Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
28. máj 2009

vidim ze mame s bay rovnake chutky, ja som dnes zjedla uz asi pol kila hrozna a jahodove bebe dobre rano 😉

sisipetka
28. máj 2009

kocky ja som strasne hladnaaaaaaa - a to uz mam za sebou asi 3 ranajok 😅 Este 30 minut a obeeeeeed
ahojky Jani 😉

bay
autor
28. máj 2009

Obedik by som si teda uz dala.... a aj dva aj tri 😀 😵

halienka
28. máj 2009

ja už za pol hoďku frčím na obed, ale pred chvíľou som dojedla rožok s maslom, tak to ešte tú polhodinu snáď vydržím 😝
Som akurát zistila že som urobila kiks, som objednala zlú sieťku, kruci, to presne v ten minulý piatok, čo ma tak vykoľajil ten majiteľ. Kurník šopa!

bay
autor
28. máj 2009

Leni, ved to je jeho chyba 😠 😠 😠 ked ti da polovicny uvazok tak nech neocakava plnohodnotnu pracu

halienka
28. máj 2009

Bay 😀 máš pravdu, odteraz to budem takto brať 😀 😀

bay
autor
28. máj 2009

😀 😀 😀 tak a?
A od kedy ti to zacina polovicne? Uz od juna?

skybaby
28. máj 2009

podla mna by tehotne nemali nic robit, odkedy som tehu v robote jeden kiks za druhym, ale take kraviny, co robim uplne automaticky pokazim 😝
leni aj ja by som brala polovicny, bay ty ides odkedy na matersku?

halienka
28. máj 2009

od júna, čiže už od pondelka 😝

halienka
28. máj 2009

Sky, len keď som v robote, akosi mi ani až tak zle nie je, aj mi to rýchlejšie uteká, už sa vidím ako budem celé doobedie predýchavať nevoľnosti na gauči a nedokopem sa k ničomu. To bude asi podvedomím, v tej robote sa prinútim a podvedome potlačím aj tie nevoľnosti na akési slabšie 😝 😀

bay
autor
28. máj 2009

Jani, podla mojich vypoctov 11.7. ale vo stvrtok uz snad dosatnem papier od Dr. tak budem vediet presne 😀 😀

My by sme uz mali mat kocik aj borduru 😵 😵 Mk slubil ze dnes do dvanastej vsetko vyzdvihne 😵 😀 sa tesiiiiiiiiiim. a asi umriem od hladu, takze sa idem rychlo najest aby som sa mohla tesit z kocika 😀

skybaby
28. máj 2009

leni no co, nevolnosti zachvilu prejdu a budes sa povalovat na gauci, ja sa tesim na ten buduci tyzden co budem doma - budem citat knizky casopisy pozriem nejake filmy 😉
jeeeej bay ze kocik to je perfektne, tak sa teda vytesuj 😵 nejako neskoro mas tu matersku, my sme sa doma dohodli ze ak prezijem amnio tak budem asi od augusta uz doma, sa setrit 😉

bay
autor
28. máj 2009

Jani, no mozem ja za to ze MD zacina len 6 tyzdnov pred porodom??? 😅

weja
28. máj 2009

no nejdem vas docitat... 😅
ja uz som sa stihla aj z obedu vratit, mali sme vyprazany karfiol 😵 ale nejako ho bolo malo 😅

Bay, potom kocik odfot, ako vyzera nazivo... 🙂
Leni, ja som bola taka ista, ze kym som chodila do prace, tak som to nejako musela predychat a prinajhorsom wc bolo blizko 😀 ale ked som zostala na rizikovom doma, tak som cele doobedie predychavala na gauci a poobede sa mi uz nic nechcelo, lebo som uz bola ospala 😀 pokial nie su v praci velke stresy, tak sa to da...

co sa tej genetiky tyka, ja som pisala, ze vysledky uz maaaam... 😀 ale nenapisali nam, ktory z nas je muzskeho a kto zenskeho rodu ☹ 😀 tak teraz som v pomykove, su tie vysledky vobec platne...??? 😕 🤐 😅

skybaby
28. máj 2009

aj ja som uz poobede, mali sme uzasny vyprazany syr, teraz som si urobila slabu kavicku, no komu je lepsie 🙂
weja a aj na nieco prisli, alebo je vsetko v uplnom poriadku?

sisipetka
28. máj 2009

aj ja som po obede a mala som tiez vyprazany syr 😉
A k tym kiksom v praci, pridavam sa do klubu - odkedy som tehu, tak sa to na mna sype ako z rukava. Nie nadarmo mi MM hovori, ze bobulka mi berie rozum 😀

bay
autor
28. máj 2009

Tak aj my sme po obede. Brokolicova polievocka a kare s cervenou kapustickou a knedlou 😵 Len dezertikus mi chyba 😢

Tak dnes mal moj MK tazku ulohu v KE. Vyzdihnut kocik a v dalsom detskom obchode kupit borduru a pozriet tam nafukovacie kolieska na nas kocik bo po telefone mi tvrdili, ze maju aj loziska (v inom obchode kde tiez take ponukali boli bez 😒 ). Tak najprv kupil borduru. a to mi vola ze ci viem ze to ma 10 cm na vysku cely vydeseny ze nejaky podfuk. No skoro som sa zlozila a mala som co robit aby som sa nezacala strasne smiat, tak som mu vysvetlila ze bordura je tenky pas ala tapety a ze to nie je na celu stenu 😅 a pytala som sa ho na tie kolieska, ze nie ze tie este len pojde. Dost som nechapala ale ze ok (bo ten obchod je rozdeleny ze na prizemi maju cast tovaru a cast hore) tak som myslela ze kolieska su v tej druhej casti a ze tam este len pojde. Potom mi vola asi o pol hodku neskor. Ze uz ma kocik, ale ze nie je vobec modry ze je taky sivo sivy. Zas mi liezli oci z jamiek, ze ved taky si chcel, ze to nam v tej predajni co sme boli hovorili, ze na obazku vyzera modro ale v realy je sivy. A aj tak ho chcel, ze taku farbu. A teraz sa tvari ze to pocuje prvykrat... 😔 A zas sa ho pytam na tie kolieska ze ci boli teda z loziskami a dost kvalitne atd. A on ze ale oni ich nemaju. Kukam, ze jak, ze vcera som tam volala a potvrdila ze maju. On ze ich treba objednat. Tu ma osvietilo, ze sa snazil vymamit tie kolieska v tomto obchode, ktory funguje ako internetovi, cize v predajni nic nemaju 😔 😔 Takze kocik je, bordura tiez, len kolieska nie 😢 😢 😢 a v BA sa mi nepodarilo vypatrat kde by mali tie kolieska na predajni 😢

skybaby
28. máj 2009

bay ja som nejaka nechapava alebo tehotna 😀 mas kocik bez koliesok??? ale podla mna tvoj mm je celkom sikovny, dost toho zvladol 😉

bay
autor
28. máj 2009

Nie kocik ma kolieska, ale ja som chcela nafukovacie a original su take tie gumovo umele 😅 tak som chcela dokupit aj nafukovacie...
Na co by mi bol kocik bez koliesok? 😀 😀 By som asi daleko nedosla 😅

weja
28. máj 2009

Sky, nezistili nic, este som doktorke z genetiky kopirovala skoro celu kartu z gyndy, pretoze som ju so sebou na vysetreni nemala, ale nezistili z toho vobec nic... ale to moja doktorka aj predpokladala, poslala nas tam len "pre istotu"... 😖 ale ked tie vysledky tak dlho nechodili, uz som sa zacala aj obavat, ale oni si len davali nacas.. 😠

holky, skoda, ze sa neda vybavit nejaky preukaz na tehu demenciu 😀 to by ste boli kryte voci vsetkym kiksom 😀

Bay, a co si mu nenapisala pred cestou nejaky manual? 😅 to by hadam presne vedel co a ako... 😉 ale nie je v tom sam, moj MM tiez este aspon 4x zavola, aby si vsetko overil, aj ked mu to predtym poviem asi 5x

bay
autor
28. máj 2009

Manual dostal. Papierovy aj sms a nepomohlo. A moj vzdy vsetko zvladne sam... Ako ked maliarom hovoril ze dve steny v detskej maju byt modre hoci sme sa dohodli ze budu take bezovozlte a modra bordura... 😔 Ale nastastie si potreboval overit vybrany oddtien, inak by som asi dnes dostala po navrate domov infarkt keby tam bola modra izba...

weja
28. máj 2009

tak to je u vas vesele 😀 aspon nemas pri nom nudny zivot 😉 nikdy nevies, cim ta prekvapi... 😀

bay
autor
28. máj 2009

Vzdy ma prekvapi co vsetko dokaze zabudnut 😀 😀 😀 😀

sisipetka
28. máj 2009

no parada, aspon sme sa zasmiali 😉
...Bay, kam ma namierene tvoj M nabuduce? Ze by som isla s nim a prisla na ine myslienky 😀
Weji, nam chodili z genetiky vysledky 4 mesiace. Po 3 som tam uz volala uplne nervozna, ze co sa deje - to len u nas vsetko dlho trva 😠 A nastastie sa ani nic nedialo.

aj ja sa hlasim na tehu/dement knizku 😀

bay
autor
28. máj 2009

Peti, do Mnichova na tyzden a nejde letecky ale autom!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Chapete toto? On ma kludne necha tyzden samu so 4 psami a bez auta! 😠 😠
Nasa genetika bola tiez cez 3 mesiace 😝

sisipetka
28. máj 2009

tak daleko sa mi kvoli jeho kiksom nechce 😅 to radsej skocim ku Tebe, Ty si v tom tiez uplne super 😀 😀

bay
autor
28. máj 2009

To vies... rodina 😀 😀 😀 Kludne pridte, ste vitani 😉 😀 aj najest vam dam 😀

weja
28. máj 2009

tak to su vsetky genetiky take prispate... 😅 mna len nastvalo to, ze ked som sa pytala dr. z genetiky, ci mam cakat vysledky za 2-3 mesiace, tak na mna uuuplne sokovane pozrela, ze kdezeee... za 1-1,5 mesiaca ich mate doma... mas ho vidiet... 😠 neviem, na com ficala, ked tak trepala... 😖

Bay, mozno sa boji letiet - to je teraz celkom spolahlivy sposob ako dostat prasaciu chripku 😅 😝

bay
autor
28. máj 2009

Tej sa bat nemusi, ved bol teraz chory, tak uz to ma za sebou 😀 😀
Nam tiez tvrdili ze max 8 tyzdnov vysledky 😀 😀 takze to bude nieco na com ficia vsetci genetici a bude to teda riadna sila 😀 😀

skybaby
28. máj 2009

bay takmozes ist ja s tvojim mm? ja som v mnichove tri roky byvala a chodila do skoly, joooj ako mi tam bolo dobre 😵
mne stacila ta geneticka, ked mi minule hrozila amnio, taku kravu som este nevidela