Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jankatt
8. apr 2008

ja som este tu

anjelinka
8. apr 2008

anka, ja som tu este, aj ifri je tu este...citam si temy a pozeram vitazne tehu grafy v teme. je mi tak clivo a luto, ze sme stale bez babatka...dnes som manzelovi akurat povedala, ze uz to bude rok snazenia a nic...on sa nevyjadruje, je dost velky realista, takze on to zatial neberie ako tragediu... 😔 😔 😔

maja22
8. apr 2008

ešte som tu.... čítam 🙂

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka, už si skúšala kalendárik? 🙂

Maji ty si ešte hore? Ja že si zalomila! 🙂

krajcoanka
8. apr 2008

jankatt ip

anjelinka
8. apr 2008

anka, nebolo kedy, este stale nemam menzes 😔

krajcoanka
8. apr 2008

kedy si mala naposledy?

anjelinka
8. apr 2008

25. februara v podstate, rozbehla sa v plnej krase az 26teho.

maja22
8. apr 2008

jani, k tým týždňovkám - zvykla som si, vedela som, do čoho idem... ale keby sa dalo, aby sme boli spolu, hneď to berieme...

krajcoanka
8. apr 2008

to dosť! ja mam nepravidel. niekedy 34, niekedy 28. Však ona dojde! 😉

jankatt
8. apr 2008

nas to caka este tri roky ked sa nic nestane

maja22
8. apr 2008

anjelinka, nesmúť.... 😢

ifrimka
autor
8. apr 2008

anjelinka, moja rada sa ti mozno bude zdat velmi , ani neviem, mozno si povies, ze sa mi lahko vravi, lebo mam dieta, ale skus si to dieta menej priat. viem, ze to znie divne. ja som si dieta tiez priala, a planovali sme ho, ale kedze som mala problemy z vajecnikmi, ked som mala 13 r. ani som nevedela, ci vobec budem moct (aj ked dr. vravela, ze by malo byt vsetko ok, ale ja som uz v tom case bola v angl a dlho som na gynde nebola. okrem toho v 2oo5 som nemala menzes asi 3 mes. kedze som pribrala 12kg za 4 mes.!) takze moja rada, uzivaj si manzela a tes sa zo sexu 😉 🙂

anjelinka
8. apr 2008

ach dievcata, neda mi nesmutit, niekedy sa citim dost prazdna, manzel mi dava vela lasky, ale chyba mi aj laska ina 😔 . podarilo sa mi odosobnit od toho vsetkeho, ale teraz, ked sa mi toto s cyklom stalo, tak zasa som padla do toho naspat. ja som vzdy mavala cykly presne ako hodinky, ked meskalo tyzden teraz, som sla za dr., nasadil lieky, ale sam povedal, ze teoreticky je mozne, zeby som bola tehotna, ale skor si mysli, ze nie.... 😔 😔 😔

krajcoanka
8. apr 2008

ifri, dobre si to podala! 😀

anjelinka, ale ked budeš v tom, dáš najprv vedieť do nočných sov, aby sme sa radovali prvé!ok? 😀

anjelinka
8. apr 2008

ifrimka, ja som bola tiez na operacii s cystou pred dvomi rokmi 😖 , teda rokom a pol. vtedy dr. povedal, ze sa mame snazit, ale my sme este neboli ani manzelmi, ja som nemala skoncenu skolu, vsetko bolo take neiste...a ja som praveze bola od vsetkeho odosobnena, brala som to ako to, co raz pride vo vhodnej dobe, kedy to prist ma...no tento cyklus mi dava zabrat, dnes som 44DC.

michalag
8. apr 2008

ahojte, vy este nespite 😕

krajcoanka, Davidkovi blahozelam k 6 mesiacikom 😉 🙂

hanculka
8. apr 2008

ahojte môžem sa pridat? 😒

krajcoanka
8. apr 2008

anjel, to je blbosť! Vieš kolko narozpravali lekáry? Kamoške povedali, že nebude mať dieťa....a má dvojičky! dalšej že bude mať postihnuté...a má zdravé! Si zober, žeby si to dala zobrať. 😠 😖
Mňa to strašne hnevá, ked dr. hned robí záver, ktorý je vždy braný horšie než je realita 😠
Len zato že meškajú sa nemusí hned robiť panika!
relax.....! 🙄 😵

michalag
8. apr 2008

hanculka, jasne 🙂

jankatt
8. apr 2008

nic si z toho nerob mne tiez dr povedala v 17 ze nikdy nebudem mat deti

krajcoanka
8. apr 2008

michalag, ako vieš? 😨 😲
Si prvá, aj mangela si predbehla. 🙂

Hanculka, vitaj.Dosť neskoro sa pripájate.čo ste doteraz robili? 😅

hanculka
8. apr 2008

🙂

anjelinka
8. apr 2008

mna baby momentalne stve najviac to, ze nemam menzes, uz si ho aj prajem dostat, ma to nebavi byt na neistote. som dobrala duphaston, tak dufam, ze cervena uz zasvieti 😕

krajcoanka
8. apr 2008

ale my sme sovy, teda aspon ja! 😉

maja22
8. apr 2008

pridala som vtip, čo mi došiel mailom, kuknite.... 😀

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka, ešte tento týždeň! Potom daj vedieť!ja som taký zvedavec! 😉 🙂

jankatt
8. apr 2008

to asi vsetky co su tu 😀

michalag
8. apr 2008

krajcoanka 😝 😀 😀 😀
anjelinka, potom daj vediet 😉

jankatt
8. apr 2008

maji dobre 😀