Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
14. máj 2009

Tak ja som mala hranolky s kuratom s broskynou a syrom 😵 😀 a na to slivkove knedliky 😅 😀 Takto pojdu tie kila rychlo hore 😔
Jani, ja vidam seba o piatej vykradat chladnicku 😉

sisipetka
14. máj 2009

no ja mam bebe kekse pri posteli a v kazdeh kabelke, ked idem z domu. Taktiez stale nosim flasku s vodou - ble a ta mi prestala chutit, tak teraz pijem kysle caje a vymackany citron. Ja som prve tehu mala len mini priznaky, mozno 2-3 dni a bolo dobre. Ale co uz, sem tam sa postazujem, ale pre mimi to predsa vydrzim 😉
Jani kludne dobehni na hranolky, este mam v mrazaku dost a budu urobene za 5 minut - to vies, mam take rychle, lebo dlhsie by som cakat nevydrzala 😀
Bay mnam, obedik vyzeral dobre - ale kym by mi ho priniesli, tak asi by uz nechutil 😖 Takze aj u mna v chladnicke 4 uvarene jedla a kazde sa na mna s tuzbou pozera - daaaaaaaaaaaj si maaaaaaaa 😀

weja
14. máj 2009

Bay, tie slivkove knedliky by som ocenila aj ja 😵
tak ja som taky hrozny hlad, ze by som sa nan budila, vobec nepoznala... ja som mala skor opacny problem - nic mi nechutilo a keby som sa do jedenia nenutila, tak by mi stacilo jest raz za den...

bay
autor
14. máj 2009

Peti, ved to bolo hned. Nezabudaj. Fastfood 😀 😀 😀 😀

bay
autor
14. máj 2009

No ja som bola stale hladna a nic som nemala chut a nic mi nechutilo. Teraz som stale hladna a mam na vsetko chut 😀

halienka
14. máj 2009

tak viete čo, kúpila som si zmrzku, samozrejme aj kolegovi aby mu nebolo ľúto 😀

bay
autor
14. máj 2009

aka si ty dobra 😵 aj mne?

halienka
14. máj 2009

aj tebe, ale už sa začína roztápať, tak musíš rýchlo prijechať lebo zjem aj tú 😀 😀 😀

bay
autor
14. máj 2009

beziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim len sa mi tazsie beha s Miskom napred 😀 😵 😀

halienka
14. máj 2009

no to verím, sadni na bicykel a štyri nôžky to rýchlo odbicyklujú 😀

bay
autor
14. máj 2009

Mam auto, nebudem bicyklovat v dazdi 😎

skybaby
14. máj 2009

zahajujem protest voci zmrzline a zakladam hnutie za zdravy olovrant ... idem si dat jablko 😀

krasulka
14. máj 2009

ahojte trosku sa vam votrem prisla som pozdravit skybaby, moja vela zdravicka vam zelam a pohodove tehotenstvo 😵 😵 😵

a aj vam ostatnym prajem krasne a zdrave babetinka na konci tehu 🙂 drzte sa

skybaby
14. máj 2009

krasulka dakujem 😵 a nech ti amy robi len a len radost 😉

bay
autor
14. máj 2009

Jani, jablko si nehaj 😝 😀 😀

halienka
14. máj 2009

Jani pekné predsavzatie, ale ani ja jablko ee 😀 radšej banán 😉

skybaby
14. máj 2009

aspon mi viac zostane, my sme s drobcom na jablka a doma mame zlty melon 😉

bay
autor
14. máj 2009

Ja by som si dala jahody, ceresne, melon.... Byk sa vo mne nezaprie 😀 😀 cervena je moja 😀 😀

bay
autor
14. máj 2009

Dnes mam fakt zly den 😔 Stratila som perlu z prstena, ktory som dostala od MK k 1. vyrociu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
A aby toho na dnes nebolo malo, mame vypnutu vodu 😠 takze som rada ze som varila vcera.
A to este musim zajst k mame po mysicku. Ale radsej pockam na MK, bo by som sa bud zrutila zo schodov alebo vyburala pri mojom dnesnom stasti 😔

weja
14. máj 2009

tak viete, co sa stalo mne? varila som sampinonovu polievku a vzdy do toho pridavam aj cast sladko-kysleho nalevu, no a teraz som si nevsimla, ze tie sampinony boli v SLANOM naleve!!! 😲 takze cele to mozem rovno vyliat, lebo je to slane ako fras a pri najlepsej voli to nedokazem napravit... 😖 tak som MM vykazala z kuchyne, lebo ma nastval ten jeho pobaveny vyraz 😠 ale o chvilu prisiel, aby som sa nehnevala, ze on to skusi zjest aj take slane... 😅 co je sice od neho mile, ale jeho zdravotny stav nebudem riskovat kvoli jednej polievke 😀

vy tu o ovoci a ja som si dala cokoladu 😵 nervy treba cimsi obalovat... 🙂

m311293
14. máj 2009

ahoj holky, tak já až tkhle pozdě, byla jsem u zubaře, pak jsem šla škemrat europoslance o peníze na divadlo, a pak jela podepsat smlouvu o reklamě, zase prachy pro divadlo.

Já dnes dělala k večeři palačinky.

bay
autor
14. máj 2009

Tak uz mame mysicku doma a bez dalsej katastrofy, ale MK ma teda pre istotu uz soferovat nenechal, ked pocul aky mam dnes super den 😅
No my mame teraz doma dve bonboniery. Jednu som dostala od mamy a druhu doniesol Mk zo sluzobky (nie ze by mi ju kupil, ale dostali darcek na konferencii)
Weji, vidis, a ja by som si myslela ze staci pridat cukor 😅 😔
Elis, no ked ti to pojde dobre s tym ziskavanim penazi, tak si ta potom najmem aby si mi zohnala sponzorov na preteky 😀 😵

m311293
14. máj 2009

Bay, už jsem splašila 15.000,- a další prachy vypadají nadějně

bay
autor
14. máj 2009

No sikula 😵 😵 😵 tak to ber ako pripravu na buduci rok 😀 😀

halienka
14. máj 2009

Ahojte babky, ja tiež až teraz lebo ako som prišla z roboty, najedla sa samozrejme, tak som tak tvrdo zaspala na gauči, že a ž teraz som sa prebrala - samozrejme na príšerný hlad 😀
Bay, tak ty fakt máš dnes "svoj" deň. prosím ťa už radšej zalez pod deku a ani sa odtiaľ nepohni 😝 😀 tak sa snáď už nič nestane.
Weji, to máš zato, že používaš konzervované šampióny 😀 😀 ja som ich dlho používala tiež, ale potom som sa dopočula že obsahujú akési hnusné E-čka, tak som presedlala na čerstvé. Radšej si dám tú robotu a poumývam ich a na krájanie na plátky som si vymyslela skvelý patent - prekrojím ich na polovičky a tú polovičku potom dám do krájača na vajíčka a pekne to rozkrojí na plátky 😀 Toš ako vždy, moja fantázia keď ide o zľahčovanie roboty nemá hraníc. 😀 😀Tak to mám nakrájané raz dva. Ale inak viem ako ti je ľúto, Ja som raz tak liala do záchodu kuraciu polievku. Skoro ma kleplo 😝 😀
Eliška palacinky 😅 tak tie som už tiež dávno nerobila. Z tých ma asi tiež bude tá záha páliť čo? 😀 Ale dala by som si veru.

bay
autor
15. máj 2009

Leni, skvely zlepsovaci napad 😵 😵 mas pochvalu 😉
Idem sa chystat do prace 😔 ale ze sa mi nece 😀 a vcera sa mi uz nepodarilo vyviest nic 😉 😵

weja
15. máj 2009

dobre ranko 🙂
Bay, pridala som aj cukor, nepomohlo 😅
inak dufam, ze dnes budes mat lepsi den ako vcera 😀 😉

Leni, vidis to, to mam za to, ze som pohodlna 😀 ale tuto konzervu som dostala, tak som sa potesila, ze ako si to ulahcim 😅 ale dobry zlepsovaci napad...

Elis, aky je recept na ten mandarinkovy kolac? mozes mi ho napisat? cosi by som cez vikend zosmolila... 😅

bay
autor
15. máj 2009

Tak ja som dnes cestou do prace zmeskala dva busy 😀 😀

halienka
15. máj 2009

Ahojte babky 🙂 dnes máme piatočééék hurááá 😀 Ešte dnes budem musieť vydržať riďov telefonát a potom budem mať od neho 2 dni pokoj 😀
Bay, to mi teda prezraď ako sa dajú zmeškať dva autobusy? 😕 😀 😀

skybaby
15. máj 2009

caute aj ja som uz v praci a pridavam sa k lenke ze konecne piatok 😀
bay davaj si pozor aj dnes, dufam ze tie autobusy nevestia nic zle 😉
uz som stihla byt rano na krvi na tie hnusne AFP a este raz zltacku a ked som odtial odisla tak mi este volali ze si mam dohodnut termin na gastroentrologii, vraj na konzultaciu - nechapem co chcu konzultovat ale uvidim o tri tyzdne 😀
leni ten zlepsovak so sampionmi urcite pouzijem 😉