj tak dobre lebo vela vecí zničí a to by ma mrzelo :confused:
tak zatial sa maje pekne papa :sunglasses:
8. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz
ahojky Luci,čo máte v pláne kúpiť malému na narodky?
ja to vždy vravím mužovi,že teraz treba pokúpiť ešte čo nemáme,ale on vždy protestuje,lakomec :angry: :grinning:
dnes som robila kysnuté pečené buchty s lekvárom,perfektné,keď máte radi,tak ti pošlem recept :wink:
zajtra čo varíš? ja kur.polievku,kur.stehná,plnka a k tomu ryžu,hranolky a zeleninovú oblohu,zdravé jedlo :grinning:
8. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz
autor
ahoj no ja som už navarila aspoň polievku a robila šošovicovú lebo som vôbec nemala chuť na hovädzu ani na kuraciu a zajtra ešte musím morčacie prsia urobiť ,ale neviem ešte ako ráno podla nálady :grinning: no u vás to bude zajra hotová hostina mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som dnes úúúúúúúúúúúplne hotová o 21:00 zaspal potom som varila ,jedla terz troche kuk a už musím isť spať už bol aj drobec hore :unamused: no slovom materská " dovolenka " :sweat_smile: Dobrúúúúúúúúúúú :pensive: a ten recep na tie buchty pošli ja robím len na pare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz
ahojky,varím jak blázon a už ma to nebaví,chcem mať pokoj,už nech je to hotové :astonished:

kopírujem ti ten recept:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5041&user=32431

odporúčam Luci,sú na jednotku s hviezdičkou,zvládne aj začiatočník :slight_smile:
9. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz
autor
dakujem za recept skúsim :wink: makame na dome robime madla na zábradli, fugujeme , natieramé no roboty na koňa ako vždy :angry: už nech to máme všetkoooooooooooooooo :astonished:
9. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.