Nosíte podprsenku?

18. jún 2021

Su tricka na uplne tenke ramienka, alebo take co maju velky vystrih aj na chrbte, alebo tielka...proste tricka kde podprsenku vidno a nevyzerá to dobre. Sama sa v podprsenke necitim dobre a doma ju ani nenosim. Ale hanbim sa ist von bez podpiry. Co si o tom myslite je to ok mat tričko a nemat podpiru? Nehanbili by ste sa? Alebo je to faux pas?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shinon258
18. jún 2021

@marcellka32 to mi je jasné. Len ja mám široký hrudník a malé prsia. Čiže ak si kúpim podprsenku, ktorá mi sedí v obvode, tak zas košíky sú veľké a o dstávajú a ak zas naopak, tak ma tlačí. A na nejakú custom made nemám peniaze

lylyjana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
18. jún 2021

Ja som nenosila moc podprdy nez som mala deti .. trebars na svadby atd ano. Ale mala som male pevne lentilky a mini bradavky a nosila take veci kde to Nebolo moc vidno ci mam ci nemam podprdu. No teraz mam vacsie aj ked este odolavaju gravitacii.no deti z bradaviek urobili cumle ktore vyzeraju bez podprdy trochu moc nadržane. 😀tak teraz vacsinou nosim. A co maju druhe zeny neriesim to je uz ich vec. Nejak nezvyknem skenovat zenske hrude. Ja na tom nevidim nic vulgarne. Chlapi mozu behat hore bez s ich nanič bradavkami., a zeny maju problem ze sa im nieco rysuje pod trickom. .🥺

marion09
18. jún 2021

Nenosim

oblecenie99
18. jún 2021

@nevenka Ja mam práveže tie lentilky pod kobercom (sú aspoň pevné😄) ale podprsenku nosím práve preto, aby mi tam push upky niečo na hruď vyčarovali 🙈

palisko
18. jún 2021

Pridavam sa k skupine - nenosim. Alebo vyskusam?😀
Asi by sa za mnou kazdy obzrel.

dajda_01
18. jún 2021

Ak to tak cítiš tak ju nenos🙂 keby som si to mohla dovoliť nenosím ani ja 😅... Snáď raz

lylyjana
19. jún 2021

@ptmt1011 ja som kupila v Tezenise

xima
19. jún 2021

@ptmt1011 ahoj,ak chces predavam taku jednu..kupovala som na astratex a ani raz som ju na sebe nemala. Len samozrejme neviem akú mas velkost😀 ale cez astratex.sk vies kupit ked tak

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xima
19. jún 2021

@ptmt1011 jaj😅

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
19. jún 2021

V horúčavách bez, doma, na záhrade, na chate. Ale ak idem medzi ľudí, pre vlastný dobrý pocit nosím. Tričká takého typu, ako píšeš, nenosím.

daddyasmr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexk12
19. jún 2021

Podľa toho aké máš prsia😀

majcinka212
20. jún 2021

@shinon258 ja mam ten isty problem, ale astratex mi perfektne poradil a nedam dopustit 😉

nttnnt
20. jún 2021

radsej bez ako so silikonovymi ramienkami :D teraz je taka moznost aj nalepky na bradavky aj take tie samodrziace ze mozes mat holy chrbat....

katpox
20. jún 2021

@sisa_s a dobre drzi? Som daco podobne v nakupnom centre kupila a je to lajbave...

rachelkk
20. jún 2021

Ja nenosím 😁😊💗

sisa_s
20. jún 2021

@katpox mne super, naboku to ma take priesvitne dlhsie pasky (na foto trosku vidno) a ja sa v tom citim pohodlne 🙂 nie je mi to volne, pri spoteni sa neodliepa

ktosapytal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz