Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
29. máj 2009

25 stupnov...??? 😲 aj ja chcem... ale my sme si zapli teraz ohrievac, aby nam nebolo luto... 😀
Peti a to tie vreckovky v nose mas zastrcene len doma, ci aj v praci? 😅

bay
autor
29. máj 2009

No ja by som radsej menej 😅 ale len o kusocek 😉

sisipetka
29. máj 2009

weji, rozky zatial len doma - v praci by zo mna urobili asi cvoka 😀 Uz teraz som divna s tolkou desiatou na stole 😎

weja
29. máj 2009

halooo... co spite? 😕
ja uz som po obede, ale nebolo to nic moc teda... 😒 uz sa tesim na daco sladke, ja by som asi vyzila len na tom.. 😅

sisipetka
29. máj 2009

nespime, aj keby som rada ☹
Robila som si v praci sackovu polievku, lebo kolegovia boli na jednej pizzi a mne to tam hrozne smrdi, tak som ostala sama 😅 Ale polievocka bola dobra 😉

bay
autor
29. máj 2009

Ja som bola na obediku a cesta naspat bola taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka dlha 😅 😀 😀 😀

halienka
29. máj 2009

Tak ja džgám práve vyprážaný syr, hranolky a tatarka 😀 zdravá tehotenská strava ako hovado 😀 😀 a kúpila som si moravský koláč a aby som zaslepila svedomie, tak domáce rajčiny a papriky 😝 😀

bay
autor
29. máj 2009

Leni sa opakujes 😀

weja
29. máj 2009

Leni, ty zijes len na vyprazanom syre? 😅 ci si to nebola ty, kto mal tento tyzden syr?
rozhodli sme sa, ze dnes koncime o pol tretej, treba vyuzit posledny den, kedy tu sefka nie je 😀 a potom idem ku kadernicke trosku sa dat dokopy, tak som zvedava, co z toho bude... 😅

sisipetka
29. máj 2009

my sme fakt divne - tak ja som mala syr vcera a myslim, ze aj Janka.
A dnes dalsia tehula 😀 Leni, tak si uhadla "zdrava tehu strava jak hovado" 😀 😀 😀
...ja som stlacila do seba broskynku, moje zasoby pomaly ubudaju 😖

weja
29. máj 2009

a ja ako zastupca netehuli som ho mala v pondelok 😅
tento tyzden je syr v kurze... 🙂

sisipetka
29. máj 2009

weji, tak to je super - rychlo treba zduchnut 😉 Ja mam dnes o 16tej anglicku konverzaciu, ale asi to bude anglicky sleeping 😅

sisipetka
29. máj 2009

kedze aj Wejka mala syr, tak je to jasne - blizi sa nova tehula - davam ti tak par tyzdnov 😵

skybaby
29. máj 2009

caute caute, ano ja som mala syr vcera 🙂

weja
29. máj 2009

Peti, no neviem-neviem... ale ked myslis... 😅
a kolko vas je na tej konverzacii?? ze by si s ostatnymi nejako splynula a trosku si podriemkala 😀 😉

skybaby
29. máj 2009

ja tiez driemem v robote a snazim sa byt nenapadna a ze je piatok zdrham dnes o piatej 😀 sa to dovtedy zblaznim 😎

nada.hope
29. máj 2009

Ahojte zlaticka,.......... takze vsetky tu papate syr? My sme mali s manzelom v sobotu a este mi v chladnicke zostal jeden obaleny??? Kto chce? 🙂

skybaby
29. máj 2009

ja ja ja si dam 😀 inak ja okrem vyprazaneho jem hocikedy ako jednohubky aj karicku alebo zlato alebo bambino vlastne akykolvek syr, dufam ze sa mi narodi dieta a nie syr 😀

sisipetka
29. máj 2009

weji bude nas asi 10 - no neviem, pokusim sa splynut ako chameleon 😀
Jani, Nadi ahojte....
Jani neboj, ja tiez byvam minimalne do 17tej v praci, len niektore dni sa podari zdrhnut skor, ale to tu potom sedim uz pred 7mou rano 😅

bay
autor
29. máj 2009

Tak ja som tento tyzden este syr nemala, ale MK mal vcera rata sa to? 😅 😀 😀 😀 Alebo mozem coskoro ocakavat surodenca pre Miska? 😨

halienka
29. máj 2009

bay, no teraz už vidíš, že to nie ja som mala tento týždeň už syr, ja som ho mala fakt len dnes 😀 ale babky ma predbehli a mali ho už skôr 😀 ja som teda neni zrovna na vyprážaný syr, ale raz za čas spapám.
Som si dnes povedala, že je načase si kúpiť niečo na seba, nejaké dve tričočká alebo blúzičky 😀 a ke´dže od pondelka začínam na 4 hodiny poobede, tak budem mať dosť času doobeda pobehať po obchodoch. Tuším už začínam v tom vidieť čím ďalej tým väčšie pozitívum 😀 aj ku kaderníčke sa konečne vyhrabem 😎

bay
autor
29. máj 2009

No ja to vidim na syr cez vieknd, kedze sa budeme stravovat v restikach a mne tam vzdy chyba fantazia 😅 Teraz by om si vybrala max tri druhy jedla. Steak, rebierka alebo syr 😅

halienka
29. máj 2009

tak také rebierka som už nemala ani nepamätám 😵 musím niekde aj ja kuknúť, alebo si doma urobiť 😅

bay
autor
29. máj 2009

V Spisskej robia skvele 😵 len je to trosicku od ruky ale ked uz budem na MD tak na ne vyrazim 😵

sisipetka
29. máj 2009

Leni ja ti tie 4 hodiny zavidim. By sa mi pacilo robit max. do 13tej, troska sa potulat po obchodoch a do vecera, kym pride MM lezat v posteli a citat knihy 😵 ALe keby aspon platili ako za 8 h. 😝

bay
autor
29. máj 2009

To je hrozne! Maly sa normalne stazuje ze ho tlaci moj mocak 😀 😀 😀 😀 😀

Som dnes zistila v praci, ze uz mam skoro uplny fajront 😵 este cast agendy odovzdam buduci tyzden a potom sa len flakam po nete 😀 😀 😀 a este budem musiet odpisovat zamestnancom ze sa maju obratit na niekoho ineho 😀 😀 😀

sisipetka
29. máj 2009

baby som drza, ale vylozila som si nohy na vedlajsiu stolicku v nasom kancli, prelozila ruky cez brusko a oddychujem 😎

bay
autor
29. máj 2009

Peti, moja standardna poloha 😀 Este obcas vyzujem boty a sedim na stolicke v tureckom sede 😅 😀 😀

sisipetka
29. máj 2009

v tom tureckom by som sa asi prevratila na stolicke 😀

halienka
29. máj 2009

No u nás na jednej pobočke toto urobila kolegyňa (vyložila nohy na stôl) len nejako pozabudla že tam majú kameru, a teraz je z toho riadna šou, lebo riďo vytlačil fotku tohoto jej excesu a všetkým to porznášal aby videli ako sa "maká" na pobočke v žiline 😀 😀 😀 chudera, je z toho teraz úplne zúfalá, že sa celá firma na nej baví 😀