• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nielen pre Lucky. Pokecajte!

(zamknutá)
5. januára 2012 
babule neuverite,ale svokra sa mi ospravedlnila,som to naozaj necakala :sweat_smile:
5. jan 2012 o 18:12  • Odpovedz
5. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz
autor
ahojte Luci ja by somn rada išla do súkromnej ved môžeme zavrieť tuto , lebo tam to mi nejde sem som sa prihlasovala cez moje príspevky naboku mi ukazuje kde som prispela a potom sa tam dostanem :wink:
5. jan 2012 o 21:12  • Odpovedz
@luciankasebastianko a do sukromnej ti ide?
5. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz
autor
@linka super ,že dostala rozum :wink: chcela som kliknuť ,že páči sami , ale už to tam neni aj Vám to zmyzlo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz
autor
ide ale predtím som tam už prispela ,ale do ten novej tvojej nie ešte niečo skúsim
5. jan 2012 o 21:15  • Odpovedz
autor
ide ale predtím som tam už prispela ,ale do ten novej tvojej nie ešte niečo skúsim
@linka
@luciankasebastianko kde co zmizlo? :confused:
autor
baby ja to tu mám také dochvatané, a to mi píše ,že skúšobná verzia sa teším ked to spustia naozaj ,sa lúčim už teraz :confounded: ked kliknem na moje upozornenia sice mi ukáže čo tu píšete ale nedá sa mi odpovedať ,mám sa zaregistrovať ked sa registrujem prehodí ma to na Konik PRO a ked sa vrátim sem zase som bez registrácie a moj počet príspevkov za 3 roky sú fuč a nemožem na príspevok tuk páči sa mi - to nevidím za vačimi prísevkami
@linka
5. jan 2012 o 21:22  • Odpovedz
@luciankasebastianko a do sukromnej sa ti da pridavat odpovede? co to tak dorafali :angry:
5. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz
autor
už anó :wink: sem som pridla 93 odpovedí len ?
5. jan 2012 o 21:26  • Odpovedz
@luciankasebastianko aj mne ukazuje malo,sa mi to nezda :unamused:
5. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.