Nočné budenie 3,5 ročného dieťaťa

lenulkah
6. mar 2018

Ahojte, mam 3,5rocnu dceru a stale sa v noci budi. Uz viac ako rok spava vo svojej izbe. Mali sme aj obdobie ze chodila v noci za nami do spalne ale teraz uz nechodi a ani nechce. Ale da sa povedat ze sa kazdu noc 1-2krat zobudi a musim si k nej lahnut kym zaspi (vacsinou zaspim aj ja😃). Noci ktore prespi bez prebudenie je veeeelmi malo.Neviete cim to moze byt a ci je to normalne? Mam este aj mladsieho syna,ten sa v noci este krmki..takze vstavam este aj k nemu. Poradte. Dakujem

meandbaby
6. mar 2018

Ahoj.Ja mam 3 rocnu dceru a tiez sa casto budi min raz v noci a krici.tym detom sa podla mna vela sniva, zive sny, co preziju cez den, a potom sa na to zobudia.Ona sa aj kruti po celej posteli.Este spi s nami, ale to vrtenie nas budi. Ale co na to zabera neviem.Asi to je individualne.

andulam
6. mar 2018

Ahoj.aj ja mam 3,5r.dceru a odjakziva sa v noci budila,niekedy mam pocit,ze teraz sa menej vyspim ako ked bola babatko(postel ma pri mne).horsie je,ze mava zle sny asi,casto krici,kruti sa,okolo 2,5r.sme mali hororove obdobie,ked sa budila a vrieskala a nechapala,ze sa jej nieco len snivalo,zobudila sa a kricala,ze chce sandale na nohy a taketo blbosti.ak mozem odporucit vtedy ked to bolo s nou najhorsie kupila som rybi olej,ktory jej zazracne pomohol,velmi dlho potom v noci ani nepipla,vobec sa nebudila,prip.sa zobudila a chcela sa pritulit a tak,volakedy byvala ku mne aj agresivna v noci.

drops
6. mar 2018

My mame presne to iste. Uz rok spava sama v izbe a vsetko bolo Ok az ked sa jedneho dna nezacala 2-3x v noci budit. Vacsinou si vymysli, ze chce cikat, napit sa, kakat, grckat, balzam na pery a pod..
@andulam vykusam ten rybi olej, za skusku nic nedam

prskavka11
6. mar 2018

dcerka v maji 4 sa tiez este min. 1-2 aj viac krat budi v noci, prespatych noci by som velmi rychlo zratala, ani odstavenie v 19 m nepomohlo, ked mala 3 aj stvrt roka za 2 tyzdne prespala vacsinu noci, ale musela byt min. 12 hod v kuse hore, od 2,5 roku nemohla spavat cez den inak bola aj 5-7x hore v noci, od 1,5 rok mohla spat cez den max30 min. aby spala aspon 2 hod v kuse, teraz je v skolke a je to katastrofa, kedze sa babo nepodarilo musela som do prace a kedze si v skolke uspi, tak skorej ako o10 mi nezaspi aj to sa v noci budi a casto nevie ci uz je rano al. noc, je to sialene, takze vam uprimne zavidim, ze ste doma, ja musim o 6 vstavat do prace, skuste nech cez den nespi, tiez bola uz 3/4 roka v svojej izbe, ale to niekolkokrat vodenie v noci naspat do izby bolo nevydrzatelne, ak sme dali postielku opat do spalne vedla mna

lenulkah
autor
6. mar 2018

Dakujem vsetkym za odpoved 😉 aj som si hovorila ze je to OK,len tuto noc len 4hodiny som spala..tak som mala rano splin a hovorila som si,ze to snad neni mozne 😂😂

babyborn
6. mar 2018

Aj my sme mali podobny problem, kedze som uz bola fakt nevyspata, vyriesili sme to tak, ze sme dali matrac k nam na zem a tam docasne teraz syncek spinka. Ked tak nemusim ist aspon vedla do izby v noci, a chodit hore dole, a on ked sa v noci zobudi, zisti, ze sme v izbe spolu spi dalej. Takze neviem ci celkom ok riesenie, ale som viac vyspata, a spokojnejsia matka =spokojne deti 🙂

flavica
6. mar 2018

moze to byt len snami. najskor som premyslala, ci sa jej chce spat samej, no to by si ju podla mna do postele ani nedostala

m14m
6. mar 2018

U nas to isté. Keď mal okolo 2,5 roka mal obrovské záchvaty plaču a nevedel sa upokojiť. Niekedy aj 20 a viac minút. Ja som sa ho niekedy až bála ak so sebou trepal. Boli sme u neurologicky mali sme aj sirup na upokojenie. Aj na ORL koli mandliam či mu dych nezastavuju v noci. A teraz asi týždeň sme mu nechali svietiť celu noc lebo sa bojí tmy. A zatiaľ je kľud. Zobudil sa ešte len raz...tak dúfam že teraz nezakriknem uz budeme spávať

gabikacentrum
6. mar 2018

@andulam ahoj a načo je ten rybí olej ja dávam d vitamín A mám to isté z mailov a je aj agresívna vieska a bije ma ja ju upokojuje ale nič tiež ma také divoké sní a akú značku toho rýb jeho oleja jej dávaš

poisonblu
6. mar 2018

moj ma 5 rokv a tiez sa ezte raz zobudi,ae prejde ku nam do spalne a do rana spi s nami...a aj uspavat ho vecer musim, sam este nikdy nezaspal 😣

jmajernikova
6. mar 2018

môj syn má 3,5 roka a stále sa budí v noci. Predtým, ako som mu začala dávať magnézium + B6 (pre deti) boli noci strašné. Strašne reval,kričal, vyvádzal, úplne sa spotil, až som ho prezliekať musela. On o sebe vôbec nevedel, akoby to celé robil počas spánku, niekedy niečo aj povedal, ale nebolo mu rozumieť. Kamoška mi poradila magneB6, tak som mu ich kúpila a odvtedy spí lepšie, nevystrája až tak.

andulam
6. mar 2018

@gabikacentrum Ahoj,ja kupujem tento a mas tam napisane,na co vsetko je dobry,ja ho uzivam tiez.ja som ho malej kupila na imunitu,no okamzite ako ho zacala brat nastali zmeny,lepsie spanie,lepsie spravanie,nemala take vrieskacie zachvaty pocas dna ako predtym,myslim si,ze preto,ze je to dobre aj na mozog,potom som sa tu docitala na mk,ze viac mamiciek ma taku pozitivnu skusenost,netusila som,ze moze takto vplyvat na deti.
http://www.rybi-tuk.sk/Mollers_rybi_olej_pre_deti

jituska666
6. mar 2018

@meandbaby ahoj, chcem sa spytat ,vasa mala spi s vami este v posteli ci v spalni? moj syn ma 3 roky a zaspava v nasej posteli a ked zaspi tak ho prenesieme do jeho postele, nie je jednej noci ze by sa neprebudil,viem ze sa mu musi nieco snivat,aj place, potom si sadne ,ked vnima tak chce ist zas medzi nas. no ja neviem ako ho ja naucim spavat vo svojej izbe,nie to este vo svojej posteli

meandbaby
6. mar 2018

Ano, spi v posteli.Postielku sme zrusili, kvoli kojeniu davnejsie a nechcem ju nechat spat v jej novej posteli v detskej, hlavne kvoli tomu, ze sa hadze a nohami po stene trepe a ta postel je dost vysoko a urcite by sa prehodila cez tu zabranu.

meandbaby
6. mar 2018

@jituska666 mna to netrapi, ze nespi sam
Kazdy dospeje skor ci neskor k tomu, ze sa osamostatni.Ja to beriem tak, ze si uzivam, ze ma potrebuje, lebo rychlo to preleti a uz nas nebude potrebovat.

babulkomale
6. mar 2018

@andulam prosim ta, predavaju to aj bezne v lakarnach ci treba objednavat?

jituska666
6. mar 2018

@meandbaby dobre píšeš .

gabikacentrum
6. mar 2018

@andulam ahoj prečítala som si ten výrobok ale tam píšu od 3 rokov mala ma 2,5 môžem jej hi dávať

andulam
7. mar 2018

@gabikacentrum moze sa davat aj mensim detom,ale treba na to ist postupne,nie hned za lyzicku prip.je aj olej bez prichute tejto znacky,ten je urceny pre babatka

andulam
7. mar 2018

@gabikacentrum ja to mojej davam tiez od 2,5r.

nikaella
7. mar 2018

Ono to dieta ma nejaky dovod preco nechce spat same... sa boji tmy, nechce byt same atd. Ty musis vediet preco... napr ja som musela premalovat izbu 😂 a tiez je fajn zvolit si jeden sposob uspavania. My citame kazdy vecer rozpravku. Polubkame sa a spinka. Mame dohodu ze ked ma zly sen moze prist za nami.