Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maca793
8. júl 2008

ja asi na KOváčovú s kamoškou, malú nechám doma, má byť strašne teplo oproti dnešku.

sylverka
8. júl 2008

macka no ja kojim takže o vode to neprichaza do uvahy keby len tri kila to by bolo v pohode kedy sa ma zčať oteplievať a s tou strnkou nemám skusenosť ale skus do dať ako temu

michalag
8. júl 2008

Ahojte, mozem???

maca793
8. júl 2008

pravdaže ahoj ako žijeme, nevieš mi poradiť s vyššie uvedenou stránkou? skúšala som všetko ale nejde mi to ☹

maca793
8. júl 2008

a to ani len ku vode bez kúpania? ja som tiež kojila malú a na kupku som bola. malá mala vtedy 2 mesiace,
v sobotu má byť vraj 33C- tak uvidíme ale vravia, že sa má otepliť.

michalag
8. júl 2008

ahoj maca, boli tam chyby 😅
skus teraz, lebo mne to uz otvorilo
http://www.bazarik.sk/

michalag
8. júl 2008

my planujeme v sobotu zbehnut tiez na kupko (Kovacova), ale asi az po 15:00, lebo maly nam velmi neobsedi v chladku, tak sa nam doma aspon vyspi a potom pojdeme

michalag
8. júl 2008

maca, ide ti to uz otvorit?

maca793
8. júl 2008

otvoriť áno ale ako tam dostanem foto? ☹ ☹ ☹
pošlem si adresu, a ďalej čo? už som to skúšala cez obed a nič mi nemabehlo. ☹

maca793
8. júl 2008

malú nechcem brať, lebo do busu mi nezoberú kočík a spať musí. tak ju nechám u mami a ja pôjdem aj s babami a kamoškou a odvezie nás jej chlap. možno myslím si 😵

sylverka
8. júl 2008

macka chodim na kupko no to ešte ale necitimsa vo svojej koži ešte že má nové plavky take fajne sexi celé ale všade s otvormi teda na bokoch v predu su pospajane tak zvláštne

maca793
8. júl 2008

tak to musí by ť zaujímavé, ani ja sa necítim v plavkách dobre, ale chcem trošku nachytať farbu.

sylverka
8. júl 2008

to mysliš akože nuda plaž alebo som tak zle pochopila no na takej nuda plaži by si viac chytila bronz

michalag
8. júl 2008

ja tiez plavky moc......, ale trosku opalenia nezaskodi 😝

maca793
8. júl 2008

nie nuda nie to nie to by som nie
normálna pláž plavky a tak, pohoda 😉

michalag
8. júl 2008

mne by stacilo aj more 😅 😀 , ale to je daleko ☹

sylverka
8. júl 2008

no supis takže drinky s daždničkami opáleni beach boy;s a tak 😀

maca793
8. júl 2008

ja na budúci rok plánujem po 10 rokoch

michalag
8. júl 2008

maca, a uz si bola na kupku aj s najmensou?

maca793
8. júl 2008

mohla som aj teraz, mama by to poplatila, ale Karolína by nevydržala cestu a má ešte aj plienky a tie nie a nie dole skúšame všetko možné a nič nezaberá

sylverka
8. júl 2008

maci to more by podlo ja som ešte nebola chcela by som aj ja na druhý rok Toskánsko uvidíme chcela som tento ale alexik je ešte miniaturni

michalag
8. júl 2008

ja len preto ci nevies ci na Kovacke (ak tam chodite castejsie) musia byt plienky do vody, ci stacia len plavky

michalag
8. júl 2008

Aj my by sme chceli buduci rok Chorvatsko, mne sa tam velmi paci, ale to je otazne kedze neviem ci maly vydrzi v buse sediet tak dlho 😅

maca793
8. júl 2008

ja som bola len u nás v BB, keď mala malá 2 mesiace, to som ju mala holú na rukách a občas som ju namočila do vody, minulý rok mala plavky a plienky do vody som nekupovala. ale myslím si, že plienky na KOváčovú sú lepšie. ja by som volila len plavky. veĎ človek nevie, kto sa tam vytoto 😀 😀 😀
a hlavne deti

michalag
8. júl 2008

my sme mali minuly rok so sebou aj aj, ale pouzivali sme len plienky a plavky sme ani len nepouzili

maca793
8. júl 2008

pre mňa plienky sú drahé ja len plavky spodok ale aj to občas 😉

sylverka
8. júl 2008

Babenky idem si ešte prečitať niečo dobru nôcku ta zostava sa mi už nechce cvičiť naliala som do seba vodu a potom mlieko takže by mi to pri cvičeni žblnkalo tak dobru ešte raz 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

maca793
8. júl 2008

baby padám aj ja, zajtra idem konečne domov, mám nutkanie si zapáliť a problém je v tom, že naši nevedia, že si zapálim, tak ma už ukladá, ja sa ozvem asi v sobotu, ak sa dovalím z kúpania ešte celá 😀 😀 😀 😀
a v poriadku zatiaľ sa mi tu držte a majte sa. prajem pekný týždeň pa 😵

michalag
8. júl 2008

my sme ich minuly rok ani cele nepouzili, kedze sa mu voda nepacila, ostalo nam este 8, ale to mu je uz male ale tento rok ak sa mu bude pacit, tak budeme chodit castejsie

michalag
8. júl 2008

aj ja uz idem

bruuuu noc vsetkym 😉 🙂