Nočný kľud

kapanek1
9. júl 2022

Ahojte, prosim vas ako to je? Susedovci v rodinnom dome si pustaju velmi hlasno hudbu. Dnes dlho do rana. Nocny klud zacina o 22,00 hod. Ked zavolam policajtov budu vediet ze som to bola ja? Co ked uz dovtedy kym pridu hudba hrat nebude?

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gomak
9. júl 2022

Skús najprv osobne sa s nimi porozprávať. Ak to nebudú akcepovať, tak volaj policajtov.

kapanek1
autor
9. júl 2022

@gomak neakceptuju. To mame aj cez den problem ze sa ich chlapec vozi na motorke popod okna cez den. Budu vediet ze som ja zavolala policajtov? To keby vedeli tak just este budu viac cez den zle robit.

majki_ki
9. júl 2022

@kapanek1
My sme takto volali policajtov a nikto nevedel, že sme to boli my

majki_ki
9. júl 2022

@kapanek1 ale musím dodať, že to sme boli na dovolenke, takže nás nikto ani nepoznal, keď je to už dlhodobé, ktovie či by to vôbec pomohlo

januska1905
9. júl 2022

Pokiaľ majú známeho na polícii, môžu si to zistiť. Ak nie, nemajú odkiaľ vedieť....

simona20201309
9. júl 2022

@kapanek1 a prečo ta trápi ci to budú vedieť? Porušujú nočný kľud a keď sa s nimi nedá po dobrom, tak bohužiaľ. Naši susedia zas majú psa, ktorý steká ako nepricetny celú noc, no s týmto fesakom by mi asi policajti nepomohli. Stisit hudbu je to najmenej!

kapanek1
autor
9. júl 2022

@simona20201309 no lebo nepotrebujem aby nam robili napriek

michellemary
9. júl 2022

@kapanek1 polícia by riešila aj teraz, problém bude to, že sú v rodinnom dome. My bývame v bytovke, tiež sme mali problém s hlučnými susedmi. Mestskí povedali, že v bytovke môžu hlučnú hudbu nad únosnú mieru riešiť už pred tzv. nočným kľudom, s RD je to vraj horšie, tam sú pravidla iné.