• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Tak ja som mala hranolky s kuratom s broskynou a syrom :dizzy_face: :grinning: a na to slivkove knedliky :sweat_smile: :grinning: Takto pojdu tie kila rychlo hore :pensive:
Jani, ja vidam seba o piatej vykradat chladnicku :wink:
14. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam bebe kekse pri posteli a v kazdeh kabelke, ked idem z domu. Taktiez stale nosim flasku s vodou - ble a ta mi prestala chutit, tak teraz pijem kysle caje a vymackany citron. Ja som prve tehu mala len mini priznaky, mozno 2-3 dni a bolo dobre. Ale co uz, sem tam sa postazujem, ale pre mimi to predsa vydrzim :wink:
Jani kludne dobehni na hranolky, este mam v mrazaku dost a budu urobene za 5 minut - to vies, mam take rychle, lebo dlhsie by som cakat nevydrzala :grinning:
Bay mnam, obedik vyzeral dobre - ale kym by mi ho priniesli, tak asi by uz nechutil :confounded: Takze aj u mna v chladnicke 4 uvarene jedla a kazde sa na mna s tuzbou pozera - daaaaaaaaaaaj si maaaaaaaa :grinning:
14. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, tie slivkove knedliky by som ocenila aj ja :dizzy_face:
tak ja som taky hrozny hlad, ze by som sa nan budila, vobec nepoznala... ja som mala skor opacny problem - nic mi nechutilo a keby som sa do jedenia nenutila, tak by mi stacilo jest raz za den...
14. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, ved to bolo hned. Nezabudaj. Fastfood :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som bola stale hladna a nic som nemala chut a nic mi nechutilo. Teraz som stale hladna a mam na vsetko chut :grinning:
14. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viete čo, kúpila som si zmrzku, samozrejme aj kolegovi aby mu nebolo ľúto :grinning:
14. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aka si ty dobra :dizzy_face: aj mne?
14. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe, ale už sa začína roztápať, tak musíš rýchlo prijechať lebo zjem aj tú :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim len sa mi tazsie beha s Miskom napred :grinning: :dizzy_face: :grinning:
14. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verím, sadni na bicykel a štyri nôžky to rýchlo odbicyklujú :grinning:
14. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mam auto, nebudem bicyklovat v dazdi :sunglasses:
14. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahajujem protest voci zmrzline a zakladam hnutie za zdravy olovrant ... idem si dat jablko :grinning:
14. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trosku sa vam votrem prisla som pozdravit skybaby, moja vela zdravicka vam zelam a pohodove tehotenstvo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a aj vam ostatnym prajem krasne a zdrave babetinka na konci tehu :slight_smile: drzte sa
14. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka dakujem :dizzy_face: a nech ti amy robi len a len radost :wink:
14. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, jablko si nehaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani pekné predsavzatie, ale ani ja jablko ee :grinning: radšej banán :wink:
14. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon mi viac zostane, my sme s drobcom na jablka a doma mame zlty melon :wink:
14. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja by som si dala jahody, ceresne, melon.... Byk sa vo mne nezaprie :grinning: :grinning: cervena je moja :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes mam fakt zly den :pensive: Stratila som perlu z prstena, ktory som dostala od MK k 1. vyrociu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A aby toho na dnes nebolo malo, mame vypnutu vodu :angry: takze som rada ze som varila vcera.
A to este musim zajst k mame po mysicku. Ale radsej pockam na MK, bo by som sa bud zrutila zo schodov alebo vyburala pri mojom dnesnom stasti :pensive:
14. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viete, co sa stalo mne? varila som sampinonovu polievku a vzdy do toho pridavam aj cast sladko-kysleho nalevu, no a teraz som si nevsimla, ze tie sampinony boli v SLANOM naleve!!! :astonished: takze cele to mozem rovno vyliat, lebo je to slane ako fras a pri najlepsej voli to nedokazem napravit... :confounded: tak som MM vykazala z kuchyne, lebo ma nastval ten jeho pobaveny vyraz :angry: ale o chvilu prisiel, aby som sa nehnevala, ze on to skusi zjest aj take slane... :sweat_smile: co je sice od neho mile, ale jeho zdravotny stav nebudem riskovat kvoli jednej polievke :grinning:

vy tu o ovoci a ja som si dala cokoladu :dizzy_face: nervy treba cimsi obalovat... :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já až tkhle pozdě, byla jsem u zubaře, pak jsem šla škemrat europoslance o peníze na divadlo, a pak jela podepsat smlouvu o reklamě, zase prachy pro divadlo.

Já dnes dělala k večeři palačinky.
14. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak uz mame mysicku doma a bez dalsej katastrofy, ale MK ma teda pre istotu uz soferovat nenechal, ked pocul aky mam dnes super den :sweat_smile:
No my mame teraz doma dve bonboniery. Jednu som dostala od mamy a druhu doniesol Mk zo sluzobky (nie ze by mi ju kupil, ale dostali darcek na konferencii)
Weji, vidis, a ja by som si myslela ze staci pridat cukor :sweat_smile: :pensive:
Elis, no ked ti to pojde dobre s tym ziskavanim penazi, tak si ta potom najmem aby si mi zohnala sponzorov na preteky :grinning: :dizzy_face:
14. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, už jsem splašila 15.000,- a další prachy vypadají nadějně
14. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No sikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to ber ako pripravu na buduci rok :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, ja tiež až teraz lebo ako som prišla z roboty, najedla sa samozrejme, tak som tak tvrdo zaspala na gauči, že a ž teraz som sa prebrala - samozrejme na príšerný hlad :grinning:
Bay, tak ty fakt máš dnes "svoj" deň. prosím ťa už radšej zalez pod deku a ani sa odtiaľ nepohni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak sa snáď už nič nestane.
Weji, to máš zato, že používaš konzervované šampióny :grinning: :grinning: ja som ich dlho používala tiež, ale potom som sa dopočula že obsahujú akési hnusné E-čka, tak som presedlala na čerstvé. Radšej si dám tú robotu a poumývam ich a na krájanie na plátky som si vymyslela skvelý patent - prekrojím ich na polovičky a tú polovičku potom dám do krájača na vajíčka a pekne to rozkrojí na plátky :grinning: Toš ako vždy, moja fantázia keď ide o zľahčovanie roboty nemá hraníc. :grinning: :grinning:Tak to mám nakrájané raz dva. Ale inak viem ako ti je ľúto, Ja som raz tak liala do záchodu kuraciu polievku. Skoro ma kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Eliška palacinky :sweat_smile: tak tie som už tiež dávno nerobila. Z tých ma asi tiež bude tá záha páliť čo? :grinning: Ale dala by som si veru.
14. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, skvely zlepsovaci napad :dizzy_face: :dizzy_face: mas pochvalu :wink:
Idem sa chystat do prace :pensive: ale ze sa mi nece :grinning: a vcera sa mi uz nepodarilo vyviest nic :wink: :dizzy_face:
15. máj 2009 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Bay, pridala som aj cukor, nepomohlo :sweat_smile:
inak dufam, ze dnes budes mat lepsi den ako vcera :grinning: :wink:

Leni, vidis to, to mam za to, ze som pohodlna :grinning: ale tuto konzervu som dostala, tak som sa potesila, ze ako si to ulahcim :sweat_smile: ale dobry zlepsovaci napad...

Elis, aky je recept na ten mandarinkovy kolac? mozes mi ho napisat? cosi by som cez vikend zosmolila... :sweat_smile:
15. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som dnes cestou do prace zmeskala dva busy :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile: dnes máme piatočééék hurááá :grinning: Ešte dnes budem musieť vydržať riďov telefonát a potom budem mať od neho 2 dni pokoj :grinning:
Bay, to mi teda prezraď ako sa dajú zmeškať dva autobusy? :confused: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute aj ja som uz v praci a pridavam sa k lenke ze konecne piatok :grinning:
bay davaj si pozor aj dnes, dufam ze tie autobusy nevestia nic zle :wink:
uz som stihla byt rano na krvi na tie hnusne AFP a este raz zltacku a ked som odtial odisla tak mi este volali ze si mam dohodnut termin na gastroentrologii, vraj na konzultaciu - nechapem co chcu konzultovat ale uvidim o tri tyzdne :grinning:
leni ten zlepsovak so sampionmi urcite pouzijem :wink:
15. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok