Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
9. máj 2009

krasne dobre rano 🙂 my sme dnes hore uz od siedmej, muz isiel pre kamosa na letisko a potom ma golfovy turnaj tak mne zasa zostalo varenie upratovanie a nakupovanie 😀 ale mam dnes na vecer slubene kino, sme uz strasne dlho neboli, sa normalne tesim, sice mi hrozi star trek ale aj to zvladnem 🙂

weja
9. máj 2009

ahojte 🙂
Barbi, tak ako to vcera dopadlo? 🙂
Leni, no moja svokra ide tento rok do dochodku, tak sa veeelmi spolieham na to, ze kebyze je uz velmi zle a ja to varenie nezvladnem, ze nam cosi uvari 😅 dufam teda, ze nie som velmi naivna... 😅 😀

ja som prave vyvesila pradlo a popresadzala dalsie kvety na balkon a poobede budem asi este zehlit, ale inak mam volny den 😵

halienka
9. máj 2009

Ahojte babky 🙂 Tak ja od včera hnačkujem, neviem čo som zasa také pojedla 😖 ale snáď to už začne prechádzať. Som celé doobedie odrovnaná. Ešteže mám práčku, cítim sa aspoň trochu užitočná, keď do nej nahádžem prádlo a pustím ju 😀 😀
Bay, tehotenské šatočky si si kúpila? A čo chrbát, už je lepšie?
Barboretka, tak čo ako reagoval muž? 😅
Sky, ani ja som nebola v kine už ani nepamätám, tu už skoro nik nechodí do kina a keď sa nenazbiera aspoň 10 ľudí tak ani nepremietajú. Už sa nám stalo párkrát, že sme šli a nakoniec nepremietali. Všetcia frčia na DVD-čkach. Je to škoda, lebo v kine je to úplne iný zážitok. Tak si to dnes poriadne uži 😉
Eliška kde si sa stratila? 😕

barboreta
9. máj 2009

Ahojte.Mužík ma zobudil a vybozkával 🙂 bol rád 😵 Ja od rána upratujem teraz varím a ideme do mesta niečo nakúpiť 🙂

mery.maja
9. máj 2009

Ahojte mamicky,snazilky a tehulky 🙂

mam chvilku volno tak som sem nakukla.
Barboreta my sa este "nepozname"ale gratulujem citala som si ze vam zomrelo babenko o to viac ma potesilo ked si napisala ze si tehu 😵 len sa pekne vsetky drzte aby ste dobacovali do uspesneho konca....je to fakt skvely pocit a ani ten porod nieje tak strasny ako niektorí hovoria.pekny den prajem uz musim letieeeeet 😀

barboreta
9. máj 2009

Ahojte.My sme dnes behali po meste.Boli sme na kávu zákusok.Kúpila som si niake šaty na leto 😵 A boli sme na cintoríne zapáliť Maxíkovi sviečky a dať kvietok.Dnes je to 8 mesiacov 😔 zdá sa mi to akoby to bolo včera ☹

barboreta
9. máj 2009

mery.maja Ďakujem pekne 🙂

bay
autor
9. máj 2009

Ahojte, Leni nie tehu saty ale take normalne. V zasade pod prsiami nejaka snurocka a potom volne, takze vynosim v tehu aj netehu 😉 😀 😀 Tak som so sebou nadmieru spokojna 😀
Chrbat nadalej desne boli a to mazem pantenolom a vecer skysnutym jogurtom 😠 no ale mam to teda riadne cervenucke 😅 njn. Ale to ja mam kazdy rok po prvom stretnuti slnka a mojej pokozky 😀 😀 😀 Niektori ludia su nepoucitelni 😉
Leni, to co tam mate za kino? My ked sme boli minuly rok po prvom MA, MK chcel aby som prisla na ine myslienky tak sme boli v kine 6ti, z toho nahodou aj kolega MK s priatelkou 😀 😀 😀
Tak dnes sme prisli o steniatko 😔 😢 trej sa stahuje k novym majitelom 😵 😵 a bude robit Agility a budem ho casto vidat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

m311293
9. máj 2009

ahoj holky,

leni,
1) mám pocit že poslední dobou si pořád jenom stěžuji, a moc se sama sobě nelíbím, a nechci vám tady kazit vaši dobrou náladu a optimismus.
2) věčně jsem visela na MK a měla málo času na děti, tak to chci změnit.

Jinak jsem včera byla na nákupech v Ikea, a dnes jsme si s dětmi dopoledne spolu uklízeli a hráli si a odpoledne si vyjeli na výlet.

bay
autor
9. máj 2009

Elis, pekny program 😉 a mne sa pacis 😉 😵

bay
autor
10. máj 2009

Dobre ranko, tak ja som hore od piatej, bo Amber zacala zavyjat, no mala hladicek, hcudatko male, vcera toho moc nezjedla 😅 a akosi som celu noc zle spala. Mala som zle sny. Az tak ze som sa bala ist s malou v noci sama von 😅 😔 a to som vecerala o siedmej a odvtedy som uz nic take nepojedla 😒 😒 😖

halienka
10. máj 2009

Ahojte babky 🙂 ako vidím, dneska na to každý tu kašle 😀 Mne už je dnes lepšie, tak som čo to navarila, čo to upratala, dokonca aj požehlila 😎 No a keďže je dnes ten deň matiek, tak sme s MM pozvali obe naše mamainy na večeru do reštiky a kúpili sme im pekný črepníkový kvietok. Som sa zase fajne nahutala a teraz idem ešte doplniť nejaký dezert - jahôdky so zmrzlinkou 😀
Eliška, jasné, to chápem, človek sa niekedy do toho netu tak zamotá a ani si nevšimne ako čas letí a ako ignoruje všetko ostatné 😀 Aj tak ťa obdivujem že máš takú pevnú vôlu, že si to tak dokážeš povedať, že kašlem na net 😎 No a po druhé, mne sa nezdá, že by si sa nejako sťažovala 😕 Veď to raz za čas každá má nejaké tie negatívne zážitky a všetky ich sem vychrlíme 😀 ja napríklad pravidelne o mojich hnačkách a o tom ako mi je zle atď. 😝 Takže si z toho teda veru nič nerob a kôli tomu sa teda isto neobmedzuj v písaní 😉 🙂
Zajtra zase do roboty 😝

bay
autor
11. máj 2009

Dobre ranko 😵 My ideme dnes na poradnu 😵 😀 😀 Chudak Dr. dns mam tooooooooooolko otazok, standardne skor zadnu a dnes bude asi hodinka otazok a odpovedi 😀 Ved nech si nemysli 😉 Treti trimester sa zavratne blizi a s nim aj porod... Sa ma niekto minule pytal, ze ci uz mam aj nastudovane co bude potom a ja kukam jak puk, ze tak po porod, to predsa musi stacit 😀

bay
autor
11. máj 2009

To vsetky tak pilne pracujete? Tak my mame za sebou poradnu 😉 Dostali sme prikaz kupit si magnezium na trpnutie noh. Na to brucho mi poradit nevedel, ze snad dermatolog, by poradil, ale just tieto dva dni uz nie je ani cervene ani nic 😎 tak asi ten repik zabral 😵
Na to mlezivo, ze to je normalne, ale tie bolesti pri tom nie 😔 ze pokial sa mi to vrati (pocas PN to bolo ok) tak mam prist a prip mi da nieco proti bolesti alebo PN 😉 uvidime.
No poslal nas na chirurgiu, bo mame podozrenie na pruh 😔 tak sa tesiiiiim.

halienka
11. máj 2009

Ahojte bambulky 🙂
Bay, to ako podozrenie na pruh? Ako to zistil? 😕 Dúfam, že sa to nepotvrdí a že bude všetko v poriadku.
Ja som dnes trochu mimo, som akosi dobre zas nespala v noci 😝 a riaditeľ tu straší s kadejakými požiadavkami 😝 ešte aby v robote človek aj pracoval, no vrchol 😀 😀 😀

bay
autor
11. máj 2009

Leni, no stale mam bolesti vpravo dole na bruchu a cim dalej silnejsie 😔 tak povedal ze treba potvrdit/vylucit pruh a ze to moze len chirurg 😅
Inak dnes je Misko hyperaktiv, sa stale len skerim, bo nejak sa stale vrti 😀 😀 😀

bay
autor
11. máj 2009

No to si ten tvoj sef nejak moc dovoluje!!!!! 😠 😠

halienka
11. máj 2009

no Bay, aj mňa bolieva vpravo dole a hrču tam mám už pekných pár rokov, ale nikdy mi nikto nepovedal, že by to mohol byť pruh, a to mi každú chvílu gastroenterológ prehmatáva brucho, tak to musí cítiť. Tak teraz si naplašila aj mňa 😀 😀 😀
No asi si sa dobre napapala, keď sa Miško tak vrtí 😉

bay
autor
11. máj 2009

Prave ani nie 😅 😀 😀 Obedik nas este len caka. Ale dobre sme sa vyspali, ziadne nocne mory 😉 😀 tak mozno si len uziva kooopu energie 😉
Leni, davaj si na seba pozor!!!! 😠
Som si dnes na poradni pripadala ako hypochonder, ked som povedala ze kde ma vsetko co boli, ale radsej takto a viem co z toho je ok a netreba riesit a co je zle a na co si davat pozor 😉
O dva mesiace mam nastup na MD 😵 😀 😀

lola19
11. máj 2009

ahojte bambule, zase po case prispievam. Nas maly havko sa uz konecne udomacnieva, tak snad uz budem mat viac casu.Pani bay to to uteka coooo...ja som mala poradnu vo stvrtok, stale beriem len kys. listovu a zelezo a mam nejaky desny vytok, tak mi dal cipky, no tusim aj zaberaju. Stale nevieme co cakame, lebo pan doktor to vraj nevidi a bla bla bla, ale mne to vrta hlavou, chcela by som si uz nieco nachystat, lebo este som nic nevybalila z tych vriec po malej, no asi teda budeme cakat na prekvapko....
Uz zacinam mat aj take depky, za ci ma dost kyslika....no stava sa zo mna cvok,mangel je niekedy az zufaly ☹
A mavam desnu chut na kavu, tak si robim tu 3v1 do pol salky a dolievam mliekom, tolko kavy nam snad neublizi 😕

sisipetka
11. máj 2009

ahojky kocky,
je Lolka, tak ty tam uz mas riadne cislo 🙂 Hlavne, aby mimi bolo zdrave a vsetko bude ok, nestresuj.
My mame prvu navstevu u Dr. a zatial sme strasne malicky, aj ked podla ms 8 tt ale podla utz iba 6 tt - ale to som mohla cakat, ved moj behajuci cyklus i posunuta ovulka, tomu nasvedcovali. Este si musim pockat na srdiecko buduci stvrtok, tak dufam, ze bude vsetko ok a budem sa tu s vami i nadalej tesit a delit o starosti 😵
A inac je mi zle ako svini 😠 😠 cely den musim do seba nieco tlacit a najlepsia je strasne silne kysla voda - takze vymackavam cintrony do lucky a tlacim 😅
Leni prepac, za oneskorenie k tomu receptu - iba som uvarila zemiaky a karfioly, nakrajalo ho na drobno do zapekacej misy, naliala do toho vajicko a potom poprekladala syrom gouda. Okorenila podla momentalnych chuti a dala zapiect. Jaj a ako bonus som tam strcila kukuricu - bolo to farebnejsie 😀
Bay prosim Ta, ved uz si konecne zacni davat pozor, kym pride Misko na svet, tak mama bude v invalidnom dochodku 😖

sisipetka
11. máj 2009

A este aby som nezabudla:
Barbi gratulujem 😵 a neboj budeme tu vsetky spolocne az do konca bojovat - ja aj za troch!!!

evitkamalicka
11. máj 2009

ahoj kocky

ako krasne vam tie tyzdne pribudaju

barb gratulujem

my sme dnes mali poradnu a dr. nam pozerala aj zubky a vraj nam idu aj dalsie dva horne naraz dvojky, takze co nevidiet budeme mat uz 6 zubkov

bay
autor
11. máj 2009

Peti, ja som tiez prvy trimester prezivala na citronade a ani krystalik cukru do toho 😉
Loli ahoj, neboooj, vsetko bude ok 😉 😀
Ale ja si davam pozor!!!! co som zas viviedla? 😅

barboreta
11. máj 2009

Ahojte tak mám to potvrdené 😵sono ukázalo len gestačný vak..... tá machuľka mala 5mm a bábo by malo merat 1,25mm....som v 5tt+3dni.... 😵 🙂

evitkamalicka
11. máj 2009

barb super 😵

sisipetka
11. máj 2009

barbi, tak zatial my sme vacsi 😀 - mame 3,6 mm 😵
Ale jasne, ze sa budeme tesit spolocne s prvych uspesnych milimetrov, centrimetrov a potom uz aj prvych zubov, ze Evitka 😉

evitkamalicka
11. máj 2009

petka presne tak 😉

bay
autor
11. máj 2009

Peti, no vy ste ale velikyyyy 😉
Gratulujem obom k peknym sono vysledkom 😉

skybaby
11. máj 2009

petka a barboretka moc moc vam gratulujem 😵 len tak pekne dalej 😉
inak bay ten obchod v tom palace na zlatych zrusili a tym ma v sobotu poriadne sklamali ale co uz
v nedelu sme boli v nitre tak som si to chcela vynahradit tam, ale skoncili sme nakoniec v mestkom parku, ktory je uplne nadherny, bol plny deti a bolo tam kopec preliezok hojdaciek a vsetkeho mozneho a bolo to ciste ... normalne som oci otvarala a ocumovala som kociky, som sa na kazdom snazila vycitat znacku a potom hodnotila ci by bol dost dobry pre nasho drobca 😀