• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Barbi :pensive: je mi to hrozne luto :pensive: :pensive:
a Petulik ma pravdu :wink:
5. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ale ja som ti odpisala tu, sa nezlosti, lebo poviem Miskovi aby ta kopol :grinning:
5. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odpisujem znova ano chystam sa v auguste do roboty :wink:
5. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi, kde??? :sweat_smile:
Inak mysicka uz zas chodiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a cez vikend ideme na vystavy :dizzy_face: juchuuuuu :grinning:
5. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Az tak ta mala hneva? :sweat_smile: Len nech si do mamy kopne :wink:
5. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Bay, ale je doma aj babka aj dedko a sami sa ponukli, ved nepracujem daleko keby daco som doma do 10 minut, a vies platit dve hypoteky z jedneho platy a tak vysokeho "rodicovskeho priplatku" je tazke :angry: uvidiem ako to bude babka zvladat :wink:
5. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nehovorim o plienkach a UM a dalsich vydavkoch, ved uvidis sama ako to je :wink:
5. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi viem :pensive: len mne babky robia :unamused: A MK vcera zahlasil ze zo stavbou pockame 2 roky :cry: :cry: :cry: a som sa tesila ze sa vela s malym nenanosim :angry: :angry: no co uz :unamused:
5. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opustim vas idem si po malu, a idemem papat, zatial papa a drzte palce na ockovani :wink:
5. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Bay zvladnete to, hlavne aby ste boli zdravucki aj ty aj Misko a vsetko pojde lahsie. :wink:
5. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Este mi ostalo doma vela UM pre stenata :grinning: :grinning: moze Misko zdedit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: a plienky, no ked mozem behat s handrou za stenatami, tak budem behat aj za Miskom :grinning: :grinning: :grinning:
njn. Zatial mi je veselo, ale pride na psa mraz :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nadi, ja a zdrava? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem sa zabalit do repiku :wink:
5. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz baby, ja si tiez musim popri rodicovskemu privyrabat, nie je to veru jednoduche
5. máj 2009 o 16:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, hdá se že nemáte co dělta v práci když vypisujete jak o život, a já když přijdu tak zalezete do boudy.

Co se týká doktorů. mně dorazil jeden na pohotovosti, když jsem tam s půlroční Marťou s horečkami 39 tak mi vynadal že jsem ji neudělala zábal. Od té doby jsem tam vždy volala a když sloužil on, tak jsem raději nešla.

já si na gyn.doktorky stěžovat nemůžu, ale Mar´ta k chlapovi nechtěla ani za nic, tak jsme byli u doktorky, mladá žena něco kolem 30, aspoň má pro holky pochopení.
5. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Elis, ja by som aj v praci mala co robit, len tam nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak repik ulavil od bolesti :dizzy_face: tak uvidime co to este spravi s tym praskanim a zacervenanim :wink:
5. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tusim ja jedina tu poriadne pracujem :slight_smile:
bay chodim do carfouru do polusu lebo hned vedla byvame a mam to po ceste ale tie nervy v tom obchode, ved to asi poznas :slight_smile: a ja sa mazem olejom eucerin ale len vecer lebo inak by som mala vsetko mastne, moc sa totiz nevpija ale podla mna je dobry
a baby sa mi zda ze uz bublinkujeme :dizzy_face:
inak bay a petka ja mam lekara ktory rodi na antolskej :wink: a minule ma normalne prekvapil aky bol mily a starostlivy
barborka pridi k nam hocikedy pokecat, inak my sme sa s muzom cez vikend zhodli ze baba by mohla byt barborka :wink:
5. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby veľmi pekne Vám ďakujem :slight_smile:
5. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani cauko :dizzy_face: :dizzy_face: No tak tento Cerf mam rada len medzi 8 a 9 rano, to tam nikoho niet a este maju moje oblubene zemlicky a jahody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak som ta tam uz mozno aj stretla a nevedela som o tom :sweat_smile: Ved sedim hned vedla cely den :angry:
No ja som doteraz mazala tiez iba vecer :sweat_smile: a ja mam ten krem od enya. Tiez dost mastny a pomalsie sa vpija, ale zas dlho vydrzi v kozi. Ale ked mne uz praska aj ked je namazana a vlacna :sweat_smile: neviem ci vyraz praska je na to najvhodnejsi, ale pride mi to ako najblizsie k tomu co to robi :wink:
5. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer okolo siestej siedmej je to uplne peklo, hlavne ked som hladna a vsetko dlho trva :grinning:
mne podobne ako lenke nepraskala ani v tom 24tt a boli babulky dve a kvoli tej mojej nadmernej vode som mala veru riadne brusisko :grinning: inak uz mam +2kg tak som na dnes zahlasila drobcovi dietu ale moc sa nam nedari :grinning:
bay zelam este vesele praskanie :slight_smile: len nepraskni uplne to by bola skoda :grinning:
barboreta na tvojho maximka urcite nikdy nezabudnes ale casom to bude trosku znesitelnejsie a zostanu ti hlavne tie pekne spomienky, aspon u mna je to tak :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chichichiii. No ked prasknut tak pred vymalovanim :sweat_smile: potom by to uz bolo horsie :grinning: :grinning: :grinning:
Jani ty tlstoch! :grinning: :grinning: :grinning: ved to je ok ze 2kg :wink: ziadne diety a poriadne papaj! Ja dnes na veceru planujem grecky salat a zapekane rozky :dizzy_face: len asi umrem kym dorazi MK :pensive: tak asi idem chystat a jemu mozno nieco ostane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera robila francuzske zemiaky lebo uz tyzden som na ne mala hroznu chut a dokoncila som ich asi o pol desiatej vecer a hned som sa natlacila a tak mi bolo zle ale taka som bola spokojna :grinning:
5. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani to som minule ukecala kamosku nech navari ked som bola na navsteve :grinning: :grinning: :grinning:
Len ten moj chlop zacal davat na mna pozor a uz mi nechce dovolit druhu a tretiu porciu :cry: tak si musim dat uz prvu kopcovitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha bay to mas akeho sadistickeho muza :grinning: my ideme dnes na navstevu k znamym, ktori boli v taliansku a doniesli dobrotky takze aj dnes mi bude zle ale nic ma nezastavi :wink: dnes som uz zjedla ten moj oblubeny syr zlato len tak bez chlebika ako zakusok bolo toho tak 15dkg - akurat :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani :wink: :wink: no sadista to je, hlavne po tom co som naposledy nanho zas jacala ze preco ma nechal prezrat a v noci som ho budila ako som funela ze mi je zle :grinning: :grinning: :grinning:
Salatik je uz hotovy :wink:
Tak ten repik pomohol, aspon sa to zatial tak tvari. Brucho som namocila do repikoveho caju a nechala len tak uschnut, na to som to hned namazala. Palenie a stipanie prestalo, cervene popraskane flaky zbledli (este uplne nezmizli, ale aj toto je obrovsky uspech) a ked som si teraz cupla (k mlacke) tak mi nic neruplo a stipalo to len trosicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale aj tak to v pondelok skonzultujem s Dr. :wink: Peti si poklaaaad :dizzy_face:
5. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, ja sa hlásim až teraz, to viete kým sa dovalím z roboty a potom kým dačo vykutrem v chladničke a už pol hodiny hľadám na internete nejaké dobré vtipné virtuálne pohľadnice pre kámošku k narodkám a neviem nič poriadne nájsť, tak už mi praskli nervy a vykašlala som sa na to.
Bay, to som rada že je to lepšie,. ono staré babské recepty sú častokrát lepšie ako najmodernejšie a najdrahšie krémy :wink: :slight_smile: možno ešte zpárkrát takýto obklad a bude bruško v poriadku :wink:
Sky, prosím ťa že 2 kilá a diéta :grinning: hádam si si len nemyslela že celé tehu budeš na pôvodnej váhe :grinning: to je zákonité že to musí ísť pomaly hore, veď drobček rastie :sweat_smile:
5. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, uz ste napapany? :grinning: ja uz papkam prvy dezertik kym je MK s holkami vonku a ked pride, dame druhy dezert :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já když čtu co všechno sníte a kolik toho sníte, tak jsem najezená ba přímo přežraná :grinning: :grinning:

Bay, už máte vymalováno?
5. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
kto by s vami stihal drzat krok, ked tolko pisete...? :sweat_smile: a kym vas vzdy docitam, tak aj zabudnem, co som vam chcela povedat :grinning:

Sky, naozaj uz bublinkujete? :dizzy_face: to je super... :slight_smile: a kedy sa chystate na 3D?
Barboretka, my sme tiez prisli o nase dievcatko v septembri a momentalne sa zasa snazime, ale uvidime, kedy sa zadari... ale dolezite je tomu verit... :wink: tak drzim palce... :wink:

u nas kontrola pokracuje... :rolling_eyes: ale zatial je vsetko ok, tak dufam, ze po obede uz bude klud... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok