Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
19. jan 2009

Leni, fakt to tam mate mooooooooooooc krasne. MK vcera zacal reci v zmysle, ze ako ziskame druhy uver s drobcom na krku... 😔 ale ved to budeme riesit az neskor kedze teraz kym nie je tak to vraj este nema zmysel. Chlapi... O tri mesiace budeme mat pozemok a mome zacat stavat a on stale nic. Ani len o projekt na dom sa nezaujima ☹
Vcera mi bolo teda pekne mizerne od zaludku a aby toho nebolo malo tak som kazdu hodinu do toho bola hladna. No fakt hroza. Uplna schizofrenia. MK tiez vcera trpel kvoli crevam, tak si dal tabletky, spravila som mu dietny obed a on to vecer zabil nakladanym syrom a pojedanim cokolady (mliecnej). Tak som mu povedal, ze lutovanie konci, ked je taky nezodpoveny a taketo blbosti tlaci do hlavy!!!
Uvidim ako budem dnes stihat pisat z prace. Vecer tu urcte nebudem aj ked MK ide na sluzobku, ale rano musim skoro vstavat, tak alahnem asik uz o siestej aby som bola schopna vstat... 😔

weja
19. jan 2009

dobre pondelkove ranko (ak take existuje) 🙂
Bay - hold, chlapom vo vseobecnosti dlho trva, kym sa rozhybu 😒 s tymi traviacimi vecami to mate tiez obaja pestre 😅 no dufam, ze coskoro bude lepsie... v robote si este negrcala? to bolo pre mna najhorsie pomyslenie, ze to na mna pride v robote a budem sa musiet sklanat nad tymi nechutnymi wc misami, kde chodilo asi 40 zien a vyzerali katastrofalne uz o 8mej rano 😝 😝 😖

my sme boli v sobotu v kine na rozpravke 😀 ale akosi sme to nedomysleli, ze bol vyhlaseny 8.odberovy stupen, takze v kine bolo asi 10 stupnov 😖 sedeli sme v bundach, sal som mala pookrucany od hora az po kolena a aj to sme ledva obsedeli 😅 😠 a dnes sa uz citim nejako na figu, dufam, ze na mna nieco nelezie... 🙄

pekny den 😎

maso
19. jan 2009

Caute baby,
Leni, krasny krb aj drevene veci ako schodisko a dvere - hned sme to s MM pozerali, jemu sa tiez pacia take posuvne dvere a bolo mi jasne, ze ste to mysleli naveky - preto drevo 😉 a krb pekne vyznie - je dominantny a napriek tomu, ze nabytok je este stary, myslim, ze zariadene mate prijemne. Ja som totiz zastanca dreva a roznych teplych doplnkov a farieb, nemam velmi rada kov a sklo tiez opatrne 🙂

My sme s MM tiez nejaki lenivi, nevieme sa nakopnut ...

Inak, Branka hned ako som ho vcera kupala, po namoceni do vanicky sa hned vycikal 😀

Co sa tyka travenia, ja som vylucila cokoladu, lebo malicky mal problemy s kakanim a pcham sa mliecnymi vyrobkami a ovocim 🙄 a ja tak lubim cokoladu 😔 ale tesim sa, ze mlieka mam dost, kazdy druhy den dokonca mrazim okolo 150ml, takze robime zasoby, ked zacne mlieka ubudat.

Bay, aj my chceme tento rok zacat stavat 😉 Pamatam si, ako ste riesili pozemok v Rakusku, kde ho nakoniec budete mat?

Zatial padam, idem robit raznici - mnamky (moje bude samozrejme bez cibule 😔 )

Verim, ze aj pondelok moze byt pekny 🙂 - hlavne, ked ste na materskej 😀 😀 ale nie, nechcem provokovat 😅

bay
autor
19. jan 2009

Ahojky, tak som konecne po obede. Vezmem to postupne.
Weji, zatial nastastie nie, aj ked nase su na dany pocet zien neuveritelne ciste 😒 😀 😀 Ale v praci si davam riadny pozor aby sa mi to neprihodilo a kedze uz som vypozorovala co smiem a nesmie a na zaklade coho by som isla objat misu, tak si davam pozor a denne chodim do prace s velkou taskou jedla. Ale len na jeden den. Nejaky ten keksik dva (musli a podobne, bo sladke mi nechuti a mam tu Bebe susienky, ale uz mi lezu krkom ale ako zachrana pred vracnim uzasne 😉 ) a potom koooopa ovocia 😀 mimo jablcok.
Zuzi, pozemok bude v Edelstahl. No my by sme mohli zacat stavat uz tento ro a kvoli drobcekovi a uveru si myslim, ze by to bolo aj lepsie, ale Mk sa nevie rozhybat a tvari sa ze ved az o rok.... 😢

halienka
19. jan 2009

Tak vás zdravím, babky, mám kolegu na obede, tak môžem trošku pokoníkovať. Som rada, že sa vám to páči 😵 ja viem, že to nie je zrovna podľa najnovšej módy, ale mne sa akosi tie vyleštené hladké jednofarebné plochy nepáčia, a ako ty Zuzi vravíš, už vôbec nemám rada kov a sklo, mala som problém rozdýchať nerezový sporák a trúbu. No teraz už pomaly ani iné nerobia a biele by svietili ešte viac 😝 Tak som musela sklopiť uši 😀
Bay, chúďatko moje, takéto nevolnosti, presne viem o čom hovoríš, permanentný hlad zmiešaný s neustálym nutkaním vracať 😝 😀 Si myslím, že to asi nás také chudšie osoby toto chytá, keďže neni dostatok zásob na tele, tak žalúdok furt pýta, ale udržať to v ňom je hotové umenie. Snáď ti to už čoskoro prejde. A tvojmu MK treba povedať, že mladší a s menším počtom detí ako teraz už nebude, tak nech sa radšej do toho pustí čo najskôr, aj ceny stavebných materiálov vraj išli dole, takže neni na čo čakať 😉 Bay, a ty to môžeš využiť tak, že už si rovno vyberieš projekt a nenápadne ho do neho dokopeš 😀 😀
Weji, tak v 10 stupňoch sedieť, to ozaj musel byť zážitok 😀 ale vraj by to už od dnes malo byť v poriadku s tým plynom, tak uvidíme 🙂 A ty nasaď čajík a vitamínky, radšej preventívne 😉

bay
autor
19. jan 2009

Leni.... tiez to vidim ze najjednoduchse bude zobrat do ruky lopatu a postavit si dom sama 😀 😀 😀 Len by sa mi asik zrutil skor nez by som dostavala 😎

bay
autor
19. jan 2009

V sobotu som bola celkom soknuta, ked som sa u kamarata vazila a zistila som ze nemam ani pol kila navyse, ale brusko sa uz formuje 😒 Som zvedava ako dlho mi to vydrzi 😀 😀

mery.maja
19. jan 2009

Ahojte,

Bay bud len rada do konca tehu urcite priberies napr.ja sa uz niekedy citim ako slon 😀 😀 co uz narobim dost som pribrala a tolko som ani nechcela 😒
Takze hovoris ze tomu tvojmu sa nejak nechce rozhybat ohladom domceka??no cim skorsie tym by to bolo asi lepsie,nie?musis ho nejak ukecat 😉

Halienka aj ja som si pozerala vase fotecky mate to fakt pekne aj ja uz chcem byt tak dalekooo s domcekom 😢 u nas sa to tiez teraz len tak preklada dufam ze mrznut nebude dlho aby sa zase mohlo robit.

Dnes som bola na prietoky a vyzera to tak ze ten nas hanblivec bude asi chlapcek...to uz manzelovi radsej nebudem ani hovorit do porodu vydrzi,lebo ten vsade rozprava ze to bude baba 😀 😀 😀 nemam to srdce mu povedat ze asi nie 😅

bay
autor
19. jan 2009

Mery a mena mate ake vymyslene?
Ved to nebolo ako ze mi vadi ze som este nepribrala 2 kg, co by mi tak vyslo podla toho kolko toho do seba tlacim 😵

nada.hope
19. jan 2009

Majka ajoj 😵

nada.hope
19. jan 2009

bay ajoj aj Ty, prepáč som nemyslela ze tu niekde si schovana 😉

mery.maja
19. jan 2009

Bay mena no ked to bude chlapcek tak asi Matúško alebo Davidko.Ja som chcela napr.Adamka ale MM to zamietol lebo ze to by mal meniny na Vianoce a ze to by bol ukrateny o darceky 😖 -muzska logika 😀 😀

mery.maja
19. jan 2009

Nadka ahoj 😉

nada.hope
19. jan 2009

bay bud rada, ze nepriberas zatial, ja uz ani nic nejem a priberam, lenze ja sa zasa dost nalievam vodou a lavu ruku mam kvoli vode o 1cm vacsiu a to vraj moze byt aj horsie, uz si tu ruku ani necitim 😠

bay
autor
19. jan 2009

Moj by chcel tiez Adamka, ale to som ja zamietla tiez kvoli tym Vianociam 😵
Ahoj Nadi, neva, ja viem ze som este taka malicka a lahko ma prehliadnut 😉

nada.hope
19. jan 2009

Majka pamatas sa ako nam Eliska hovorila, ze ty budes mat dievcatko a ja chlapceka? 😀 😀 😀 , tu gulu na vestenie moze vyhodit 😵

nada.hope
19. jan 2009

Babenky nie Adamko, to malemu nerobte, ja mam den pred stedrym dnom meniny a tiez to je o nicom 😝

mery.maja
19. jan 2009

Nadka tebe opuchaju ruky??mne chvalabohu nie ani nohy to musi byt neprijemne 😕 co mas nejaky vyssi tlak alebo co?

Bay asi premyslate s MM rovnako 😉 😉 mne by to nevadilo ze by tie meniny a Vianoce boli na rovnako ved na tom nic nieje

mery.maja
19. jan 2009

😀 😀 Nadi vidis to som si uz ani nepamätala,no som zvedava ci jej to vyjde lebo ja stale dokopy neviem co to bude to len tak na 50%

nada.hope
19. jan 2009

nie tlak mam ukazkovy, dnes na poradni sa ma doki pytal, ci nemam nieco s chrbticou,zeby to bud mohol byt zaseknuty nejaky nerv, alebo mi malicka uz dost tlaci na lavej strane a ona veru iba tam oddychuje 😨 😵

mery.maja
19. jan 2009

Aj MM ma narodky v novembri o tyzden nato meniny a december su vianoce takze on preto nechce...pre mna je to lepsie nemusim sa tak namahat odbijem to iba na dva krat 😀 😀 😀

bay
autor
19. jan 2009

No tak t oElis trosku nevyslo, ale le trosku, si vas navzajom pomylila 😀 😀

nada.hope
19. jan 2009

a u koho si bola na poradni, ja tam idem uz v pondelok a k tomu nasmu sa mam ist este ukazat 2/2, a ako sa vlastne tie prietoky robia, neboli to? 😕

mery.maja
19. jan 2009

tebe na lavej strane mne na pravej ja uz mam take okopane rebra ze mam pocit ze mi drzia pokope iba silou vole 😀 😀 dobre musim sa s vami rozlucit lebo ideme podat danove priznanie ohladom domu 😝 😝 tak zatial sa drzte

nada.hope
19. jan 2009

Bay a co by si chcela viac? ale asi blba otazka dievcatko vsak? 😉

mery.maja
19. jan 2009

Nadka ja idem do poradne do nemocky az v piatok dnes som bola iba na prietoky,je to obycajne sono a trva to asi 2-3 minutky 😀 😀 nic na tom nebolí 😉

nada.hope
19. jan 2009

papa Majka a davaj si pozor s drobcom, vonku sa smyka 😵

skybaby
19. jan 2009

ahojte babulky, dnes je tu nejako vela tehuliek 😉 to je dobre 😉
ja som bola v piatok u lekara askoro ma slak trafil, ked mi recepcna povedala, ze on tam v piatok poobede nie a vraj tam nemam ziadny termin. to ako ked som tam volala a objednavala sa, ma prepojili do tramtarie???
idem urobit dnes druhy pokus a dufam ze bude uspesnejsi 🙂

bay
autor
19. jan 2009

Nadi, je mi to jednooooooooooooooooooooooo! Vzdy som chcela ako prve babo chlapca. Ale uz minule som mala pocit ze to bude bambulka a zacala som sa tesit na nu. A teraz ani neviem co by som radsej.... Takze hlavne nech pekne rastie, je zdravucke. Ale kvoli MK asi chlapca. Ked on by sa uz chcel hravat s drobcom s legom a autickami, .... 😵
Mery, papa 😎

nada.hope
19. jan 2009

Skybaby ahoj , no je to dost neprijemne, ked volas s nejakym tututkom, ktory si nic nezapise 😀 😀 alebo telefonny skriatkovia uradovali? 😀