• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
Peti, ty si to pekne napísala, citrónik vedľa melónika :grinning: :grinning: bay, ani boh nevie, za čo nás zdžubú v tej pôrodnici, že čo sme mali priniesť a nepriniesli :grinning: :grinning: ale kašľať na to, hlavne nech sme zdraví všetci, no nie :grinning:
Sky, neboj ešte neodchádzame ani do pôrodnice ani z roboty :grinning: ja ešte hoďku musím vydržať a potom hurá fajront :grinning:
19. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak koukám že jste probrali kdeco, tak jen pár připomínek:

Leni, super zprávy od pána doktora,a co si myslím o amnio ti večer napíš do IP

Weji, už jsem dočetla Katalanec od Gordona. A trvalo mi to jen dva dny.

A malé mičurinky, připomněli jste mi jedno Murhpyho přísloví: když všechny pokusy selžou je nejvyšší čas si přečíst návod.

Co se kojení týká, já kojila vždy jen z jednoho prsu. přední mléko je víc vodnaté a spíš na žízeň a až to tzv. zadní je husté a plné vitamínu. Takže nejhorší je z každého trochu. A taky se má prs úplně vyprázdnit, aby se utvořilo více dalšího mléka. Já nikdy nekojila déle než 15 minut.
19. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska konecne prehovoril niekto z praxe a nie len same teoreticky :grinning:
19. máj 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baky, už som doma, najedená, spokojná, môžem písať kým mi niekto neobsadí PC :grinning: Eliška, tak vidíš, my teoretičky by sme to s tým kojením úplne pohnojili :grinning: joj ešte dobre že tu už máme aj praktičky :wink: takže bude citrónik vedla melónika, ale budú si to striedať :grinning: už vidím ako bude MM z toho grogy :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že baky :grinning: no už ani písať neviem :grinning: malo to byť babky :grinning:
19. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len tak v kratkosti nazeram, bo robila som si este nejake veci do roboty pri pc... boze, ja asi fakt nie som normalna... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliska, no estze si nas vyviedla z omylu, v ktorom sme tapali cele poobedie :grinning: ja sa tiez citim ako uplne nemehlo, lebo zistujem, ze si nie som ista niekedy ani zakladnymi vecami... :confused: ale ukludnujem sa, ze asi vacsina mamiciek sa uci za pochodu... :slight_smile:
no idem nieco zjest, odolavala som dost dlho, ale zaludok nepusti... :grinning:
19. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja som dnes zvladla dvojhodinovu turu s holkami. Stena je tuhe :grinning: :grinning: misia splnena :wink:
Weji, no mne je jasne ze budem na tom dietati hladat chvostik a chlpy :grinning: :grinning: a skusim ho naladovat granulami :wink: :grinning:
19. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes som mohla vstavat az o siedmej. Samozrejme, ze som bola hore o piatej ako kazdy. Ale podarilo sa mi akosi este ostat v posteli a skusat aspon driemat. Medzi 5.50 a 5.57 som sa kukla na hodinky asi trikrat, ze uz je urcite aspon plo siedmej. Nakoniec som to vzdala a vstala som o tej siestej :pensive: No hrozne utrpenie vydrzat v posteli do siedmej :angry: :angry: to sa neda!!!! :grinning: :grinning:
A uz aby tie buriny vonku odkvitli :angry: :angry: zas mam alergiu. Tak dufam, ze standardne prejde tak do tyzdna, max. dvoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Ale cestou do prace na mna okoloiduci tak divne pozerali. Asi preto ze som mala cervene opuchnute oci a slzila som ako ... no poriadne mi tieklo z oci. Ako keby este nevideli tehulu s alergiou :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Bay, to je hrozne s tebou - nie aby si spala, kym mas cas a moznost, ale strasis uz od piatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, priprava, aby mi to potom tak neprislo :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a potom ta budu musiet tahat z postele heverom :grinning:
20. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nieeeeeeeeeeeee. Rano MK vstane vyvenci havov, obriadi Miska, prinesie mi ho do postielky, ja ho spiac nakrmim, odnesie ho a moze ist zarabat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len skoda ze v realy to bude presne naopak, len neviem teda ci MK bude aspon krmit :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile: Dnes máme vcelku pekný deň, že? Dúfam, že mi ho niekto nepos... :grinning: :grinning: :grinning: Bay, pekne si si to naplánovala, to som aj ja hrozne zvedavá aká bude realita :grinning:
20. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni, asi dost kruta :grinning: :grinning: Mk dorazi vecer o siedmej, naje sa a ja odpadnem tuha do postele, nech sa stara o ratolesit - ne/chlpate :grinning: :grinning: :grinning:
A ja idem dnes na beach volley. Sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Len dufam ze ma nezozeru komare :sweat_smile:
20. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

bay tak u nas to funguje tak, ze muzik rano vstava do prace, takze maleho prebali a da mu mliecko kedze sme na UM a da ho naspat do postielky, kde sa chvilu hra a potom zaspinka a mna necha rano lenosit....cely den sa potom staram o neho ja a vecer sa striedame s kupanim jeden den ja, jeden den muzik takze to mame pekne podelene
20. máj 2009 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to je vyhoda UM ze moze krmit aj tatino, to pri kojeni sa z toho mamca asi nevyvlecie :grinning: :grinning: :dizzy_face: takze krmenie bude moja zalezitost :dizzy_face:
20. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, nedaj si nikym posr...t den :grinning:
Bay, daj si na tom volejbale pozor, nie ze ta pri tvojom stasti trafia loptou :grinning:
20. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, sadnem si za siet do bufacu aby nemohla a ja som mohla papkat :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale predtym si skontroluj, ci nie je ta siet niekde derava :grinning:
20. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale nerobte zo mna az taku katastrofku!!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepaaaac... ale ved je to pre tvoje dobro, lebo na teba sa tie blbe nahody lepia akosi viac, ako na ostatnych... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
20. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji ved ja viem ze mi ich zavidite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie kazdy moze mat toooolko stastia :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky :slight_smile:
My dnes rovnako - t.j. ako na husenkovej, ale uz sme si zvykli.
Eliska vdaka za objasnenie kojenia, takze uz prvy bod mame teoreticky perfektne zvladnuty :wink:
20. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, ved by si bola v strese keby ti nebolo zle :wink: :grinning:
20. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, jasne, ze bez stresu na husenkovej je parada zivot :grinning:
20. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam rada kolotoce :wink: :grinning: :grinning: a najradsej mam tie holandske ked pridu na zimu :dizzy_face: to ma clovek zaludok v lebke... :dizzy_face:
20. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleeee... ja kolotoce neznasaaaam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem domooooov.... :sunglasses:
20. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Weji, tak mozes ist s Mk na cukrovu vatu, on ich tiez neznasa a rocne je ochotny len kvoli mne absolvovat tak jeden jednoduchsi (autodrom, mala husenkova,...) ale radsej bude strazit deti sesterke aby ona isla a on nemusel :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je dnes ale veselo :slight_smile: nechcem vam to moc kazit ale prave mi volali od dokiho ze afp su na prd a mam vecer prist :frowning2: ja uz som si fakt myslela ze vsetko zle som si uz vychytala auz bude vsetko ok :angry: som zvedava co sa dozviem
20. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok