Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

mucilienka
8. jún 2008

monika, ano, po mame, to chcel tatik... 😀
mirka, aby s tym neskor nemala problemy v skolke...
ak vam tak pada MK? mne uz asi treti krat...

zuzu2302
8. jún 2008

no, tak to som ja zvedava, ci aj moja bude taka usilovna 🙂 ... mozno to odkuka od babky 😀

sylverka
8. jún 2008

ahojte sovičky ifri supiš že sa vraciaš na Slovensko držim palce o čom sa tu dnes diskutuje o plavárni aj my sme boli včera aj s malým alexikom ale len pol hodinku ale veľmi sa mu tam páčilo aj sa chichotal

minkak
8. jún 2008

anka no uvidime...
monika to aj nasa ide pekne a vyhodi plienocku aj ked najde nejaku smietku na zemi tak ju zoberie a zahodi alebo uteka pre metlicku a lopatku a zametaaaa
a ked ju posleme so spinavym pradlom -ze zanes do kosa pekne ide a do kosa na sp.pradlo este sa zatial nepomylila,ked som ju tak poslala 1* tak som pozerala no nechapacky 😉 aka je sikulka

minkak
8. jún 2008

majka s cim by mala mat problemy??nerozumiem,ze je rada cista a obchadza kaluze?

mucilienka
8. jún 2008

mirka, tak to mate kraaasne cisto.. nasa mala zasa neznasa ked ma spinave ruky a oblecko, napr. od piesku, ci psa... a tiez sa nenapije z poharika ak by jej niekto z neho uz pil, co my nerobime, ale napr. deti, alebo neje lyzickou, co by niekto daval uz do pusy.. to som ju ja tak naucila, nech ma zdrave zubky.. mozno sa mi to tiez vypomsti...

mucilienka
8. jún 2008

s tou cistotnostou... som myslela.. ale vsak hadam to nezenies do extremu, ako nasa suseda.. je maly nechcel ani jest v skolke, musel si umyvat pusinku a kremikovat ju aj rucicky.. to je uplny extrem.. maly ma teraz 20 rokov a je homosexual... 😀
teda, sorry, tak som to nemyslela.. len som vam to chcela opisat...

minkak
8. jún 2008

maji tak teraz uz vobec nerozumiem s cim by mala mat problem v skolke????
ked aj vasa maruska nema rada spinave ruky---myslis ze to je problem???

minkak
8. jún 2008

no naraz sme to poslali 🙂

mimmka
8. jún 2008

ahojte sovičky 😉
vy máte, ale čistotné detičky, no my práve začíname s mrkvičkou a je od toho úúplne všetko.... 😀

mucilienka
8. jún 2008

mirka, tak som myslela, ze aby sa tam vobec najedli a veci pod. ze tam ucitelky nestacia obriadit vsetky deticky...vies, tak.. nie v zlom samozrejme...

minkak
8. jún 2008

neviem majka-aj my si po papani umyjeme pusku a nakremujeme sa --to je uz extrem???

mucilienka
8. jún 2008

aj my to robime, aj rucicky.. no, v porovnani s inymi detmi...

krajcoanka
8. jún 2008

ahoj silverka!
mirka,ona myslela asi bakterie, a celkovo. Je známe že v školke deti všeličo od seba pochytaju a ak je dieťa držané v príliš sterilnom prostrdí, tak to horšie znáša a ťažšie sa s tym organizmus vysporiadava.Ale nieje to pravidlo, neboj!!! 😉 🙂

zuzu2302
8. jún 2008

mimi a ty ju kojis? ze este len teraz tu mrkvicku?

minkak
8. jún 2008

mimmka neboj este len zacinate-zaciatky boli aj u nas vselijake 🙂

nasej malej sa teda nerobi problem niekde najest a papa velmi rada-vsetko zje nic nam neodmieta a napapa sa aj sama v celku pekne--takze toho sa vobec nebojim 🙂

sylverka
8. jún 2008

ahoj krajci čo ste dnes robili_? 🙂

mimmka
8. jún 2008

zuzu, kojím ešte, hoci to na začiatku nevyzeralo nádejne...a vy? čo už papkáte?

minkak
8. jún 2008

anka ja si nemyslim ze je v prilis sterilnom prostredi len proste kaluze povacsine obide-to je vsetko
nic prehnane-ja som velmi triezva osobka-viem odkial pokial

zuzu2302
8. jún 2008

aha, no ja som ju prestala kojit, ked mala dva mesiace, takze uz asi od stvrteho mesiaca prikrmujem 🙂 .. no papa vyzivky ovocne... potom bananik, karfiol, zemiacik, piskotky... ale najviac jej chuti cucoriedkova vyziva 😀 a jablko nie, lebo ju boli z toho brusko alebo co, neviem... place potom a je nespokojna, ked spapa jablkovu , takze jej ju nedavam ☹

sylverka
8. jún 2008

babulky je to supiš všetky dietky sú iné a dievčatká sú také princezné ja mám doma jednu malú ktorá aj hrašok pod kopcom perin cíti taká je princeznička

krajcoanka
8. jún 2008

mirka, veď ťa nikto neobviňuje že ju sterilizuješ 😀 ! 😀
Ja som len tak okrajovo-neurážaj sa hneď!!! 😉 🙂

mucilienka
8. jún 2008

minka, my mame na kaluze gumacky

mucilienka
8. jún 2008

ja som babule stale nevyriesila kocik, ze aky pre 19mesacne babo?

minkak
8. jún 2008

anka ved ja sa neurazam co si 😀
muci aj my mame gumaciky ale v tych chodime len na chalupu

zuzu2302
8. jún 2008

muci aj ty riesis kociar? mne sa s nimi uz aj sniva 😀

sylverka
8. jún 2008

kočky čo je dnes asi nám chýba niake povyrazenie na kavičku s kamoškami

mucilienka
8. jún 2008

zuzu, vsak neviem, co vybrat, aby sa v tom mala vozila co najdlhsie, bolo to lahke a spratne do auta a mohlo sa to pouzit aj na nerovnejsi teren...

mucilienka
8. jún 2008

tak vypadol zitny.. skoda... 😔

zuzu2302
8. jún 2008

no ten nerovny teren.. tu v MI mame hrozne chodniky.. .ale ja som rozmyslala nad chicco lite way, je lahucky, tak neviem, este sa na neho pojdem kuknut a uvidim... 😀