Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
26. máj 2009

Tak mna to minanie az tak nebavi. Radsej dostavam dareky a mam to bez namahy 😀 😀

halienka
26. máj 2009

No ale keď ja dostávam darčeky také sprostosti, napríklad náplň do plynového zažihadielka na sporák, alebo kýbel pracieho prášku - no to už koho poteší 😝 😀

bay
autor
26. máj 2009

To ti preboha kto dava???? 😲 😨 😀 😀 😀 😀

halienka
26. máj 2009

To moja mama má takú fantáziu, raz mi napríklad kúpila ozdobné šróbiky na okná, čo sa rozšróbovavajú 😀 MM by mi možno kupoval tiež somariny, tak jemu radšej píšem čo chcem, lebo on zas sa aj snažil kúpiť svetrík alebo tak ale to som väčšinou buď neobliekla alebo to bolo veľké a hlavne ani sa mi to moc nepáčilo 😝 😀

bay
autor
26. máj 2009

No pekne ti maminka vymysla 😀 😀 Tak to ja nastastie dostavam dobre darceky 😵

halienka
26. máj 2009

No ona je ťažká praktička, ja si teda nepamätám že by mi niekedy kúpila náušničky alebo tričko dokonca ani knižku 😝 a keď už naozaj nevie vymyslieť nič super praktické tak mi dá radšej peniaze v obálke 😀 že kúp si sama čo potrebuješ 😀

bay
autor
26. máj 2009

No tak uz ta obalka mi pride lepsia ako prasok 😅

bay
autor
26. máj 2009

Tak u nas v rodine platilo, ze pokial je to prakticke, tak to nie je darcek 😀 😀 😀

halienka
26. máj 2009

No veď práve, moja mama nepochopila, že darčeky majú byť práve také aké si sama nekúpiš, lebo to nie je vec ktorú potrebuješ ale niečo navyše, nejaké potešenie. Podľa nej to má byť praktické a basta. Šak ja jej to statočne vraciam, naposledy dostala 2kilá klobásiek 😀 😀 veď ich zbožňuje 😀

skybaby
26. máj 2009

baby ja si tiez vela krat kupujem darceky sama, potom ich dam mamine a ona mi ich potom da na nejaky ten sviatok, takze behanie po obchodoch si neusetrim, ale ja celkom rada beham po obchodoch tak mi to ani nevadi 😉

halienka
26. máj 2009

Sky, ty to máš tiež dobre zariadené 😀 😀

skybaby
26. máj 2009

halo halo kde ste vsetky?

skybaby
26. máj 2009

no baby dnes to naozaj flakate, ja budem este chvilku v robote a potom huraaaa domov 🙂 lebo uz som tu fakt unudena 😝
tak pekny vecer vsetkym 😉

bay
autor
26. máj 2009

Jani, no u nas je koniec mesiaca, to mam vela prace 😔 Ale uz vo stvrtok by to mohlo byt lepsie 😀 😀

halienka
26. máj 2009

Hojte babky, ja som sa dostala k PC až teraz, lebo mi ho švagriná zas okupovala 😝 teraz by som tak potrebovala ten noťas 😵 no ale musím si počkať, lebo potrebujeme dôležitejšie veci 😝
A už sa mi zase chce spať 😝 aj vám? 😀

nada.hope
27. máj 2009

Ahojte zlaticka,.......som hore prave som docvicila,.......kazde ranko sa snazim cvicit aspon hodku na elipticaly,.......Ninocka este spinka, ale uz za chvilu bude hore hladosko jeden 😉

bay
autor
27. máj 2009

Tak ja som dnes vhodna akurat tak na odstrel.... 😝

weja
27. máj 2009

ahojte 🙂
vcera som sa sem vobec nedostala, lebo mame uz ZASA kontrolu 😖 😠 😠 😝 nuraju sa vo vsetkom ako chori a baziruju pomaly na tom, ze podpis treba dat do praveho rohu, nie do laveho 😠 😖
ale dnes poobede uz koncia, tak snad uz bude do konca tyzdna klud... 🙄
tak pekny den zatial 🙂

bay
autor
27. máj 2009

Vcera boli teda maliari obhliadnut byt a dnes uz aj zacali, co znamenalo vypratat psaciu izbu a obyvacku, cize sme sa vcera nezastavili. Plus sme museli ist do Bernolakova vyzdvihnut tri pytle granul (a kedze odbocka na Ivanku je mala, tak sme sli cez Senec 😉 ), potom ich odviezt do Petrzky k mame (teda cast), zobrat od mamy dalsie prepravky, ktore je mozne naplnit 😀 Na veceru sme si objednali pizzu, dorazila o pol desiatej 😝 O hodku sme sli spat. Huraaaaaaaaaa. Asi o hodinku zacala ta burka, Arin stresy. Takze psy do postele. Hnusne teplo 😝 fuciaci cernoch, nadsene nevyblaznene stena (nikto sa mu nevenoval, kedze sme spratavali veci). 4:20 budik - ani som ho nepocula! MK vyraza do KE na sluzobku (a po kocik 😉 😵 ) Odprevadit MK pri tom vyvencit dogs, este hodka a pol na spanie 😵 Vstat, dospratavat veci z obyvacky (uz iba drobnosti - zabrali hodku). V spalni sa uz neda ani pohnut, tak neviem ako tam budem dnes s holkami spat 😒 Este nachystat svokryn byt na trojdnovu okupaciu psami. Bay zacala harat (aspon viem preco ma posledne dni taku blbu naladu chudatko moje 😔 ) O pol osmej dorazili maliari. O osmej som vyrazala do prace. Cestou sa mi ozvala zaujemkyna na nasu princeznu (ta z minuleho vikendu sa neozvala), znela milo, tak uvidime... 😅 No a dnes musim sama vypratat kuchynu 😝 Nehlasia sa nejaky dobrovolnici na pomoc?

bay
autor
27. máj 2009

Weji a vy tam co mate furt kontroly? Ste tam nejaky tunelari??? 😀 😀 😀

nada.hope
27. máj 2009

Bay vy malujete?

bay
autor
27. máj 2009

Nadi ano 😵 Miskovi izbicku 😵 😵 😵

bay
autor
27. máj 2009

A vramci toho aj obyvacku a kuchynu 😉

weja
27. máj 2009

Bay, vies ako sa hovori - radsej vyhoriet, ako malovat byt 😅 ja sa s tym sice celkom nedokazem stotoznit, predsa len to vyhorenie mi pride troska drasticke 😅 ale kazdopadne aj to malovanie je zaberak... 😝
k tym kontrolam sa ani nevyjadrujem - kontrolne oddelenie sa boji asi prepustania, tak sa snazi riaditelstvu ukazat, ze maju straaaasne moc prace a tak chodia dokolecka po vsetkych hoteloch... 😠 😖 😝 no comment... 🙄

bay
autor
27. máj 2009

No neviem, prist o vsetko mi pride horsie nez malovanie a predsalen tie tri dni to najeko prezijeme... snaaaaad 😀

bay
autor
27. máj 2009

Inak dnes sa konecne prejavila kombinacia - ceresne/mojito 😀 😵 😵 heheheheeee. Ale ze to trvalo 😉

nada.hope
27. máj 2009

uz som tu,...............
bay a ty planujes mat Miska v jeho izbicke a ty budes spat s nim, alebo ako?

bay
autor
27. máj 2009

No Misko pojde hned do svojej izbicky a tam pojde aj moja postel este z petrzky a prve tri mesiaciky budem s nim a potom spat k MK 😉

nada.hope
27. máj 2009

no tak vela stastia 😀

nada.hope
27. máj 2009

ja mam postielku hned vedla nasej a teda prve mesiace Ninka spavala s nami a teraz uz iba vo svojej postielke 😵 a vcera zaspala konecne prvy krat sama, zapla som jej kolotoc a ten ju uspal, ked bude mat Ninka 1 rocik tak prerobime spalnu na dve izby, je taka vecsia s dvomi oknami a budme mat aj mi aj mala sukromie 😵