Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
12. máj 2009

Nadi, za chvilu budes dojedat prikrmy po Ninke - to bude spestrenie stravy 😀
Leni, no u nas vsetko dost trva, aj ked ma na tom chlap osobny zaujem... 🙄 co uz s nimi... inak kedysi som citala aj temu Zahadny chlap, som sa veru pobavila 😅 aspon viem, ze to moje cudo doma nie je ojedinely zjav 😀 a rozhodne teda nie najhorsi... 🙂

m311293
12. máj 2009

tak já mám knihovnu 2,5 m širokou a 2 m vysokou a mám ji plnou knih, někdy ve dvou řadách a na internetový obchod chdím jen vybírat, ale já miluji ty řady knih v ragálech, listování v knížkách, jezdím rukou po hřbetech knih, to je moje. 😀 😀

Co dobrého bych vám upekla, těžko vybrat. medovník? nebe v hubě? nebeská máňa? mandarinkové řezy? mraky? péřovou buchtu? ořechovou roládu? dunajské vlny? 😀 😀 😀 😀 dobrou chuť 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

Tak take osie hniezda sme uz mali, mojej mame sa raz podarili, odvtedy sme to nepiekli 😅
Kniznicu mame a krasnu a velku, akurat ze knizky sa prestahovali do pivnice a policky zaberaju pohare a ja stale placem, ze si nemozem prestahovat knihy od mamy, ze ich niet kam dat 😀 😀 😀 tak snad aspon v dome sa dozijem veeeeeeeeela polic.
Ahoj Nadi, taku stravu poznam, na PN som uz bola zufala 😝

bay
autor
12. máj 2009

Elis ty provokaterka!!!!! medovnik mne prosim ee, tan nemozem 😔
Ja som si dnes dala strudlu a bala som sa makovej, ze by maly zas spal a nekopal, tak som si dala orechovo jablkovu a teraz cakam co to spravi bo ani orechy ani jablka maly nelubi 😀 😀 Len mozno mi to uz na konci II. trimestru prejde 😅

halienka
12. máj 2009

No bay, ja bývam už v dome, ale s tými policami to teda preháňať nemienim - a dôvod? - kto by na tolkých utieral prach??? 😀 Ja??? No to teda nie 😀 takže ja jedine zavreté skrinky a šufle, minimum políc 😀 tu sa zas prejavila moja lenivosť 😀
Eliška, nedrááááždi!! 😀 😀 😀 Počkaj, idem kuknúť kedy ide vlak do Znojma 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

No ved urcite policky za sklom 😀 😀 a v pracovni MK, jeho bordel, jeho upratovanie 😀 😀 😀

weja
12. máj 2009

Elis, ja si poprosim z kazdeho trochu 😀 som nenarocna, co? 😅 so mnou je tazko ist aj do cukrarne, lebo cim vacsi vyber kolacov, tym viac mi srdce pisti, ze nemozem ochutnat vsetky 😀 a MM je alergicky na orechy, aj kokos, takze vsetky najlepsie kolace nemozem robit... ☹ take vyjedam iba na navstevach 😀

bay
autor
12. máj 2009

Weji, kym nie je na coko, tak je dobre 😀 😀

weja
12. máj 2009

na druhej strane by zostali vsetky coko len pre mna 😵 😀 ale ja mu doprajem chudacikovi, dost ze je ukrateny o tie orechove 😀

m311293
12. máj 2009

ale mám i pár takových co jsem vyzkoušela, ale pokusné králiky z vás neudělám 😀 😀

já z cukrárny mám nejraději punčový řez a větrník- Tady máme takovou cukrárnu, kde si pečou svoje zákusky a ty v žádné jiné nekoupíte. Tak tam chodím nejraději

sisipetka
12. máj 2009

tak som sa prisla odventilovat...
milujem stazujucich sa zakaznikov, ktorym sa ospravedlnis za chyby celeho sveta a este aj za to, ze zijes - a on ti napise, ze je ubohe z nasej strany sa vyhovarat 😠 😠 Do kelu, ale nebudem sa rozculovat na idiotoch!!!
Mnamky, ja si dam akykolvek kolacik. Dnes sefino doniesol zakusky, lebo mal narodky - mnamky, ale sme sa napraskali 😵

bay
autor
12. máj 2009

Tak ja som na kolace dost prieberciva 😅 Nepapam kokosove, orechove moc tiez nie a urcite nie slahackove a s vela slahackovym kremom a veci na styl sacher torta 😀 so mnou je tazko 😀 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

Peti, nestoji za to sa rozculovat, ved uz o chvilku nastupujes na MD 😉 😀

bay
autor
12. máj 2009

Idem domov, papa

nada.hope
12. máj 2009

No odmlcala som sa mala ma uspala 😀
Lenka v noci spavame dobre niekedy spime az do rana a niekedy sa zobudime o 3, takze je to ok 😵

bay
autor
12. máj 2009

Si mozme dat stretko o 3 na konikovi, mne vtedy mala tiez place ze je hladna 😀 😀 😀 😀

nada.hope
12. máj 2009

Bay budeme tento rok oslavovat narodky spolu? 😀 Prides?

weja
12. máj 2009

tak uz idem domof aj ja 😵

nada.hope
12. máj 2009

no bay lenze ja som 3 iba v polospanku, urobim mliecko, nakrmim a donutim Ninku spat dalej, niekedy su to aj dvojhodinove boje 😀 😀

nada.hope
12. máj 2009

Wejka tak si chod uz konecne oddychnut, papa 😵

bay
autor
12. máj 2009

hmmm. neviem ci ma pusti MK 😅

bay
autor
12. máj 2009

Tak ja nasypem granule, vbehnem psom do izby, polozim na zem, vybojujem sa von sama, bez psa a pokracujem plynulo dalej v spanku 😀

m311293
12. máj 2009

bay a které zákusky jíš?

sisipetka
12. máj 2009

tak ja sa pre dnes lucim....
idem este na trening a potom na cintorin.
Vecer padnem ako kabela a to si musim este anglictinu na zajtrajsiu hodinu aspon pozriet 😅
papa a vidime sa zajtra
Elsika viem ze mna si sa nepytala, ale ja mozem akykolvek kolac 😀 😀

halienka
12. máj 2009

Ahojte babenky 🙂
tu už je ticho ako pozerám 😀 no ja som zas vypadla nejako s jedacieho rytmu a tým pádom mi je furt bléé 😝 To je fakt neuveriteľné ako mi niekedy s minúty na minútu príde tak šialený hlad, že už nestíham ani si niečo spraviť, len musím chytro čokolvek pchať do seba, lenže vtedy je to už kríza, lebo to potom predýchavam aj hodinu 😝
Takže teraz nemám chuť už ani na žiadny koláčik. No nič idem sa skúsiť vygrgať a spať 😀 😀

bay
autor
12. máj 2009

Tak som konecne doma 😀 umyta v pyzamku a pripravena vyrazit do rise snov. Tak mysicka dnes zas pre zmenu nechodila, tak sme leteli k vetovi a kedze ako vzdy ked ho potrebujem bol MK mimo BA, tak som musela pozicat auto od bracha... njn veterinar tak daleko je dost velka nevyhoda 😔 ale zas ked je najlepsi 😅 😀
Tak dostala lieky, ze ma seknuty chrbatik a ma klud na lozku, ziadne preteky 😔 a caka ju RTG, ale to dnes nemohli, bo mali odstavenu vodu 😅 a bolo by dobre jej aj skontrolovat miechu, ale to je dost drahe a narocne (pre psa) vysetrenie, takze tomu sa zatial branim, ale ked sa nebude dat vyhnut, tak co uz....
Takze sa dnes nevarilo, akurat co som sa u mamy najedla 😀 takze svieckova bude na zajtrajsiu party 😉
Elis so zakuskov, tak kremes, dobosku, ovocne a zele veci, strudlicky 😵 a prilezitostne coko veternik. Ale kolace, tam uz je to lepsie a sirsia ponuka 😀 😉

bay
autor
13. máj 2009

Dobre ranko 😵
Mne dnes rano zdrhol bus tak som sa nastvala a vzala auto a sla autickom 😵 uz ho tu len nezabudnut ked pojdem z prace 😀 😀 😀 MK je uz na ceste do Zagrebu 😔 takze dnes ocakavam naval party chtivych (a jedla chtivych) krasok 😉 😀
Dnes mam tiez v plane ze vyrazim skoro z prace a obeham doktorov - teda toho chirurga, len dufam ze si spravne pamatam, ze dnes je poob 😅
No a ja mam pocit ze co papam magnezium tak je to s tymi mojimi koncatinami horsie a horsie 😔 vcera som chytila taky poriadny krc do nohy vecer a to som si len obuvala tenisku!!! 😠 A mam pocit ze mi zacinaju opuchat nozicky, ale nie som si ista, bud len velmi mierne alebo nie... Takze vlastne ani neviem 😀 😀 Ked ja si vecer uz nepamatam ake chude nozky by som vlastne mala mat 😉

weja
13. máj 2009

dobre ranko 🙂
Bay, ja som sa tiez vcera zacala chystat akoze na bus a az po chvili mi doslo, ze som autom 😀
no na nozky si uz za chvilu vobec nedovidis, takze je vlastne jedno, ci si pamatas, ake chude boli kedysi 😀 😉

bay
autor
13. máj 2009

Weji, diky 😀 😀
Mna tak potesil MK vcera vecer, bo som sa namazala a potom chvilu pobehujem hore bez, nech sa kremik vstreba do pokozky a nie do tricka... A tak na mna vydesene vyplestil oci, ze ty mas zas vacsie brucho? To ake bude? To az kam porastie? No milacik 😀 😀 😀

weja
13. máj 2009

no ten bude asi veeelmi prekvapkany, ked ta uvidi tesne pred porodom.... 😀 😀