• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Bay, presne tak, tiež si myslím, že na celej hystérii sa krásne nabalia farmaceutické firmy. Sú šikovné, našli spôsob ako preklenúť krízu :grinning: stačí spustiť strach z akejkoľvek choroby a aj keď ľudia teraz žgrlošia na všetkom možnom inom, kto už by šetril na zdraví? :grinning: Tam dajú prachy všetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Doprdelky, musím aj ja niečo také vymyslieť v našej firme, aby sa nám tie okná lepšie predávali :grinning: Vymyslím leták z nápisom: Naše okná tesnia tak skvele, že zabránia vstupu vírusu do vašeho bytu/domu :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni alebo jednym oknam zvysit cenu min o 100% a ze specialne vyvinute aby zabranili prieniku svinskych virusov do domu/bytu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Potom ich ani tolko predat nemusis a mas splneny plan :wink:
30. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: konecne som si nasla trochu casu :wink: ja som vcera na nemcoch videla nejaku reportaz ze v lekarnach idu teraz na dracku take tie ruska na tvar, tak mozno aj my budeme zachvilku chodit po uliciach zamaskovani :grinning: ja som inak este stale trochu chora ale uz v praci :angry: a cestne vyhlasujem ze svinsku chripku nemam :grinning:
a hokej vobec nesledujem tak sa ani nemozem do debaty zapojit, asi kvoli vam zacnem :wink:
30. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa... takze na vikend mojmu drahemu program nerobim, to bude sledovat cely cas hokej :grinning: alebo v este lepsom pripade si urobi program sam a pojde hokej sledovat niekde s chalanmi pri pive... :sweat_smile:

Leni, no vidis, celkom dobre vymyslene :grinning: a u nas by sme mohli vymysliet slogan, ze v krasnom cistom prostredi Nizkych Tatier nemaju ziadne virusy sancu, takze kriticke obdobie mozu ludia preckat tu :grinning: len aby sa sem potom nedovalili vsetci chori v domneni, ze sa tu vyliecia... :sweat_smile: to by sme asi nedopadli dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sky, v praci ta este nepozoruju, ci nie si bacilonosic? :grinning:
30. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka vcera na mna tak podozrievavo pozerali ale nemala som ziadne horucky a este dalsie priznaky nesedeli tak mi dovolili zostat :grinning:
30. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, skoda ze si tak daleko, sme si mohli spravit babsky vecer :grinning:

Jani, tento hokej co predvadzame tento rok nebavi ani mna :angry:
30. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nejaka si vyrehotana :grinning:
30. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aka vysmiata petka sa tu objavila :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som "chcela" ze utriem prach a povysavam, ale plan sa odklada :wink: :grinning:
30. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bay to co je za napady :grinning: ja by som tiez chcela pisat jednu zmluvu a stale mam pocit ze sa mi to dnes uz neoplati, ved uz o pol siestej idem domov :grinning:
30. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani tak dnes sa ti to neoplati a ani buduci tyzden, ved to je len 4 dnovi tyzden, to sa neoplati :wink: :grinning:
30. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to len nejako vysvetlim sefovi, ale ved on je bystry tak to hadam pochopi :grinning:
idete niekto na floru?
30. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, ja asik nie :pensive: isto by som tam niekoho stretla z prace :sweat_smile: :wink:
30. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved konecne volno sa blizi :grinning:
.... a treba fazulke aj oddychovat :dizzy_face:
30. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka? ty sa tesis lebo sa blizi volno a fazulke treba oddychovat? tvojej fazulke? neico nam tu naznacujes?
30. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Petiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si si pockala na stu stranu, cooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď tu vidím Peťku, tak aj ja odkladám všetku robotu :grinning: Bože jak sa všetky tešíme na ten víkend :grinning:
30. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak toto musime ist oslavit veeeeeeeeeeeeeeeeeelkym zmrzlinovym poharom :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som si nevsimla, ze 100 strana :slight_smile:
...ale aspon troska vzrusa som urobila :grinning:
30. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, kedy ste v BA? :wink: Treba dat dalsie stretkoooo :grinning:
A po polroku od nasho stretka som konecne objavila aj tu kaviaren s tym vlacikom co ste mysleli vy a ze som toho pol roka pozorne haldala :sweat_smile: :grinning:
30. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ty vzdy :wink:
Peti nenaznačuj, ale povedz priamo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ja už som napnutá ako luk :grinning:
autor
Ja mam jasno :grinning:
30. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ved ju poznas, z nej to vzdy ide ako z chlaptej deky :grinning: :sunglasses:
30. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, ja zatiaľ nemám plán ísť do Blavy, ale ak sa nájde dôvod, tak sa pôjde :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mna keby teraz niekto videl ako sa skerim na ten komp tak neuveri ze nefrcim na nejakom bielom prasku :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Mam ti nejaky vymysliet? Jahodova party?
takze ano? ale ked ma jasno bay tak by to malo byt asi jasne :grinning: tak potom huraaaaaa ale peti mohla by si nam to potvrdit :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok