• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Peti, papa a pekne oddychujte :wink:
30. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peti fazulka ta uz teraz diriguje a musis dufam ze vsetko bude ok a ked bude treba tak bay na poziadanie rozlieva optimizmus :grinning: boooze vy chodite uz 15.30 z prace? aj ja chceeeeeem
30. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, no ked uz o siedmej makas.... :pensive:
30. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No podsadol ma pri PC kolega, tak som nemohla písať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, no ja sa tak teším ako som sa hádam ani zo svojho otehu netešila :grinning: Tehu-netehu, večer si hrknem štamprdlíček vaječného na tvoje a fazulkino zdravíčko :wink: Ak ti to vychádza na december tak to nie si odomňa moc ďaleko :wink: Juj taká super správa pred predĺženým víkendom, to mi bude ešte veselšie :grinning:
Inak s tým spánkom ja tak isto :grinning: ale asi to k tomu patrí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sky, to len mi dve tak ťaháme ako mulice, ja tiež až do piatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: No už len dve hoďky, tak to snáď nejako vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj tak to ja o siedmej este spim :sunglasses: ja som popri koniku zacala teraz aj trochu pracovat a ten cas ide trosku rychlejsie :grinning: ale predlzeny vikend je aka parada
leni aby si nebola s tym vajcakom v tom sama tak ja si vecer hrknem trolinku bailys ci ako sa to pise
30. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach bailys lúbim aj ja :grinning: no ale už mi ho dávno nikto nekúpil (MM niekedy vie, keď mám nejaký sviatok) tak som na vaječňáku :grinning: Tak sa teším Sky, ako si večer spolu hrkneme :grinning:
30. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeej Baileys doma mi mame a akurat ho susime bo ako sme zistili tak som nan alergicka :pensive: ale ja sa zapriem a vypijem ho, ked sa MK nebude pozerat :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja musim tajne, ten moj sa snazi mimi ochranit aj pred co len kvapkou alkoholu, keby vedel ake je to tazke :grinning: bay mile od teba ze sa obetujes :slight_smile:
30. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a co s nim ked je to take dobre :grinning: :grinning: len jazyk po nom opucha :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Bay, tak neviem či neriskuješ :grinning: Inak si myslím že výnimočný štamprdlík nemôže vadiť ani mimi, no nie? Veď nechlasceme ako dúhy :grinning:
30. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, neboj, ja pockam az nebudem tehu, to uz je tu za chvilku :wink: :grinning:
No podla mna by mu viac uskodili abstinencne zachvaty :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prisla mi navsteva - mama s mysickou, tak zatial papaaaaaaaaaaa
30. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papaááááááá :grinning:
30. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj ty si uz fuc?
30. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja som ešte tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlaticka, no teda poviem Vam robite mi velku radost, clovek odtialkto na chvilu vystrci paty a vy ste skoro nakomplet tehulky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesime sa spolu s Ninuskou.
Peti mam z teba obrovsku radost, skoda ze tu nie si by som ta riadne oplula, :grinning: :grinning: tak aspon cez pc ........ tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face:
Wejinka zlatko si na rade, tak nekaz partiu :wink: :wink: :wink: velmi ti drzim palceky vsetkych 40 co mame s Ninkou dokopy.
A vy tehulky moje krasne bay, leni , skybaby, lolka dokonca ak si pamatate aj na rene82 straaaaaaasne vam drzim palceky nech to vsetko dobre dopadne, zasluzite si pocitit ten krasny pocit z vlastneho makkeho babatinka, aj ked bude neposlusne ako ta nasa Ninuska. :wink: :wink: :wink:
30. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne leni podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja este hodinu
nadka moc moc dakujeme a ninuske odkazujem nech poslucha :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo holky, takový vy jste kamarádky :grinning: :grinning: takže když harjí češi tak vy soupeřům držíte pěsti, no to svět neviděl.. :grinning: :grinning: na bratry zapomenout :grinning: :grinning: a já vždy držím pěsti vám a vy takhle.. :grinning: :grinning:

peti, super zpráva takhle na začátku května. je to jasné, ještě wejka apak jen já budu kazit statistiku. No jak jsem říkala do konce roku téma zanikne a já se půjdu pást :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale elis ved aj ty si minule pisala o tom ze ked stretnes neikoho koho este nepoznas tak budes kludne tehu :grinning:
30. apr 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Elis, mna sa nezbaviiiiiiis :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak Rene aktivne prispieva do Augustoviek :wink:

Nadi, neverim, ze Nadka je neposlusne dietko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda idem konecne domov :grinning: pekny vecer :wink:
30. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vas tu chvilu nechat same a nejdem sa docitat... :slight_smile: ale oplatilo sa, lebo taketo skvele spravy sa neobjavuju kazdy den.... :dizzy_face: Petka moooooooooooooc moooooooc gratulujem k // urcite tentokrat vsetko dobre dopadne.... :dizzy_face: ty si ale ina tajnostkarka, este ked si tu bola naposledy pred par dnami, tak si riadne zahmlievala a pritom si uz vedela taku novinu :wink: tak teraz drzim vsetkych 20 a dufam, ze sa uz ukazes castejsie a budes nas informovat :wink:
nooo... ja to vidim tak, ze my si este pockame... :unamused: u nas v tejto veci nic nejde jednoducho... ale uz som s tym zmierena, raz sa dockame a to je dolezite, aj ked to mozno este potrva nejaky ten cas... :slight_smile:

Eliska, pokial hraju Cesi, ja nedrzim palce ich superom, ale priznam sa, ze ani Cechom nie... :sweat_smile: skor si to pozriem len zo zaujimavosti... vacsinou ste nas zatial porazili, takze to by som sa citila potom protinarodne... :grinning:
30. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji, no moja ono asi všetky musíme chvíľu vydržať a moc sa neponáhľať, aj keď ako to tak pozorujem najradšej by sme všetky a hneď :grinning: Ale ako vidíš po čase to každej znovu výnde a dúfam, že to ti dáva optimizmus :wink: :dizzy_face: a ja verím že do leta nám takú skvelú správičku oznámiš aj ty :sweat_smile: :dizzy_face:

Eliška, ja viem že som hnusná, že nedržím palce našim bratom, ale za všetko si môžu sami, keby nás aspoń každý druhý zápas nechali vyhrať :grinning: ale takto? Veď to sa proste nedá :grinning: No a to že ty nám držíš palce chápem, lebo mi sme taký chudáčikovia slabí, že kto by už nám nedržal palce, aby sme tú smolu už raz prelomili :grinning: :grinning: A neboj sa, my s tejto témy isto neodídeme, veď to je naša rodná :wink:
30. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojteeeeeeeee, tak mi mame otetovane stenata... Nevedeli si vybrat co chcu ci medvedika, draka, ... Tak maju cisla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Elis, dnes vam budem drzat palceky nech to tej Kanade za nas vratite!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Weji, maj lasky cas, tak to nevzdavaj :wink: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babky :slight_smile: Tak ako oslavujete sviatok práce? :grinning: MM začal vysávať v nádeji, že ja poumývam podlahy :grinning: A zišli by sa aj okná aspoň tuto v kuchyni a obyvke, tak ak mi nebude moc zle tak sa pustím aj do toho. No a ešte ma čaká kopka žehlenia. Som typická slovač, deň voľna a hneď si nájdem robotu :grinning: :grinning:
Eliška, tak ako včera tých kanaďanov ani vaši nezvládli a to by som nečakala. Zdá sa že tohto roku to Kanaďanom teda pekne sype a ak pôjdu takto ďalej tak sú majstri. Oni dokážu využiť každú presilovku, no keď sú oni v oslabení, tak proti nim aj tak nemá nik šancu. Včera napríklad hrali 5 češi na 3 kanaďanov a nešupli tam ten gól. To je proste neuveriteľné. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malo to doslova podobný scenár ako keď hrali s našimi. No som zvedavá ako to dopadne.
Bay a prečo ich tetujete? :confused:
1. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky

ako sa mate? my mame dnes 7 mesiacikov a do rana nam vysli obidva horne zubky
1. máj 2009 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :wink:
Evitka, no pekny darcek k 7. mesiacu :wink: :dizzy_face:
Leni kopa na zehlenie je aj u nas a cez okna uz prenika minimum svetla (zaluzie je vytiahnute!!!), tak mozes aj k nam :grinning: :grinning: A ako sprvna Slovenka, oslavujes sviatok prace pracou :grinning: :grinning: :grinning:
No tetujeme ich lebo je to povinne. Tym ze su s rodokmenom, tak musia byt oznacene a v tomto state nepovoluju oznacenie mikrocipom :pensive: hoci to o dva roky bude povinne pre cestovanie so psom mimo statu :angry: :angry: :angry:
A ja som dnes uz vybehala seltie :wink: a upratali sme pivnicu :grinning: aby sme tam buduci tyzden napratali postel, postielku a komodu :sweat_smile: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka,nadherna spravicka. dakujem,spravila si mi radost na prveho maja :grinning: a drzim palceky moc a moc.
evitka,kde si zobrala take dlhe vlasiska?
my uz len tri dni a letime. strasne sa tesim a nechajte na tom Slovensku trosku slniecka pre nas,lebo tu je stale zima 12st,zamracene. vy uz ste asi vsetky pekne poopalovane. :angry:
1. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka v sobotu som bola na predlzenie :wink:
1. máj 2009 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ja som si az teraz vsimla Petkaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeem :dizzy_face:
1. máj 2009 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok