Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
6. máj 2009

Jeeej Janka ma uz perlivu plodovu vodu 😀 😀 😀 to som ja nemala alebo ano a nezistila 😀 Mne docvakli az riadne kopance 😀 😀
Tak u nas dnes rano bolo ticho az kym sme nevstali - divneeeeeeeeeeeeeeee. Ale pricina bola odhalena hned 😔 Vsetci sa bali prichodu panicky bo truhlik Bay ma hnacku a v noci sa nepytala von 😠 😠 😠 tak sa vsetci (vratane steniat) tvarili ze oni nic alebo boli priotraveny 😀 😀 😀 Tak som spakovala vsetkych von a vyrazili sme (na moju velku radost MK upratoval 😀 ). A ja truhlik som az dole zistila ze prsi 😅 No parada! Este ze som mala aspon mikinu s kapucou 😀 Stenata samozrejme cele mokre a spinave a tym padom aj moja mikina (ved ich do schodov treba nosit). No a ked su mokre tak su este salenejsie takze tu lietaju ako sarkani.... uz aby zaspali 😀 😀
Elis MK sa chysta na kupelku a zachod cez vikend. Cez tyzden je nepouzitelny 😉
Weji a co tam tolko toho kontroluju? 😨

halienka
6. máj 2009

Ahojte babky 🙂
Bay, ty to máš teda pestré 😀 vy sa teda isto riadne naupratujete pri tolkých šarkanoch 😝 😀 Ešteže ten náš kocúr je taký poslušný, nerobí žiaden bordel, iba chlpy púšťa. Ja som teda mala včera tiež ťažké zaspávanie. MM mal včera narodeniny, tak sme otvorili fľašu vína aj so švagrnou a jej frajerom a mňa nahovorili na štamprdlík vaječňáku. Tak ale čo sa pot tom jedinom štamprdlíku so mnou robilo! No akokeby som vypila celú fľašu, tak som sa cítila. Ťažko na žalúdok, srdce mi šlo z hrudi vyskočiť, hlava sa mi motala, no ako totál ožran 😀 Do polnoci to trvalo kým mi to prešlo. asi už ten alkohol nejako moje telo nedokáže spraxcovať ani v minimálnom množstve 😝 Takže už druhýkrát sa nedám nahovoriť ani za nič 😝 😀
Weji, nech už ide tá kontrola do zadku, čože tam tak dlho kontrolujú 😖 Iba čo človeka znervózňujú, no nie?

halienka
6. máj 2009

Babky aha, pozrite si toto

https://www.youtube.com/watch?v=9lp0IWv8QZY

všetcia sme v niečom dokonalí 😵 ja som sa teda sfleku rozrevala 😝 😀

bay
autor
6. máj 2009

Leni, ty alkoholik! 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
6. máj 2009

Bay, tak takto "ožratá" som už dobre dávno nebola 😀 😀 😀 a pritom z jedného frťánka likéru 😀 bože ten MM sa ale dobre oženil 😀 ožere ma a pritom ešte aj ušetrí 😀 do inej by musel naliať celú fľašu, mne stačí frťan 😀

bay
autor
6. máj 2009

Asi zacnem v sprche trenovat a v 47 vyhram nejaku sutaz 😀 😉

bay
autor
6. máj 2009

Leni ty setrilek 😀 mne sa tak minule podarilo opit mamu pol salkou vareneho vinka 😅

bay
autor
6. máj 2009

Ideme do 3D kina. Papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halienka
6. máj 2009

bay, tak sa tam drž a ihneď podaj správu keď sa vrátiš 😉 🙂

sisipetka
6. máj 2009

ahojte kocky,
tak ja som od vcera vecera uplne odpalena. Je mi zle ked nejem, je mi zle ked sa najem a teraz lezim v posteli uplne grogy. Esteze mi dnes doktor na kontrole kolena povedal, ze zatial to nevidi na druhu operaciu (plastiku vazu), ale ze ked budem troska viac sportovat, tak si mam davat ortezu - ktoru mi hned predpisal. Ak za sport povazujeme aj tehu priberanie, tak aby som zacala s tym nosenim 😀
...priznam sa, stratila som sa v tom, co ste sihli vsetko popisat, tak ma ospravedlnte - MM si vsimol, ze aj minule tehu som trosicka zacala hlupnut - teda mi pomalsie dochadza 😅 - takze to bude asi tym 😀

danka24
6. máj 2009

petkaa ahoojkyyy jee krasne ti to tam svietiiiii 😵 😵 😵

vavenka
6. máj 2009

Sisipetka co to vidimmm, ty mas tt !!!! tak to je uzasne, gratulujem a drzim prsty 😵 😵 😵 😵

sisipetka
6. máj 2009

Dani, Vavenka dakujem 😉
Danke tiez uz krasne svieti a Vavenke bude coskoro - drzkam palceky, nech je to tak nahodou ako u nas doma 😵

vavenka
6. máj 2009

Sisi takze nahodou? No to ma podrz....A co znamena ta znacka v tvojom grafe v den ovulky? Si brala nejake lieky? A kde mas album 😠 😅

sisipetka
6. máj 2009

Vavi ja som bola tyzden po operacii kolena, ked ma hrozne boleli vajecniky. boleli tak, ako som to poznala spred prveho tehu. A kedze sme s MM uz vyse tyzdna nekeksikovali, tak sme to skusili s tou mojou chromou nohou a vyslo to 😉
Grafik je nie uplne ok, to som len skusala presne vyznacit ovulku, kedy si myslim, ze bola a potom semtam som si po danom dni odmerala teplotku a vyslo z toho toto. Prava teplotka je len na zaciatku cyklu a potom az od 3DPO, kedy som priebezne sledovala, ci z toho nieco bude. Necakala som, ze to vyjde, lebo uz som nemerala od januara. toto bola dlha chvila, kedze som s operovanou nohou nemohla nikam chodit a virilo mi to vsetko v hlave. Preto to pokladam za nahodu a skor poznanie svojho tela, kedze som si skor vsimala vytoky a bolesti ako teplotku.

vavenka
6. máj 2009

Sisi tak to je krasa....Hodila som tvoj grafik v grafoch BT, dufam ze nevadi 😅 😅
Velmi sa s tebou tesim 🙂

sisipetka
6. máj 2009

nevadi 🙂
a novy albumik si hodim, az ked budem mat prve foto z usg 😵

halienka
6. máj 2009

Peti, Dani, Vavenka - sice ťa nepoznám ale zdravím vás všetky 😵 😵
Peti, ja som to tiež už tak robila, priznávam, že som už bola lemra a nechcelo sa mi merať BT, tak som to odhadovala, lebo aj tak som mala odsledované, že keď teplotka ukazovala ovulku, tak vtedy tam bol aj ten špecifický výtok a pobolievanie + väčšia chuť na sexík 😉 Takže potom som sa spoliehala len na tieto príznaky a vyšlo to 😀 😀 My už sme tu také expertky na vlastné telo všetky 😀 😀 inak ten sexík s chromou nohou, to musel byť zážitok 😀 😀

bay
autor
6. máj 2009

Ahojky, tak sme spat 😵 On je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak krasny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Uz sa tesim na august ako ho rozmackam od lasky v naruci 😀 😀

halienka
6. máj 2009

Bay, no to je super, takže si videla všetko aj pipíka? 😀 😀 A hodíš do albumu, aj mi si chceme povzdychať 😀 😀

bay
autor
6. máj 2009

Leni, dam, len najprv musim skopirovat babke, bo by ma zabila, keby dnes CD nedostala 😀 😀 a to by sa z nej stala rovno masova vrahyna 😅
Aj pipika, aj detail srdiecka ako pekne pracuju chlopne, aj mi doktorka vynadala, ze maly ma plny zlcnik a ze je desne hladny, no kukam na nu ze aj ja 😀 ale ze tatino nas hned potom berie 😉

halienka
6. máj 2009

To vážne takto tam videla? Že plný žlčník, tak to je sranda, vidíš to by som nebola verila, že to takto je. ja som myslela, že malé nie je hladné nikdy lebo si furt berie nejaké zásoby aj priebežne. No tak na to si musím dávať pozor aby som aj ja to moje netýrala hladom 😀 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

Leni a ty nemas foto z ultrazvuku? a brusko?

bay
autor
6. máj 2009

Leni, to mozno preto mas tolko kyseliny, ze ti drobec posiela aj svoju bo mu nedoprajes dostatok stravy 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

jeeej bay aky je krasny a tusim sa na teba podoba 😅

halienka
6. máj 2009

bay, nedoprajem, veď "žeriem" 8x denne 😀 šak ja neviem čo za obra to idem mať 😀 😀 Evitka, ja mám len s klasického sona zatiaľ foto, ale tam je vidno akurát ešte len takú machuľku. A na 3D pôjdem tiež asi až okolo takého 20tt - už a na to teším 😉
No abruško ja mám nafúknuté od začiatku trošku, ale nejaké veľké ešte nie je 🙂 ale už sa neviem dočkať kedy začne tak prudšie rásť 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

Leni aj machulka potesi 😉

halienka
6. máj 2009

joj Evitka a ako 😵 😀 😀 neboj sa ako som ju bozkávala od radosti 😀 😀

bay
autor
6. máj 2009

No vsak vravim, len 8x denne 😀 😀 😀 😀
Evitka, dakujem 😵 😉

halienka
6. máj 2009

bay, no hotový zlatúšik, ako si tam pekne driemka 😀 😵 😵